Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.475
Cevap
1.292
Favori
1.469.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: minnik

Arkadaşlar çok güzel bir konu olmuş bu konuda bilgilerimi paylaşmak isterim bu yaz ispanyadaydım baya bi yer gezdim Barcelona - Paris 10 euro Paris - Milano 15 euro gibi çok ucuz fiyata uçtum Ryanair sayesinde ..Ryanair neden bu kadar ucuz diye soracak olursanız bizim otobüsler gibi çalışıyor mantık olark uçakta istediğin yere oturuyorsun ayrıca bu firmanın havaalanları şehrin dışında mesela milano yu örnek alacak olursam Milan merkeze 30-45 dk. uzaklıkta bi havaalanı şehrin dışında yaparak uçak biletlerinide ucuza getiriyor şehrin dışındaki havaalanlarından merkeze ise 8 - 11 euro ya otobüsle geliyorsunuz ki size totalde 20 euroya uçak bileti masrafı çıkıyor buda avrupayı gezmek için çok ucuz bi fiyat.Başka sormak istediğiniz bi soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Kardeş vize felan sorun olmuyormu. Şu şekilde sorarsam daha açık olur sanırım ; ben milano'yu görmeyi çok istiyorum fakat hiç y.dışına çıkmadım , pasaportumda yok dolayısıyla , pasaport vize işlemlerini felan nasıl yapabilirim , herhangi bir sorun yaşamadan nasıl gidip gelebilirim ve orada kac gün , nerelerde ucuza konaklayabilirim ? Şimdiden teşekkürler

Edit : Yokmu giden gören biLen biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfk86 -- 7 Kasım 2008; 11:44:29 >

• arkadaşlar 04-14 aralık dönemi için ingiltere manchester'a uçak bileti alıcam..ucuz bilet tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: koftemofte

Ayrica Bern- freiburg- mulhouse seferi var. İsvicrenin bern kentine gidiyor, bu sehir tam fransayla almanya arasinda ikisinide ulasabilirsiniz yani.

Önümüzdeki aylarda Mulhouse'a gitmeyi düşünüyorum ancak bir çok havayolu şirketini araştırdım Türkiyeden bu kente direk uçuş sadece Easyjet'de bulabildim.. Şubay ayı için şimdiden rezervasyon yaptırırsam 30 euro gibi komik bir rakam görünüyor sitede..

Thy'de bu rakamın Paris için 300-400 euro olduğunu düşündüğümüzde insan ister istemez güvenemiyor bu tür şirketlere..

Bana bu konuda bu şirket için sağlam referans verebilir misiniz? Maddi açıdan kaynak sıkıntım var ve bilet konusu belli olmadığı için vize işlemlerimi de başlatamıyorum bir türlü..

• yurtdışına gitmek isteyen arkadaşlara ben bilet ayarlayabilirim. kredi kartının milleriyle istedigim yere bilet alabiliyorum ben millerle bilet alırım sizde bilet ücretinin çok daha azını bana ödersiniz benim millerim yanmamış olur sizin paranız cebinizde kalır. bu şekilde bilet almak isteyenler pm ile bana ulaşabilir...
  • yurtdışı millerini kullanmayacak olup da satmak isteyen var mı arkadaşlar aranızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 9 Kasım 2008; 12:11:29 >
  • pm ler cevaplandı bilet almak isteyenler bana ulaşabilir yurt içi bilet ayarlamyorum sadece yurt dışı ltf...
  • varan otobüs biletinizi %25 indirimle , yurtiçi uçak bileti almak isterseniz de %20 indirimle satabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfk86

quote:

Orjinalden alıntı: minnik

Arkadaşlar çok güzel bir konu olmuş bu konuda bilgilerimi paylaşmak isterim bu yaz ispanyadaydım baya bi yer gezdim Barcelona - Paris 10 euro Paris - Milano 15 euro gibi çok ucuz fiyata uçtum Ryanair sayesinde ..Ryanair neden bu kadar ucuz diye soracak olursanız bizim otobüsler gibi çalışıyor mantık olark uçakta istediğin yere oturuyorsun ayrıca bu firmanın havaalanları şehrin dışında mesela milano yu örnek alacak olursam Milan merkeze 30-45 dk. uzaklıkta bi havaalanı şehrin dışında yaparak uçak biletlerinide ucuza getiriyor şehrin dışındaki havaalanlarından merkeze ise 8 - 11 euro ya otobüsle geliyorsunuz ki size totalde 20 euroya uçak bileti masrafı çıkıyor buda avrupayı gezmek için çok ucuz bi fiyat.Başka sormak istediğiniz bi soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Kardeş vize felan sorun olmuyormu. Şu şekilde sorarsam daha açık olur sanırım ; ben milano'yu görmeyi çok istiyorum fakat hiç y.dışına çıkmadım , pasaportumda yok dolayısıyla , pasaport vize işlemlerini felan nasıl yapabilirim , herhangi bir sorun yaşamadan nasıl gidip gelebilirim ve orada kac gün , nerelerde ucuza konaklayabilirim ? Şimdiden teşekkürler

