Şimdi Ara

Pioneer Avic Kullananlar Buraya (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.358
Cevap
17
Favori
174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • combo2009 ali abi cd yada flash da çalınan müzikri dosya dosya göstermez mi bu cihaz........

video yada müzikyazıyor onun dışında birşey yok....

flash disk takmayınca kumanda çalışmıyor......... takınca çalışıyor
  • Dosya olarak göstermesi için sizin usb yada sd karta dosyalar halinde atmanız gerekir
    Tabiki sd kart takılmadan aktif olmaz olmasıda beklenmez zaten.
  • var tabi ben öyle kullanıyorum zaten
    yukarı oka basarsanız klasör moduna geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos907

sevgili ali bey,
    1. bahsetmiş olduğunuz kablo iphone dan video ları seyretmek için sanırım, bu kablonun hem usb hemde aux girişini berabermi bağlıyoruz,
    2. birde iphone ile bluetooth bağlantı durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim...
    3. f910bt uyumlu uzaktan kumanda varmıdır...

http://www.caraudiocentre.co.uk/category_m-stalk-adapter_c-955.htm
    http://www.pioneer.eu/tr/products/CA-R-PI.162v2/print.html
    Peugeot 307 uyumlu direksiyon kumandası İstanbulda vardır biraz arama ile bulabilirsiniz.

• sağol güzel kardeşim....
    bilgi vereceğim...
  • sevgili ali bey,
    dediğin gibi bluetooth dosyasını indirdim ama devamlı denemelerime rağmen versiyon güncellemesi yapmıyor, ve bluetooth versiyonu şuan göstermiyor sanki dosya hiç yok gibi, söylediğin eski sürümleri bulamadım, sitesine baktım ama 3.30 update dosyası var, yönlendirirsen sevinirim bluetoth dosyasını nereden bulabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: combo2009

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/GPS-Navigation/AVIC-F900BT?tab=firmware

Sanırsam cihaz bana gelecek gibi.

sevgili ali,
    cihaz senin olsun hiç problem değil kardeşim, ama inan bu cihazı ist da söktür/taktır çok problem...
    buradan bi halledebilsek ne iyi olur bi bilsen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos907 -- 9 Aralık 2011; 0:07:10 >
  • Arkadaşlar Konya çumrada söktürdüler çok sorun olmadı bence çok zorlamayın sonra sıkıntı çıkabilir elimde 5 tane var bir işe yaramaz durumda olan cihaz.
  • sevgili ali,
    dediğin gibi bluetooth 2.9 u yükledim fakat genede güncellemeyi yapmadı,
    cihazın bluetoot unu aç kapa yaptığımnda ise şu uyarıyı veriyor ve hiç açmıyor
    '' Application tel has performed an illegal operation and will be shut down. if the problem persists, contact the program vendor
    program : tel
    exception : 0x0000005
    address : 01A42168
    ikazı veriyor...
  • arkadaşlar merhaba aracımda orjinalden takılı olarak pıoneer avıc f9220bt geldi ben bu cihazla tam olarak neler yapabileceğimi pek anlamadım ve divx falan diyor video falan dinleyebiliyor muyuz ayrıca navigasyonu güncelleyebiliyor muyuz

Saygılar
  • Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın
    http://www.pioneer.eu/eur/support/manuals/AVIC-F9220BT/index.html kullanım konusunda buradaki Türkçe dökümanlardan faydalanabilirsiniz
    Harita konusundada orjinal Pioneer update yapmaktan başka yol yok şu anda.
  • Cihazınızın sd kartının kopyasını bana ulaştırabilirseniz belki ileride bu konuda size yardımcı olabilirim çünki bu cihazın yazılımı hakkında bir fikrim yok elimde olmadan ve kullanmadan yorum yapmam imknsız.
  • ali abi cook tesekkürler cihazım artık adam gibi calısıyor ve işe yarıyorr. tabi güncellemeleri dediğin gibi kendim yapsaydım belki de bu kadar ii verim alamazdım. cihazı sana göndermem ii olmuş bütün eksiklerini güncellemerini tamamlamıssın özellikle harita güncellemesi mükemmel eski tele atlasın ki resim gibi sadece izliyordum hiçbir işe yaramıyorduu ama şu anda ellerinle yapöış oldugun güncellemeler cihazı 5 yıldız yaptıı eline sağlık emeğine saygı duyuyorumm. :)
  • benim birde sormak istediğim bisey var bu cihazda oynatabilecegim videolarin formati cozunurluklerini ne olculerde nasil olmasi gerekiyor o konuda da hangi program daha verimli olur bizim icin abi yardimci olabilirsen sevinirimm
  • 720 X 576 avi uzantılı Divx olacak ekran Pan Scan olsun
    ImTOO Video Converter Ultimate 6 i kullanabilirsiniz.
  • Tüm Avic sevenleri FACEBOOK taki Avic grubuna davet ediyorum.
    http://www.facebook.com/#!/groups/pioneeravic/
  • cook tesekkürler abi
  • ali abi ben bu f900bt haritayı kullanamıyorum, birde çok geç kalıyor, sokağı döndükten sonra dön diyor, sanırım haritada bir sorun var, cep telefonunda olan germin programı var o çok başarılı ........ama igo
    ne yazsam rota silinecek diyor sil diyorum tekrar başa alıyor tekrar yazıyorsun buluyorsun bir sürü sıkıntı...... velhasıl kullanımı biraz zahmetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salihk_263 -- 30 Aralık 2011; 20:50:17 >
  • Herkese merhabalar ve değerli bilgiler için teşekürler;

Biraz beceriksiz olduğumdan herhalde bir türlü güncellemeleri yapamıyorum,

Cihazım Avic 900 BT 4 yıldır kullanıyorum

map:01.000600
    Ver: 2.009000

Pioneer sitesinde benim için bir güncelleme bulamadım.

Haritalarım eski; poi ler yalan cihaz işlevsizleşmeye başladı.

Ankara'da yaşıyorum

Bu noktaya kadar bütün forumu okumama rağmen ne yapacağımı bilmiyorum, test mode, kablolar, .tx uzantıları
    nasıl derler benim "ram" yetmiyor galiba,
    eğer bu cihaz için yapılabilecek şeyler varsa
    birileri benim için adım adım anlatabilir mi ?
    çok müteşekkir kalırım.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.