Şimdi Ara

Noctua'nın Nehalem için ücretsiz montaj kiti programı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Avusturya merkezli soğutma çözümleri üreticisi Noctua'nın, Intel'in LGA1366 formundaki Nehalem tabanlı işlemcileri için kullanıcılarına ücretsiz montaj kiti sağalayacağını ifade etmiştik. Gelen yeni bilgilere göre Noctua aralarında NH-C12P, NH-U12P, NH-U9B, NH-U12F, NH-U9F, NH-U12 ve NH-U9 modellerinin yer aldığı, 2005'den bu yana satlan işlemci soğutucuları için SecuFirm2, isimli LGA1366 montaj kiti sağlayacak. X58 yonga setli anakartların pazara giriş yapmasıyla birlikte dağıtımına başlanacak olan kit için kullanıcıların Noctua soğutucu sahibi olduklarnı firmaya ispatlaması gerekiyor.

• Güzel gelişme, aynı hareketi: OCZ, Thermaltake, Zalman, vs. vs. gibi diğer kaliteli CPU soğutucuları üreten firmalardan da bekliyoruz. Bu hareketiyle Noctua acayip artı puan aldı benden, ileride soğutucu alırken ciddi ciddi düşüneceğim onuda artık.
  • bende var nasıl ispat etcem resmini çekip yollasam benle beraber :D
  • zalmandanda bekliyorum
  • Titandan da bekliyorum
  • Noctua'nın Nehalem için ücretsiz montaj kiti programı belli oldu

benim elemanı yollayımda montaj kiti nasıl monte edilir ögrenin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 28 Ekim 2008; 1:33:26 >
  • süper yaw çok hoşuma gitti adı nedir ustamızın
  • wallahi 2. el faturasız garantisiz almanı nzararları :D.d.d:
    bi şekilde otutturcaz artıkın :D:d:
  • kedi cok güzel gercekten marksı nedir
  • bende zalmandan bekliyorum
  • Hi!

thanks for choosing a Noctua product and for your interest in our NM-I3 kit.

The requested parts will go out today, please expect a delivery time of 10-18 working days.

With best regards,

9 YIL SONRA 1366 Soket montaj kiti iSTEDİĞİM HALDE GERİ ÇEVİRMEYEN ÜCRETSİZ MONTAJ KİTİ YOLLAYAN HARİKA BİR FİRMA BU NOCTUA GARANTİSİ BİTMİŞ BİLE OLSA, YOK DEMEDİKLERİ İÇİN ÖMÜR BOYU BU FİRMAYI SOĞUTUCU VE FANI İÇİN KULLANACAĞIM PARAM OLDUĞUNDA YENİ SOĞUTUCU ALACAĞIM
    Konuyu hortlatırlar böyle işte ama hak ediyor adamlar yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 18 Ekim 2016; 0:23:43 >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    1366 anakart sıkıntısı var zaten piyasada yok
  • Aynen dediğin gibi zor buldum ben de ama yapacak bir şey yok, işlemcileri iyi ramleri triple ve 6.4 ghz'e kadar bellek yoluna sahipler fiyatları da quad olan 2011 ve 2011-V3'e göre yarı yarıya o sebeple bunu tercih ettim. Dual olan tüm sistemler dar boğaz yapıyor ve bence ekran kartlarını tam performansında kullanamıyor ekran kartı olarak dünyanın en iyi kartını da alsanız aynı fps'yi alırsınız. Bu yüzden 2 seçenek var zaten ya anakarta 700-800 lira bayılıp 2011 soket alacaksınız ki ikinci eli bu yine ya da 1366 anakart bulacaksınız 300-500 lirayaben bunu seçtim ayrıca i7 965-975-980 ve 990 extreem işlemcilerle bu kartlar hala en iyiler listesinin başında yer alıyorlar bana göre ki i7 olan diğerleri de fena değil güzel overclock olabiliyorlar. 4-4.5 Ghz gibi... Bellek size mantıksız gibi görünse de çok ciddi farklar yaratıyor kopyalama,okuma ve yazma hızlarında özellikle, oyunu kurmak ,yüklemek, oyun aralarındaki bekleme süreleri GTA 5 deki gibi mesela vs hepsini etkiliyor .i7 extreem işlemciler 250-300 den başlıyor i7 ler 100 lira aralığında sudan ucuz en mantıklı sistem bence paranızın hakkını verebilen bir sistem oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 18 Ekim 2016; 11:40:39 >

• Noctua'nın Nehalem için ücretsiz montaj kiti programı belli oldu
    Noctua'nın Nehalem için ücretsiz montaj kiti programı belli oldu
    Geldi benim aparatlar ücretsiz kargo ile yurt dışından. :) 9 yıllık soğutucuya bile adamlar böyle ilgilenip de yardım ediyorlar örnek al ülkemin garanti hizmetleri..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.