- x
SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )
40 Cevap56997 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

255 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:16:00 

DEFNE YAPRAKLI ŞAMPUAN İYİ MİDİR?

1118 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:28:39 

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Öneri istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !XiR -- 26 Ekim 2008; 18:33:51 >

661 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:33:12 

Dostum ben bioxcini tavsiye etmem.Kac aydır kullanıyorum bi faydası yok.

>>>>>VolkswageN GolF IV<<<<<

156 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:33:46 

quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

661 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:43:24 

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
quote:

Orjinalden alıntı: sınce_1903

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

224 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:53:16 

arkadaşlar bende de aşırı derecede saç dökülmesi oluyorudu. saçlarım seyrekleşmeye yanları açılmaya başlamıştı. arkadaşın tavsiyesi ile bioxin alıp deneyeyim dedim. kullanmadan once normal sampuanla saçımı yıkadım.ardından bioxini uyguladım.sonuç olarak 6 7 gun sonunda inanılmaz bir şikilde saç dökülmesini azalttı.neredeyse gunde 10 telden fazla dokulmez oldu.oda tararken oluyo. saçlarım omuzlarıma gelıyor. bi düşün derim pişman olmazsın umarım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ekim 2008; 17:54:47 

bioder kullan

156 Mesaj
26 Ekim 2008; 17:55:44 

quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.c...lmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

1118 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:01:10 

quote:

Priorini'de kullandım. Bioxcinden daha beceriksiz bi şampuan. Deterjan gibi kokuyo ayrıca.

1118 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:06:26 

quote:

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.c...lmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

Revigen'i önerirmisin ?
En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

661 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:09:28 

@since_1903
video için tesekkürler aslında böyle tedaviye ihtiyac var.
@!XİR
Desene priorinin merak edilecek bir yanı yok diye.

156 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:15:04 

quote:

Revigen'i önerirmisin ?
En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

Diğerlerini kullanmadım.Ama kullanan arkadaşlar hiçbirinden memnun kalmamışlar.Şu anda kuzenim Bioxin kullanıyor.Hiç ememnun değil.
Bütün doktorlar Revigeni öneriyor.Banada dr ler önermişti.Fakat bende pek faydalı olmadı.Saç diplerimde rahatlamalar yapıyor sadece.Vede her ay 28 ytl şampuana bayılmak dışında

Belkide kişiden kişiye değişiyordur.Benim dökülmeler Irsi.Eğer seninki Irsi değilse bu şampuanın yardımcı olma olasılığı yüksek.
Denemek istiyorsan dene.Ama daha sonra bırakması zor oluyor.Çünkü diğer şampuanların nekadar kötü şampuanlar olduğunu anlıyorsun:)))

Uzaklaştırılmış
26 Ekim 2008; 18:17:56 

0

2374 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:18:04 

İlk tavsiyem, Marketten aldığın şampuanları kullanma...
Eczaneden alacaksın şampuanı...

^_^

1118 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:35:47 

@Red_Devils
Aynen öle

@sınce_1903
benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulaşmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !XiR -- 26 Ekim 2008; 18:34:25 >

2077 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:39:33 

Arkadaşlar saç derisi ile alakalı bir sorun yoksa şampuanın saç dökülmesine hiçbir faydası olmaz.. Bende bundan çok çektim bioxin kullandım hatta sonra bioxinin ampulleirni kullanma gafletinde bulundum.. Bunlar tamamen para tuzağı insanları reklamlarla gaza getirip para koparıyorlar başka birşey değil..

Doktora uğra nedenlerini öğrenmen lazım ki tedavinin şekilni bilebilesin çok farklı nedenleri olabilir onun için ilk iş olarak mutlaka doktora git..

Ayrıca Beslenmene dikkat et ve çok çok aşırı saçını yıkama yağlama yapar ve bu başına başka bir işler açar

156 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:39:57 

quote:

@Red_Devils
Aynen öle

@sınce_1903
benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulamşamiyim

Valla zevk almaya bakmak en iyisi bence.Tecavüz kaçınılmaz çünkü
Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları

661 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:43:45 

Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor .Kel oluncaya kadar da yolu var.
quote:

Valla zevk almaya bakmak en iyisi bence.Tecavüz kaçınılmaz çünkü
Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları

156 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:50:52 

quote:

Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor .Kel oluncaya kadar da yolu var.

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari

661 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:58:43 

Haklısın dostum elden ne gelir ki baska.
quote:

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari

1118 Mesaj
27 Ekim 2008; 9:56:15 

öyle böyle desekte kel olcaz %99 kaçışı yok

3057 Mesaj
27 Ekim 2008; 10:27:49 

Bence sen bir dermatoloji uzmanı veya hastanede cildiyeye görün. Annem de gitti ona iunları verdi; Priorin tablet, fitoval plus(şampuan), adını unuttum bir saç losyonu verdi.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

124 Mesaj
27 Ekim 2008; 11:12:04 

bu marketlerde satılan tanıdık marka şampuanları denedim bioxsin bi kaç fransız menşeili şampuan falanda denedim,benim saçın genel sorunu yağlanma idi ve en son defne yapraklı zeytin yağlı şampuanı kullandım diğerlerinin üçtebiri fiyatına ve mükemmel etki yaptı ama şunu söğleyim yağlanma gibi bi sorun yoksa saçınızda iyi gelmeyebilir çünki kız arkadaşımda kullandı ve banyodan sonra saçlar bonuskafa gibi olmuş resmen.

