Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
66.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ::problemchild::

süper yaa

eyvallah hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: street_cops

quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

Valla aslında tekrar düşündümde 25 dolar fazla olur bir alıcı için, zaten mouse'u çok komik bir rakama aldım :D Garantisi yok ama mouse olduğu için pek takmıyorum garantiyi.. Takır takır kullanırım, bozulduğu zamanda kaldırır atarım :D

en güzeli hocam. gittiği yere gitsin, kullan çatır çatır bozulunca ozamana göre vx nano falan alırsın. fıstık gibi kullanırsın

Eyvallah dostum, bendeki uyduruk Microsoft bile sorun çıkarmadan 2-3 sene götürdü beni(ki hala sağlam ama yandaki plastiği falan kavladı)..

Bu arada elimde 1 adet daha var VX Revolution, sıfır kutusunda. İsteyen arkadaşa 90'dan verebilirim, dediğim gibi ürün yurtdışından alınığı için garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 19 Şubat 2009; 0:50:59 >

• quote:

quote:

quote:

Valla aslında tekrar düşündümde 25 dolar fazla olur bir alıcı için, zaten mouse'u çok komik bir rakama aldım :D Garantisi yok ama mouse olduğu için pek takmıyorum garantiyi.. Takır takır kullanırım, bozulduğu zamanda kaldırır atarım :D

en güzeli hocam. gittiği yere gitsin, kullan çatır çatır bozulunca ozamana göre vx nano falan alırsın. fıstık gibi kullanırsın

Eyvallah dostum, bendeki uyduruk Microsoft bile sorun çıkarmadan 2-3 sene götürdü beni(ki hala sağlam ama yandaki plastiği falan kavladı)..

Bu arada elimde 1 adet daha var VX Revolution, sıfır kutusunda. İsteyen arkadaşa 90'dan verebilirim, dediğim gibi ürün yurtdışından alınığı için garantisi yok.

istersen ikinci el bölümüne satılık ilanı aç dostum. yada istersen ilk sayfada benim mesajımın altına yazabiliriz satılık ilanını. incelemeye bakan arkadaşlarda görmüş olurlar belki bu vesileyle satılır
    yanlız 90 biraz çok, geçen gün electroworlde 99 tl ye gördüm Türkiye garantili tabi. ona fiyat belirlersen daha iyi olur hocam

edit: hocam şimdi netten baktım vx revo fiyatlarına. ben 99 dedim ama şimdi yalan olmasın tam hatırlayamıyorum. nette fiyatlar çok daha yüksek, en ucuz yerde bile 99 dan fazla. o yüzden yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım.sen araştır fiyatı ona göre belirle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 19 Şubat 2009; 3:08:13 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: *AYTACH*

ARKADAŞALR MERHABA BENDE NETTEN TEKLİF İLE ALDIM BENDE KALACAK BÜYÜK İHTM 80 LİRA TEKLİF ETTİM GECEN OLMADI DAHA.FAKAT ÜRÜN YURT DIŞI OLDUĞUNDAN GARANTİSİ TR DE DEÜĞİL.BİR PROBLEM OLURSSA NE ÖNERİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. VX NANO.

80 lira eğer sıfır hiç açılmamış ürünse iyi fiyat. ama garantisi olmamasından dolayı ben tercih etmem şahsen. çünkü logitech ürünlerinde 3 yıl garanti veriyor. en azından 3 yıl kafam rahat olur. o kadar para veriyoruz, herhangi bir sıkınıtda ücretsiz desteğimi alırım. ama şuanda dolar kuruna bakarsak ve piyasasa yaklaşık 150 tl gibi bir fiyattan satıldığını varsayarsak 80 tl gerçekten iyi bir fiyat.