Edit : Yokmu giden gören biLen biri

Pasaport vize işlemlerinde..schengen vizesi 120 ytl italya için.. 108 ytl ise pasaport için..
    www.hostelworld.com dan uygun fiyatta hostellere bak ordan gideceğin tarihe yer ayırt.bi kısmını kredi kartından çeker gidince kalan parayı verirsin.ama yorumlara iyi bak.ama işin açıkcası italyaya gidipte sadece milan görülmemeli ki o kadar güzel denilemez sonuçta moda şehri ki ben ispanyayı gördükten sonra çok beğenmedim bi pisa vatikan venedik romada görülmeli.

• quote:

Pasaport vize işlemlerinde..schengen vizesi 120 ytl italya için.. 108 ytl ise pasaport için..

Düzeltme yapmak istiyorum pasaport fiyatı için...

6 aylık pasaport harcı : 102,40 YTL 1 yıllık pasaport harcı : 143,30 YTL 2 yıllık pasaport harcı : 246,80 YTL 3 yıllık pasaport harcı : 353 YTL 5 yıllık pasaport harcı : 500,30 YTL Pasaport Cüzdan bedeli : 81 YTL

Yani ilk kez bir yıllık pasaport çıkartmak için gerekli tutar 143+81=224 lira diye biliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 10 Kasım 2008; 23:28:42 >
  • www.indirimliucakbileti.org

arkadaşlar tum yurtdışı ucuslarda indirimli bilet veriyorum
    http://resim.donanimhaber.com/m_25219453/tm.htm
  • Kanada Toronto'ya gitmek istiyorum ucak bileti konusunda ilgili arkadaslar pm ile bilgi verebilirler mi?
  • arkadsalr ıze ıcın ucak rezervasyonumu gormek ıstıyolar bu konuda hıc bır bılgım yok malesef nasıl bır yol ızlemelıyım yardım edersenız sevınırım...
  • Evet hocam isterler ama bu konuda acenteler yardimci oluyor bildigim kadariyla, ya mesela otel rezervasyonuda istiyorlar orada bir adres gostermen falan gerekiyor. Acenteye gidiyorsun 10 lira veriyosun onlar seni otelde rezervasyon yapmis gibi gosteriyor. Buyuk ihtimalle ucaktada bu tip hinlikler vardir.

quote:

Orjinalden alıntı: quetm

arkadsalr ıze ıcın ucak rezervasyonumu gormek ıstıyolar bu konuda hıc bır bılgım yok malesef nasıl bır yol ızlemelıyım yardım edersenız sevınırım...
  • atina ya ucuz uçak bileti bulabileceğim bir site var mı arkadaşlar..benim bildiğim thy ve olympic airlanes... çok makbule geçer bilen biri olursa ve yardımcı olursanız..syg,
  • https://www.easyjet.com ile londraya hersey dahil 60 YTL'ye gidebiliyorsunuz çok guzel. teşekkürler arkadaslar.
  • 1 aralık için italya bileti aldım myair den 100 euro gidiş dönüş bence çok iyi fiyat
  • bu konu niye bu kadar arkalarda kalmış ? kimsenin yurtdışına gitme ihtimali yok mu bayramda, yılbaşında ?

milleri olup da kullanmayacak olan var mı aranızda?
  • Easyjet çok iyi olmuş 80€ Londra herşey dahil mükemmel
  • easy jet'in fiyatları uygun gibi görünüyor çoğu zaman ama bagaj parasını filan ekleyince arada aman aman bi fark kalmıyor bence..o yüzden easyjetten fiyat aldıktan sonra mutlaka diğer havayolu firmalarından da kontrol edilmesi gerekiyor..bi de avrupa yakasında oturanlar için sabiha gökçene ulaşım var ki o da ayrı bi dert :S
  • uluslararasi ucuslar icin

flylowcostairlines ve whichbudget size aktarmali veya dogrudan tercih edilebilecek firma seceneklerini cikariyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.