Uzaklaştırılmış
11 Kasım 2008; 18:18:01 

bıttım sabunu kullan ben kullanıyorum şampuandan çok farkı var tek kötü yanı saçını taramazsan biraz topak gibi oluyo yapışıyo

8 Mesaj
22 Aralık 2011; 12:02:00 

yorumlarda çok güldüm:))

En Güzeli ÇocukLuktu, Sahip OLduğum Sıska Vücuttu

1622 Mesaj
22 Aralık 2011; 12:12:40 

Bimde Bioxin çakması var ekonomik onu kullan

Kafan rahat etsin istiyorsan,altına yastık koy.

Uzaklaştırılmış
22 Aralık 2011; 12:48:22 

Bioblas alabilirsin..Az çok bir etkisi var.Açıkçası alacağın şampuanda kimyasal maddeler hiç olmayacak..Doğal olucak..

177 Mesaj
22 Ocak 2012; 21:39:33 

Saçlar kansızlıktan da dökülebiliyor. Kan için iyi gelen meyveleri deneyin. Bende Bioxcin kullanıyorum. Yeni formülü iyi. Kokusuda bence güzel. Çektikçe çekesim geliyo. Bağımlılık gibi :)

Dökülme azaldı ;)

Blood DK WMonk DestWarlock ProtPaladin

157 Mesaj
8 Ocak 2013; 10:07:43 

quote:

Orijinalden alıntı: sınce_1903

Hort olcak ama hocam bu Revigen şampuanını hala kullanıyor musun ?

Edit:Saç dökülmesi normal boyutlarda normal kullanım için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombie26 -- 8 Ocak 2013; 10:27:43 >

Es Es Es Ki Ki Ki ESKİ ESKİ Es

Uzaklaştırılmış
26 Haziran 2013; 14:07:59 

Priorin şampuan hiç denediniz mi ? http://www.priorin.gen.tr/

12 Mesaj
26 Haziran 2013; 14:25:45 

Aşırı dökülmen varsa doktora git demirin falan düşüktür. Dökülmeyi engellemek icin market sampuanlari kullanma eczaneden al. Stres yapma sakin sac dökülmesinin basinda gelir. Ben Promiksil midir oyle bir sey kullaniyorum doktor vermisti. Benim kucuklukten beri dökulmem var tepem hep keldi. Erkeksi sac dökülmesi diyorlarmis ama suan sacim dokulmesi durdu kucik saclar cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eminem Fan Club

692 Mesaj
3 Temmuz 2013; 11:41:27 

0

Ben bu şampuanı öneririm. İçindeki sarımsaktan ötürü dökülmeyi engellediğini belirtiyorlar ki öyle.Dökülmelerim azaldı benim. Marketlerde satılmıyor ama sadece eczanelerde satılıyor.

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

6 Mesaj
3 Temmuz 2013; 12:50:42 

Bezen şampuanla alakası olmuyor. Kansızlık, çinko eksikliği, demir eksikliği de saç dökülmesine yol açar.
Yani dıştan onarım bu durumda işe yaramaz. İçten yapılanma lazım. Bunun için doktora gitmeniz lazım.
Ben bir ara diyet yapıyordum. Abartmışım, anemiye kadar gitmiş sonu. Saçım dökülüyor diye cildiyeye gittim.
Evet saç dökülmesine cildiye bakıyor, ne alaka demeyin. Estetisyene gidecek halimiz yoktu ya. Her neyse işte
doktor bir takım testler yaptı. Anemi olduğu saptandı. Çinko demir vs. yazdı. Tabi gidip bir hurdacıdan satın almıyorsun.
İlaç hali işte Neyse bayağı bir kullandım. Çinko acayip mide bulantısı yapıyor. Ona da katlanacaksınız. Ama pek faydası olmadı. Tekrar doktora gittim. başka bir hastalığım çıktı. Vücudumda hormon dengesini bozan bir kist oluşmuş.
Geçecek bir hastalık değilmiş ama kontrol altına alındı. E şimdi normal dökülme azaldı. Ve iki ayda da 3 renk değiştirdiğim halde elimde kalmadı saçlarım.
Şampuan tavsiyesi istiyorsanız Plasenta alın. Eczanelerde var. Fiyatı kozmetik şampuanlara göre pahalı ama değiyor buna.