ARTIK ÇOK GEC ÜRÜN BENDE KALDI.NEYSE ÖNEMLİ DEĞİL.ŞUAN SADECE ŞUNU ÖĞRENMEK İSTERİM BİR PROBLEM OLDUĞUNDA NE YAPMALIYIM.BİR ARKADAŞIMIZ DEMİŞKİ AVRUPA DESTEK HATTIYLA GÖRÜŞÜRSEN YARDIMCI OLABİLİRLER DİYE.BUNU NASIL SAĞLARIM.

• quote:

quote:

quote:

quote:

istersen ikinci el bölümüne satılık ilanı aç dostum. yada istersen ilk sayfada benim mesajımın altına yazabiliriz satılık ilanını. incelemeye bakan arkadaşlarda görmüş olurlar belki bu vesileyle satılır
    yanlız 90 biraz çok, geçen gün electroworlde 99 tl ye gördüm Türkiye garantili tabi. ona fiyat belirlersen daha iyi olur hocam

edit: hocam şimdi netten baktım vx revo fiyatlarına. ben 99 dedim ama şimdi yalan olmasın tam hatırlayamıyorum. nette fiyatlar çok daha yüksek, en ucuz yerde bile 99 dan fazla. o yüzden yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım.sen araştır fiyatı ona göre belirle

Valla şu fiyat araştırması yapan sitelere baktım en ucuzu 120-125 lira falandı, o yüzden 90 dedim.. Maksat alıcak arkadaşın işini görsün.. Eyvallah önerin içinde :)

• Ankara'daki MediaMarkt'larda da 99 lira aynı ürün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaKaN18

Ankara'daki MediaMarkt'larda da 99 lira aynı ürün.

bende electroworldde bu fiyattan gördüm sanırım ama tam emin değilim. arkadaşımıza bırakalım, fiyatı kendi kararlaştırsın
  • rica ederim hocam. istersen yazabiliriz ilk mesajın altına büyük puntolarla. senin iletişim bilgilerini yada msn adresini yazarız. ilgilenen arkadaşlar direk senle irtibata geçerler

quote:

Valla şu fiyat araştırması yapan sitelere baktım en ucuzu 120-125 lira falandı, o yüzden 90 dedim.. Maksat alıcak arkadaşın işini görsün.. Eyvallah önerin içinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 19 Şubat 2009; 12:17:34 >
  • quote:

quote:

quote:

ARKADAŞALR MERHABA BENDE NETTEN TEKLİF İLE ALDIM BENDE KALACAK BÜYÜK İHTM 80 LİRA TEKLİF ETTİM GECEN OLMADI DAHA.FAKAT ÜRÜN YURT DIŞI OLDUĞUNDAN GARANTİSİ TR DE DEÜĞİL.BİR PROBLEM OLURSSA NE ÖNERİRSİNİZ.

80 lira eğer sıfır hiç açılmamış ürünse iyi fiyat. ama garantisi olmamasından dolayı ben tercih etmem şahsen. çünkü logitech ürünlerinde 3 yıl garanti veriyor. en azından 3 yıl kafam rahat olur. o kadar para veriyoruz, herhangi bir sıkınıtda ücretsiz desteğimi alırım. ama şuanda dolar kuruna bakarsak ve piyasasa yaklaşık 150 tl gibi bir fiyattan satıldığını varsayarsak 80 tl gerçekten iyi bir fiyat.

ARTIK ÇOK GEC ÜRÜN BENDE KALDI.NEYSE ÖNEMLİ DEĞİL.ŞUAN SADECE ŞUNU ÖĞRENMEK İSTERİM BİR PROBLEM OLDUĞUNDA NE YAPMALIYIM.BİR ARKADAŞIMIZ DEMİŞKİ AVRUPA DESTEK HATTIYLA GÖRÜŞÜRSEN YARDIMCI OLABİLİRLER DİYE.BUNU NASIL SAĞLARIM.

hayırlı olsun hocam, güle güle kullan.
    Evet hocam Avrupa destek hattında bir tane Türk görevli varmış. Forumda bir arkadaşımız bahsetmişti, kendi sorununu direk avrupa ile çözmüş ve çok memnun olduğunu sölemişti. sende bir sorun olduğu zaman bu numarayla irtibata geçersen sanada yardımcı olacaklardır.

