Şimdi Ara

Pioneer Avic Kullananlar Buraya (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.358
Cevap
17
Favori
174.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drangelman

arkadaşlar kendi aracıma Pioneer Avic-F30BT serisini almayı düşünüyorum.

bu seri pioneerda nasıldır acaba?

bugne kadar hep xetec kullandım araçta ama bana fikir verebilirseniz sevinirim.

mesela kutusunda hangi tip kablolar çıkıyor?

iphone bağlantı kablosu çıkıyormu kutudan yada usb bellek bağlantı kablosu?

içinde 44 avrupa ülkesi hartası var diyor ama türkiye varmı yoksa İGO yada BAŞARSOFT haritasımı kullanıcaz acaba?

benim xetecde en sevmediğim yön yazılım güncellemesi için cihazı söküp istanbula yollamam gerekiyordu.

Avic F30BT de böylemi yoksa yazılım güncellemeyi usb girişinden biz yapabiliyormuyuz acaba?

iphone bağlantı kablosu çıkmıyor, sonradan almak gerekli... (ama iphone composite çıkış kablosuyla da bağlanabilir)
    içinden türkiye haritası çıkıyor, alet türkçe dil destekliyor... (sesli kumandayı saymazsak)
    şimdilik dışarıdan müdahale zor, igo atılabiliyor ancak tam çalışmıyor (gps portunu bulamıyor :( avic411)

yazılım güncelleme dvd veya SDCARD ile kendimiz yapabiliyoruz ama paralı bildiğim kadarıyla...

çeşitli araçlara göre direksiyon kumanda adaptörü var, ek ücretle...

Ek olarak:
    usb ve aux in standart; bunların yanında çift av in var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trycatch -- 7 Ekim 2011; 16:04:30 >

• Öncelikle herkese selamlar. Arkadaşlar bende aracıma F910BT taktırdım ve aranıza katıldım. Pioneer'ın sayfasında ki bluetooth güncellemesini yaptım hehrnagi bir sorun olmadı. Ancak burada okuduklarımdan anladığım kadarıyla birde firmware güncellemesi yapmak gerekiyormuş. Onu da çektim internetten ancak bir kaç mesajda combo2009 üstadın dediklerini gördüm ve çekindim güncelleme yapmaktan. Bu güncellemeyi yapabilmek için izlemem gereken yol hakkında yardımlarınızı talep ediyorum. Özellikle combo2009 hocam senden rica eidyorum. Msn'den ekledim ama cevap alamadım müsait olursan veya telefonla ulaşmamda sorun yoksa yardımlarınızı rica ediyorum.
    Bu arada cihazın ;

Harita sürümü: 02.000500
    Sürüm : 3.020100

Haritalar kısmına girdiğimde ise türkiye haritası için TeleAtlas B.V. [090428] ibaresi bulunmakta.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingham

Öncelikle herkese selamlar. Arkadaşlar bende aracıma F910BT taktırdım ve aranıza katıldım. Pioneer'ın sayfasında ki bluetooth güncellemesini yaptım hehrnagi bir sorun olmadı. Ancak burada okuduklarımdan anladığım kadarıyla birde firmware güncellemesi yapmak gerekiyormuş. Onu da çektim internetten ancak bir kaç mesajda combo2009 üstadın dediklerini gördüm ve çekindim güncelleme yapmaktan. Bu güncellemeyi yapabilmek için izlemem gereken yol hakkında yardımlarınızı talep ediyorum. Özellikle combo2009 hocam senden rica eidyorum. Msn'den ekledim ama cevap alamadım müsait olursan veya telefonla ulaşmamda sorun yoksa yardımlarınızı rica ediyorum.
    Bu arada cihazın ;

Harita sürümü: 02.000500
    Sürüm : 3.020100

Haritalar kısmına girdiğimde ise türkiye haritası için TeleAtlas B.V. [090428] ibaresi bulunmakta.

Teşekkürler.

Pioneer in firmware update ini yapmanıza gerek yok Sürüm 3 ve üzeri olanlarda tekrar update yapmak cihaza birşey kazandırmaz Bunun yerine IGO ve Harita güncellemesi yapmalısınız
    Adresinizi bana gönderin 05354136251

• Evet arkadaşlar bizimde artık bir facebook grubumuz oldu grubun adı Pioneer Avic mail adresi ise pioneeravic@groups.facebook.com bu forumdaki PIONEER sevdalılarını grubumuza destek konusunda yardıma ve üyeliğe davet ediyorum.
  • hayırlı olsun.
    bu arada yeni güncellememiz avic 910bt için Q3 güncellemesi midir?.
  • internette şöyle bir Q3 başarsoft yazdım. aman sakın güncellemeyin diyorlar. hatalı harita güncel olmayan bir harita olduğunda hemfikir olmuş insanlar. ali bey siz bu işin üstadı olarak ne dersiniz bekleyip sonraki güncellemeyi mi bekleyelim?
  • şu an ben kullanıyorun ne hatalıymış ben anlamadım gayet güzel ama ayrıntıyı bilmiyorum.
  • tabelalar yokmuş bildiğim kadarıyla ali bey. sizde sorun yoksa son sürümde düzeltilmiştir bu hata.
  • ali bey önceki güncelleme yaparken sorun olmamıştı. verdiğiniz cd içeriğinde test modda cihazı çalıştırmak için klasör içindeki dosyaları klasörden çıkarmak mı gerekiyordu hatırlayamadım. bilgilendirirseniz sevinirim. ayrıca son güncelleme için yardımınızı bekliyorum.
  • tam anlamadım telefon açabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: combo2009

Yakın zamanda görüşürüz

Bir geliş me var mı selmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayozi

tabelalar yokmuş bildiğim kadarıyla ali bey. sizde sorun yoksa son sürümde düzeltilmiştir bu hata.

