Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Stopwaitasec
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu sahipsiz gibi kalmış. Herkes bilet isteklerini yazmış ama temin eden kişilerden ses çıkmamış gibi. Özelden mesaj atıyor olabilirsiniz ama buraya da yazında yeni arkadaşlar ilgilenmediğimizi düşünmesinler :) Ben yukarıda yurtdışı bilet talebi olan birkaç arkadaşa özel mesaj ile teklifimi ilettim.

@omercelik arkadaşımız @enesburakmutlu arkadaşımıza yardımcı olabilir belki. Aranızda konuşmanızda yarar olabileceğini düşünüyorum. Ama önce referanslı kişileri tercih edin derim ;)

Herkese iyi forumlar, iyi uçuşlar, iyi yolculuklar :)
  • chasteeer kullanıcısına yanıt
    ses soluk cıkmamasının tek nedeni milleri tuketmemiz :) uzulmeyin ml oldukca buraya yazarız gel vatandas gel diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

ses soluk cıkmamasının tek nedeni milleri tuketmemiz :) uzulmeyin ml oldukca buraya yazarız gel vatandas gel diye :)

evet kardeğişim doğru diyor bazen ellerinde ml olmayınca kesemiyorlar. Ama sağolsun bana çok yardımcı oldu geçen ay içerisinde kendisi ile 10 bin tl ye yakın alışverişim oldu 6 tane shangai bileti aldım sorunsuz bir şekilde birde buradan teşekkür etmek istedim kendisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySteRioUsMeN -- 14 Nisan 2014; 23:13:27 >
  • 18 nisan donetsk-istanbul
    20 nisan istanbul-donetsk

pegasus-thy farketmez en uygun olacak sekilde kombine olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesburakmutlu

Arkadaşlar merhaba,

Bu yaz için Amerika planları yaptım vizemi hallettim şimdi sıra geldi bilete :) bir üyeden burayla ilgili tavsiye aldım bende yazmak istedim.

27 temmuz IST-JFK gidiş, 30 Ağustos-2 Eylül arası LAX-IST düşünüyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar PM'den ulaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler İyi Günler :)

arkadaşım aman pmden sana ulaşanlara hemen para havale yapma araştır önce burdaki referanslı 3.4 arkadaşımız var onlardan almaya ve danışmaya bak para havale etmeden iyice araştır belkide şimdiden bazı çakal dolandırıcılar sana şu site şu kişi çok uygun deyip tel nosu pmden sana iletmiştir bile bence önce burda o kişiyle yazış ki bilelim kim oldugunu .
  • Sadece amerika ucuslari icin 3 kisilik kotam mevcuttur , arzu eden arkadaslar HAVAYOLU FIRMASI , GUNU , SAATI vs. UCUS DETAYLARINI net
    Olarak belirleyip pm den ulasabilir . Her ucus icin maalesef yardimci olamiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar
    9 haziran 2014 atatürk-washington dc gidiş
    28 ekim 2014 washington dc-atatürk dönüş öncelik thy dir.
    tekliflerinizi pm olarak bekliyorum.
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ilginiz için merak etmeyin bu sitedeki güvenilir insanlara danışmadan öyle bir şey yapmam zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avrasyaas

arkadaşlar merhabalar
    9 haziran 2014 atatürk-washington dc gidiş
    28 ekim 2014 washington dc-atatürk dönüş öncelik thy dir.
    tekliflerinizi pm olarak bekliyorum.

Gidiş
    İstanbul, Atatürk - Washington, Dulles International

Pazartesi 09 Haziran 2014

Dönüş
    Washington, Dulles International - İstanbul, Atatürk

Salı 28 Ekim 2014
    Gidiş Dönüş
    En düşük fiyat

2.792 TRY

1 Yetişkin, her şey dahil

BU FİYAT ÜZERİNDEN PM YOLLUYORUM...
  • Ben genellikle PM ile geri dönüş yapıyorum
  • Arkadaşlar merhaba,

Bu yaz için Amerika planları yaptım vizemi hallettim şimdi sıra geldi bilete :) bir üyeden burayla ilgili tavsiye aldım bende yazmak istedim.

27 temmuz IST-JFK gidiş, 30 Ağustos-2 Eylül arası LAX-IST düşünüyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar PM'den ulaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler İyi Günler :)
  • Ben de PM üzerinden dönüş yapıyorum, arkadaşa da teklif verdim.
  • Arkadaşlar

23 Mayıs İST --> ATİNA

25 Mayıs ATİNA --> İST

ve

18 Eylül İST --> Amsterdam
    21 Eylül Amsterdam --> İST

bilet tekliflerinizi bekliyorum...
  • 1 kişi avrupa 800 tl ye kadar gidiş- dönüş bileti alabilirim.ilgilenenler uçuş detaylarını belirterek pm lütfen
  • Merhaba,

Fiyat alabilir miyim.. Teşkr.

Cuma 25 Nisan 2014
    20:00 İstanbul (IST)-21:20 Viyana (VIE) Turkish Airline TK1889

Pazar 27 Nisan 2014
    19:45 Viyana (VIE)-23:00 İstanbul (IST)- Turkish Airline TK1888
  • 3 kişi,
    26 mayıs olursa iyi olur ama çok uygun denk gelirse başka bir zaman da olur.
    Ankara, Dalaman, Bodrum, Antalya, İstanbul, Diyarbakır 5'lisinden birinden Minsk. 8-10 gün sonra da dönüş biletinde yardımcı olunuz.
    Belarus, Minsk.

İkinci olarak, Belarus vize istemiyor. Ancak Avusturya aktarmalı bir sefer buldum, kişi başı 300 $. Lakin Viyana aktarmalı bu seferde transit vize isterler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elizamazanaa

3 kişi,
    26 mayıs olursa iyi olur ama çok uygun denk gelirse başka bir zaman da olur.
    Ankara, Dalaman, Bodrum, Antalya, İstanbul, Diyarbakır 5'lisinden birinden Minsk. 8-10 gün sonra da dönüş biletinde yardımcı olunuz.
    Belarus, Minsk.

İkinci olarak, Belarus vize istemiyor. Ancak Avusturya aktarmalı bir sefer buldum, kişi başı 300 $. Lakin Viyana aktarmalı bu seferde transit vize isterler mi?

Belarusun vize istemediğinden emin misin? anlaşma yapıldı ama çok uzun süredir yürürlüğe girmedi. Bende vize kalksın diye bekliyorum uzun süredir. Kaynak gösterebilir misiniz?
  • 4 Ağustos İstanbul >> Antalya
    8 Ağustos Antalya >> İstanbul

Yardımcı olabilecek var mıdır 2 kişi için ?
  • Sanki mesajımdan sonra teklif veren arkadaşlar çoğaldı. Denk mi geldi ne

Bende de 40-50 bin mil kaldı son alışveriş yapacağım kişiyi arıyorum. Buradan da sesleniyorum gel vefasız gel neredeysen bul beni
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.