- x
bilgisayardan iphone a program yükleme... yardım..
22 Cevap65549 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

322 Mesaj
26 Ekim 2008; 14:37:06 

merhaba arkadaslar.. bilgisayara indirdigim iphone programlarını bir türlü iphone a atamıyorm. itunes hata veriyor.. sanırım crack la ilgili bisi. arama motorlarından da hep alakasız şeyler cıkıyor. bunula ilgili bilgisi olan arkadasların yardımını bekliyorm. simdiden tesekkrler...

986 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:08:25 

Bende de aynı sorun var. Bende normal jailbreak olamayan telefonda itunes dan programlar yüklenmiyor. itunes download ediyor. Applications dan sync ediyorum ama yok olmuyor. Sorunu çözemedim.

322 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:35:14 

bnm telefonm jailbreak li sanırım.. cydia dan program yükleyebiliyorm. :S bir sürü dosya indirdim ama bir türlü yükleyemiyorm :(

986 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:57:41 

Deliricem artık. 3 kere restore ettim gene düzelmedi. Surekli bu hatayı veriyor.

0

1 Mesaj
6 Eylül 2009; 0:13:49 

slm aynı sorun bende de var sımdı acaba sen cozebıldınmı ..bana yardımcı olursan sevınırım.şimdiden tesekkurler...

8 Mesaj
8 Eylül 2009; 12:03:58 

Arkadaşlar bu işin çözümü var. İtunus unuzu açın-Store içerisinde Authorize Computer... tıklayın ve oraya kullanıcı adınızla şifrenizi girikten sonra okeyleyin. Sonra JB li ipaları yüklemek için tekrar senkron yapın yükleme gerçekleşecektir.

Ahmet Seyidleroğlu
Ziraat Mühendisi

5240 Mesaj
8 Eylül 2009; 12:13:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Bhd1R

Bende de aynı sorun var. Bende normal jailbreak olamayan telefonda itunes dan programlar yüklenmiyor. itunes download ediyor. Applications dan sync ediyorum ama yok olmuyor. Sorunu çözemedim.

iTunes'ten yukardan seçeneklerden Store->Authorize computer yap yeter.

Pentax K5 | Rokinon 85mm F1.4 | Helios 44K-4 58mm F2
Apple iPhone 5 16Gb iOS 7.1.1 Jailbroken By Pangu
Opel Vectra CD 2.0 16V 136hp Automatic || HP Compaq CQ60 125ET
Flickr | Twitter || Elektrik Öğretmeni

256 Mesaj
14 Eylül 2009; 15:34:32 

quote:

Orijinalden alıntı: aseyidleroglu

Arkadaşlar bu işin çözümü var. İtunus unuzu açın-Store içerisinde Authorize Computer... tıklayın ve oraya kullanıcı adınızla şifrenizi girikten sonra okeyleyin. Sonra JB li ipaları yüklemek için tekrar senkron yapın yükleme gerçekleşecektir.

bende de ayni sorn var..bunuda denedim ama hala ayni hatayi veriyor itunes...bu isi soyle bastan duzgun bi sekilde aciklayabilecek olan arkadas varsa cok makbule gececek 50k ere denedim ama bi turlu olmuyo...

47 Mesaj
19 Mart 2010; 22:39:54 

ya arkadaslar yenı 2g 16 gb.ıpone aldım ama bır turlu program yukleyemıyorum hatta hıc bırsey yukluyemıyorum lutfen bu konuda bana yardım edın makınayı aldım bomboş ıcınde hıc bırsey yok yardım edebılecek arkadaslar lutfen eklesın vedatguler78@hotmail.com rıca edıyorum bı heves aldım ama hıcbırsey yukleyemıyorum

karakusxxx

7060 Mesaj
19 Mart 2010; 23:19:07 

İphonedan Cydiaya girin appsnyc 3.1 programını telefona yükleyin sorun düzelicektir.

1331 Mesaj
19 Mart 2010; 23:54:33 

Bende de ayni sorun vardi. Cydia ya girip http:/cydia.hackulo.us source unu ekleyip, ordan AppSync 3.1 programini kurarsaniz sorun cozuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

47 Mesaj
20 Mart 2010; 11:33:51 

nejat kardes sagolasın ama bırse sımdekı numaraları koplaya dıyorum kopyalama yapmıyor ya varsa msn de yardımcı olabılırmısın sagolasın

karakusxxx

47 Mesaj
20 Mart 2010; 12:40:18 

arkadaslar bu cok acılll yurtdısından gelme olan 2g 16gb. ıponeme versıyon yukselttın bılıyerek 3.1.3 mu ne makına kıtlendı acılll yardım edın ne yapmam lazım bulunduguım yerde telefoncuda yok benı yonlendırısenız ben cozerım olay

karakusxxx

7060 Mesaj
20 Mart 2010; 14:47:10 

İphone kitlendiyse home ve power tuşuna basılı tutarak kapatabilirsin açılınca muhtemelen düzelir. Msn kullanmıyorum simdeki numaraları kopyalamak için ayarlara giriceksin ordan genel kişi gibi bişey vardı sanırım oraları karıştır bulursun rehbere kopyala gibi bir seçenek var ona basınca kopyalar.

47 Mesaj
20 Mart 2010; 14:55:01 

yok ustat kıtlendı ve telı actım ama bılmem ne sım kart dıyor yanı sebeke yok menuye de gıremıyorum menu de yok

karakusxxx

7888 Mesaj
23 Eylül 2010; 12:20:35 

bu sorunu nasıl çözdün?

2 Mesaj
3 Nisan 2011; 3:22:36 

Eğer iphoneye program atamıyorsanız benim başıma geleni anlatayım itunes preferanceden devices girin ve bacup silin ve yükleyin işe yarıyor çünkü 2. el alınan telefonlarda eski kullanıcının bilgileri duruyor silince düzeliyor belki işinize yarar....

15 Mesaj
2 Mayıs 2011; 18:00:07 

Arkadaşlar şimdi uygulamayı bilgisayara indirdim ancak sync yaparsam telin içindeki uygulamalar silinir mi? Çünkü daha önce bi fotoğraf atmak için sync yaptığımda tüm fotolar gitmişti sadece yeni attığım foto gelmişti.

15 Mesaj
2 Mayıs 2011; 23:50:13 

Yok mu yardım edecek arkadaşlar??

3042 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:17:15 

arkadaşlar whatsapp yüklemek istiyorum ama kredi kartım olmadığı için ve jb siz telefon olduğu için bu programı bulup cihazıma atma gibi bir lüksüm var mı yada illa appstore yada cydia mı lazım?

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

3042 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:31:20 

gercekten bu bilgiye çok ihtiyacım var...

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

15 Mesaj
3 Mayıs 2011; 2:16:04 

Arkadaşlar şimdi uygulamayı bilgisayara indirdim ancak sync yaparsam telin içindeki uygulamalar silinir mi? Çünkü daha önce bi fotoğraf atmak için sync yaptığımda tüm fotolar gitmişti sadece yeni attığım foto gelmişti.

1 Mesaj
23 Ekim 2011; 2:32:22 

selam arkadaslar ben de İphone 3gs var srumunu yenı 5.0 yaptım bilgisayardan full programlar yuklemek ıcın ne gıbı bır yol ızlemem lazım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » bilgisayardan iphone a program yükleme... yardım..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297