logitechin sitesinden senin için bir ulaşım adresi ve telefonu buldum.inşallah yardımcı olur

Kurumsal Ofis
    LOGITECH EUROPE S.A., TURKEY LIAISON OFFICE
    Merter Meridyen Is Merkezi
    Ali Riza Gürcan Cad. Cirpici Yolu
    No.1 Kat 3 Daire 328
    Tozkoparan-Merter 34169
    TR – ISTANBUL
    Logitech'i aradığınız için teşekkür ederiz
    Çalışma Saatlerimiz:
    Haftaiçi 10:00-19:00

Tel: 00800 44 882 5862
    Ücretsiz Müşteri Destek Hattı

buda link :http://www.logitech.com/index.cfm/home/&cl=tr,tr

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun hocam, güle güle kullan.
    Evet hocam Avrupa destek hattında bir tane Türk görevli varmış. Forumda bir arkadaşımız bahsetmişti, kendi sorununu direk avrupa ile çözmüş ve çok memnun olduğunu sölemişti. sende bir sorun olduğu zaman bu numarayla irtibata geçersen sanada yardımcı olacaklardır.

logitechin sitesinden senin için bir ulaşım adresi ve telefonu buldum.inşallah yardımcı olur

Kurumsal Ofis
    LOGITECH EUROPE S.A., TURKEY LIAISON OFFICE
    Merter Meridyen Is Merkezi
    Ali Riza Gürcan Cad. Cirpici Yolu
    No.1 Kat 3 Daire 328
    Tozkoparan-Merter 34169
    TR – ISTANBUL
    Logitech'i aradığınız için teşekkür ederiz
    Çalışma Saatlerimiz:
    Haftaiçi 10:00-19:00

Tel: 00800 44 882 5862
    Ücretsiz Müşteri Destek Hattı

buda link :http://www.logitech.com/index.cfm/home/&cl=tr,tr

street_cops hocam çok teşekkür ederim.ilgilendiğin için.burayla irtibata gececeğim.ayrıca yorumlarını paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• rica ederim Aytaç, yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • quote:

rica ederim hocam. istersen yazabiliriz ilk mesajın altına büyük puntolarla. senin iletişim bilgilerini yada msn adresini yazarız. ilgilenen arkadaşlar direk senle irtibata geçerler

quote:

Çok sağol dostum, önce bir 2.el ilan bölümüne başlık açarım, ordan sonuç alamazsam burdan yazarız. Şimdi inceleme başlığını satış başlığına çevirmeyelim :)

• arkadaşlar oyunlarda vx nano'nun forward-back ve pencere değiştiren tuşu kullanamıyorum yani tuş atayamıyorum. varmı yardımcı olabilecek?
  • quote:

quote:

rica ederim hocam. istersen yazabiliriz ilk mesajın altına büyük puntolarla. senin iletişim bilgilerini yada msn adresini yazarız. ilgilenen arkadaşlar direk senle irtibata geçerler

quote:

Çok sağol dostum, önce bir 2.el ilan bölümüne başlık açarım, ordan sonuç alamazsam burdan yazarız. Şimdi inceleme başlığını satış başlığına çevirmeyelim :)

tamam dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi street_cops -- 19 Şubat 2009; 21:57:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: h2e

arkadaşlar oyunlarda vx nano'nun forward-back ve pencere değiştiren tuşu kullanamıyorum yani tuş atayamıyorum. varmı yardımcı olabilecek?

hocam biraz kurcalayayım, eğer bulabilirsem yazıcam buraya
  • İnceleme için eline sağlık. Özellikle yakın çekim fotoğraflar çok güzel olmuş. Detaylar iyi ortaya çıkmış.