Tabelalar var denedim ve gördüm
  • ben de yeni haritayı denedim sorun yok. teşekkürler.
  • Merhaba,
    f900bt kullanıcısı olarak cihazımı iPhone ile bağlayarak kullanmaktaydım ancak iPhone'u iOS5'e update ettikten sonra video oynatmada problemim olmakta. Daha doğrusu avic cihazım iPod ekranındayken video butonuna bastığımda kendine reset atıyor. Bu problem daha önceki iPhone ve Avic sürümlerinde olmamaktaydı. Diğer yabancı forum sitelerine de baktım ve bu hatayla karşılaşanlar var. Bu konuda bir önerisi olan var mı? Avic versiyonum CNSD-100FM olan versiyon. 3.021000 versiyonuna geçmedim ancak bu versiyona ya da CNSD-200FM versiyonuna geçmek sorunu çözmeyecek gibime geliyor. Elinde iPhone 4/3Gs iOS5 olup da başka avic versiyonlarında bu sorunun olup olmadığını deneyebilecek birileri var mı?
  • Avic X930BT Pioneer var bende. Türkiyedeki haritalar benim modelim için nasıl yuklebilirim?

Modelim x930 BT. Amerikadan gelen verziyon. Sadece Kuzey Amerikadaki haritalar yukle. Hem Amerika daki ve Turkiyedeki distributorler le gorustum - ikisi ayni diyor " Cihazınız Amerikan tabanlı olduğu için Türkiye’de herhangi bir işlem yapılması söz konusu değildir.."

Cozum varmi? Varsa nasil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: indirdivx1967

quote:

Orijinalden alıntı: combo2009

Yakın zamanda görüşürüz

Bir geliş me var mı selmalar

ne durumdayız acaba mutlu haberi ne zaman alabileceğim
  • Arkadaslar, su an kullandiginiz sorunsuz en guncel harita ve poi'ler hangisi. Linki bana PM atabilir misiniz?
    Tesekkurler, saygilar...
  • combo baba benim sys my flash disk igo içindeki benim sorun ekrana DİKKAT:EKRAN TERS GÖRÜNTÜLENEBİLİR DİYOR MAP TUŞUNA BASTIĞIM ZAMAN NAVİ SÖZLEŞMESİ GELİYOR SİSTEM BAŞLATILIYOR DİYOR AMA BİR TÜRLÜ BAŞLAMIYOR

[device]
    type="PIONEER746EW"

[interface]
    skin="ui_pioneer"
    default_day_color="COLORSCHEME~Pioneer Red Day"
    default_night_color="COLORSCHEME~Pioneer Red Night"
    tmc_events_icon_set="$tmc.spr"
    small_tmc_events_icon_set="$smalltmc.spr"
    show_kml_type=0
    mapfontscale=200

[rawdisplay]
    screen_x=800
    screen_y=480
    class="landscape"
    highres=0
    dpi=250

[debug]
    skip_eula=1
    enable_roadshadow=1
    enable_buildings=1
    restart_mode_in_file=1

[folders]
    data="\My Flash Disk\User\UserData\iGo"
    tts_nuance="\My Flash Disk\APL2\iGo\ScanSoft\RealSpeakSolo"
    secondary_app="Storage Card/usericon,USB Disk/usericon"
    usb_trackexport_path="\USB Disk"
    storage_trackexport_path="\Storage Card"

[gps]
    port=7
    baud=9600
    default_latitude="0.0"
    default_longitude="0.0"

[3d_config]
    roadsign_lines_per_screen=20

[local]
    voice_key="Eng_uk_f1"
    default_language="english GB"

[regional]
    units=0

[dynamiccompressor]
    compressor="1"
    a0="56806"
    thrs="24703"
    ratio="8"
    gain="8"

[timezone]
    reset_os_timezone=1
    multi_timezone=0

[map]
    2dheadup=1
    zoomfactor=110

• combo2009 BABA f900bt cihazım iki sorunu var 1.opel astra 2008 araca opel tarfından takıldı, sorun yoktu çalışıyordu güncellemek istidim avic in sitesinden 246 mb olan dosayı yükledim kabul etti, fakat ekrana cihazı açamıyorum, açarken MENU +MAP tuşuna basınca menü geliyor radyo dvd çalar çalışıyor bir sıkıntı yok ama, testmode de girip dosyaları kontrol edebiliyorum, ama igo çalıştıramadım, internette igo 8 indirip atsam çalışırmı lütfen bu konudan bana yardımlarınızı bekliyorum,
  • size uygun olmayan güncellemeyi yapmışsınız bu yüzden olabilir yada daha öncede dediğim gibi harita veya poi uyumsuzluğu buda IGO nun düzeltilmesi gerektiğidir bunun yolu internetten igo indirip kurarak olsaydı burdaki herkes yapardı ve bana bu soruyu sormazdınız yardımımı istiyorsanız telefonum sitede var lütfen arayın.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.