0 Mesaj
29 Ocak 2014; 22:50:18 

Merhaba,çok basit ve temiz bir yolu var.Çevremde deneyip memnun kalmayan yok gibi.Bir baş sarımsağı bir bardak sütte kaynatıyorsunuz.Sonra sütü süzüp sarımsak dişlerini elinizle ezip kullandığınız şampuanınza katıyorsunuz.Bu kadar.Daha güçlü olsun isterseniz.Çam terebenti bir kaç damla damlatın.En ufak bir koku dahi yok.Belime kadar olan saçlarımı oluk oluk akması yüzünden enseme kadar kestirdim. sonra bu yöntemi buldum. şimdi tek bir tel dahi düşmüyor.Saçlarım parlak ve güçlü oldu.Eşimin açılan tepesı siyahlaşmaya başladı.Ömür boyu kullanmayı düşünüyorum.SİZDE DENEYİN HEM ÇOK DOĞAL HEM UCUZ HEMDE İYİ BİR ÇÖZÜM :))

330 Mesaj
29 Ocak 2014; 23:20:49 

quote:

Orijinalden alıntı: pinar04

Merhaba,çok basit ve temiz bir yolu var.Çevremde deneyip memnun kalmayan yok gibi.Bir baş sarımsağı bir bardak sütte kaynatıyorsunuz.Sonra sütü süzüp sarımsak dişlerini elinizle ezip kullandığınız şampuanınza katıyorsunuz.Bu kadar.Daha güçlü olsun isterseniz.Çam terebenti bir kaç damla damlatın.En ufak bir koku dahi yok.Belime kadar olan saçlarımı oluk oluk akması yüzünden enseme kadar kestirdim. sonra bu yöntemi buldum. şimdi tek bir tel dahi düşmüyor.Saçlarım parlak ve güçlü oldu.Eşimin açılan tepesı siyahlaşmaya başladı.Ömür boyu kullanmayı düşünüyorum.SİZDE DENEYİN HEM ÇOK DOĞAL HEM UCUZ HEMDE İYİ BİR ÇÖZÜM :))

çam terebentin kullandım ama sarımsaklı olan şeyi bilmiyordum. sarımsaklı şampuan kullanıyorum sadece. bu sütün içinde kaynatma olayını nerden duydunuz?

bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray
██████████████████ SARI KIRMIZI ██████████████████

0 Mesaj
29 Ocak 2014; 23:53:40 

Bir tv programıda bitki bilimci bir kadın söylemişti.Sütte kaynatma amacı sarımsağın özelliğini bozmadan kokusunu almasıymış. Şampuana ekledikten sonra unutuyorsunuz.Hangi tür şampuan olduğu önemli değil demişti.Hemen hemen her gün yıkıyorum.En ufak bir dökülmem kalmadı.Çam terebentinide 20 damla damlattım 750 ml şampuana.İiki tür kullanıyorum.Biri restorex diye oylesine bir şampuan biri de pantene tek şampuanda saçı yoruyor diye biliyorum.

308 Mesaj
29 Ocak 2014; 23:56:34 

Eğer saç dökülmesi erkek tipiyse hiçbir şampuan işe yaramaz. HİÇBİR

529 Mesaj
29 Ocak 2014; 23:57:07 

Şampuanların hepsi kimyasal. Kimyasal = saç döker. Git bi eczanede besavaya saç köklerine baktır onlar sana tavsiye ederler zaten

AMD FX 8350 4.5 gHz /\ Sapphire HD7870XT /\ ASUS M5A97 EVO R2.0 /\ KINGSTON (3X4GB) HYPERX GENESIS XMP DDR3 1600MHZ /\ AEROCOOL PGS SERIES VX-E PRO 600W MidT ATX

Sağlığında nice ehli hünerin Bir tutam tuz yoktur aşına
Önce öldürüp açlıktan Sonra bir türbe dikerler başına

0 Mesaj
30 Ocak 2014; 10:16:53 

Tekrar kişisel deneyimimdir diyorum;eşimin hergün yastıktan saçlarını topluyordum.Artık tek bir saç yok.Denemekten bir şey çıkmaz.Yaprıtın sadece saçınızı yıkayacaksınız.maske,yumurta,vb bekletme yağlama gibi sıkıntılar yok.yıka ve çık :)))

Bu mesajda bahsedilenler: pinar04

563 Mesaj
30 Ocak 2014; 11:08:18 

Hacım Eczaneden Konazol veya nizoral alıcaksın Saçını 3 günde 1 defa 5-8 dakika arası bekleterek yıkayacaksın Diğer günler normal kafana göre bir şampuan kullanabilirsin.Dökülmen ciddiyse vitamin takviyesine başla en son seçenek minoxidil olmalı başlarken iyi düşün düzenli kullanamazsan kel kalırsın benim gibi

0 Mesaj
18 Şubat 2014; 14:39:45 

Çok Önce açılmış bi konu ama Yeni kullandığım bi üründen bahsetmek isterim Nano Hair Şampuan. Saçma sapan reklamları olsada ürün gerçekten güzel.:) 15 gün kullanmada dökülme tamamen durdu. Kullanmanızı tavsiye ederim. Saçları çok fazla dökülen bi insan olarak öneririm.Çok fazla satışı var aldığınız yerede dikkat etmeniz gerekli sahte ürün çok fazla oyüzden ben öneri olarak kendi aldığım yeri söyleyeyim de sonra farklı biyerden alırsanız bana beddua etmeyin:) www.nanohairorjinal.com tabi nerden alcağınız size kalmış.

Bu mesajda bahsedilenler: emreturr

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453