2 yıla yakındır VX revo kullanıyorum. Günde 15 saat. İçine toz biriktiği için içini açtım temizledim, aslında 1 sene daha götürür beni ama Nano'yu da denemek istiyorum. Revo'yu da bir arkadaşıma satacağım. Revo'daki zoom tuşu bir işe yaramıyordu bunu nanoda kaldırmışlar. Revo ile nasıl kılıf vermezler anlamıyorum. Ayrıca Revo'nun alıcısı ismine göre çok büyük. Revonun tek artısı biraz daha ergonomik olması.
    Bence Revoya göre Nanonun artıları: Renk, kılıf, küçük alıcı, daha uzun pil ömrü.
    İşte size 4 ürünün karşılaştırması:
    http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/&cl=us,en&page=&view=comparison&compProducts=3271,165,4611,4335

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 20 Şubat 2009; 18:32:46 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: reyha

@ street_cops

Arkadaşım önerin için teşekkür. Evet dediğin gibi fiyat gayet güzel...

Yalnız sormak istediğim bir konu daha var

vx revolution inceleme imkanın oldu mu? İkisi arasındaki önerin sadece nano (küçük) adaptör ile ilgili mi?

Önerilerin benim için önemli...

İyi çalışmalar

@reyha,
    vx revolationu sadece media martktta 3-5 dakika gibi bir süre inceleyebildim. ele biraz daha rahat oturuyor, onun haricinde pek bir farkı yok. ben laptop kullandığım için ve sürekli sağa sola taşıdığım için alıcının küçük olması benim açımdan çok önemliydi ve vx nanoyu tercih ettim.
    ha birde unutumadan vx nanonun bir farkı daha var scroll tuşu iki modda çalışıyor. bir bizim her mousede kullandığımız mod. bir diğeride scrolla biraz sert bişekilde bastığında teker tamamen boşa çıkıyo se serbets bişekilde dönüyor.yani hızlıca çevirip bıraktığında 1 dakika kadar dönüyor (uzun dökümanlarda baya işe yarıyor.
    genede karar senin kardeşim, ben şahsen vx nanoyu tavsiye ediyorum

Bu arada VX Revo'da da scroll tuşu iki modda çalışıyor.

• Ben de VX nano'ma kavuştum sonunda. Bu arada yanında çıkan kılıfın bir kenarı daha uzun. (sanki VX revo için yapılmış gibi)
    street_cops'unki de öyleymiş. Yeni alacakların kafasına takılabilir diye yazıyım dedim.

Aşağıda sırasıyla VX Revo, VX nano kılıf ve VX nano:

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

Bu arada nano, revo'ya göre baya bir küçük, daha pratik.
    Ama elleri büyük olanlar almadan önce mutlaka teşhir olan bir yerde denesinler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 21 Şubat 2009; 19:12:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sofokles2000

Ben de VX nano'ma kavuştum sonunda. Bu arada yanında çıkan kılıfın bir kenarı daha uzun. (sanki VX revo için yapılmış gibi)
    street_cops'unki de öyleymiş. Yeni alacakların kafasına takılabilir diye yazıyım dedim.

Aşağıda sırasıyla VX Revo, VX nano kılıf ve VX nano:

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!)

Bu arada nano, revo'ya göre baya bir küçük, daha pratik.
    Ama elleri büyük olanlar almadan önce mutlaka teşhir olan bir yerde denesinler bence.

sağolasın hocam ekleme için. kılıf konusunda araştırdığım kadarıyla bütün nano kılıfları bu şekilde. bir kenarı biraz uzun yapılmış.
    ama gerçekten vx nano çok güzel bir mouse, almayı düşünenler hiç tereddüt dahi etmesinler. gönül rahatlığıyla alabilirler

• Ben de bir adet Logitech VX Nano almayı düşünüyorum ama nette en uygun yerde bile 150 TL! Daha uygun bir yer bilen varsa yazabilir mi acaba? MM veya EW'lerde daha uygun mudur ki? Şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.