Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar?? (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
54.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • otobüste gözlük bulduydum geçen rayban 500 kağıtlıklardan
  • unuttum
  • Benimki vaya garipti !!! Hayatımda ilk defa bayılmıştım, ciddi amamda
    Şöyle başlıyor

Futbol idmanına gitmek için metroya binmiştim, ordanda oyobusle giderdim, 4 yıla yakın süre böyleydi; yine bigün metrodan inip otobüse bindim; o durak otobüsün son durağı oldugu için bı süre orda bekler sonrs kalkardi, otobüs motoru çalıştı son anda otobüs hareket etmeden yaşlı bı teyze bindi, biner binmezde ayağı takilip düştü, ve okadar ağır bisey olmamasına rağmen heryer kan oldu hemde baya bı çok, neyse OTOBUS TAHLİYE OLDU orası yogun bı hatta oldugu için hem arkadaki otobüse geçtik, ama otobüs baya bı doldu ve otobüs kalkmak üzereyken garip bı çift bindi, garip; bebek arabasına TAVŞAN. Koymuşlar icim bı garıip oldu sonra gözlerim
    Karardı ve taak bayıldım, kendimi saniyler icinde Cenaze NAMAZIM kilinirken gördüm ( bilinç altı) neyse hastane kaldırıldım felan, bizim sülalede IRSİ. Bı kalp sorunu oldugu
    için bunu belirtim ve vesileyle 8 gün hasta hanede kalıp istense gitmiştim :), neyse hicle alakası yokken, kaburga kemiğimin üstünde TÜMÖR TEHSİŞ ETTİLER, aha olucam dedim, gittik :) neyse ameliyat oldum ( hayatımda ilk defa ameliyatta olmuştum :) (BURSASPORUMDA SAMPİYON OLDU, ameliyatı ne olur olmaz şampiyonluk sonrasına yaptırdım, GİDECEKSEMDE ŞAMPİYONLUKTAN SONRA GİDEYİM DİYE :)
    Neyse diyeceğim otobüste önce teyze düşüyor, sonra diyer otbuse bebek arabasına tavşan koyan Çift biniyor, sonra ben bayılıyorum, tümör TEHSİŞi koyuluyor, BURSASPOR UM sampiyon oluyor ve ben tümörden kurtluyorum, bu arada bu otobüs vakası dogum günümden bı gün sonra idi
  • seneler önce kız arkadaşımdan bağıraşarak ayrılma kararı aldık o arada istanbula gidecekti eskişehirden tranway'ın ordaa bağrışarak kavga ederek uzaklaşıyoruz bir yandan da laf yetiştiriyoruz beni arama tel numaramı değiştiriyorum diyee..ayrıldık evin yolunu tuttumm giderken eve kalbime bir sancıı girdii bir anda döndüm arkamı hızla bi taksiye bindim ve tranvay otogara varmadan ben otogara gelip onun koltuğunun en yakınına bir koltuk istedim.onun göremiyceği şekilde gizlice bindim otobüse..otobüs kalktı arkadan onu dikizliyordum..onun üzülüp üzülmeyeciğini merak ediyordum vee onun ağladığını gördüm..dedim iiki gelmişimm dedim kendi kendimee yanına oturdum usulca o anıı hiçç unutmuyorum çığlık attı vee sımsıkı sarılarak istanbula gitmiştik.uzun uzun konuşmuştuk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 4 Eylül 2011; 0:27:35 >
  • 500t ye binmek akıl işi değil arkadaş o ne biçim otobüs hattıdır öyle

keza 16kda hergün bi olay şöförler özel seçilmiş sanki geçen yaşlı bi adamı otobüsten attı

bi kere 19da giderken çocugun biri başka birine ne bakıyon lan diye daldı bi baktım otobüs savaş alanına döndü 4 5 kişi bi çocuga dalıyo neyse şöfer attı bunları aşağı aşağıda öldürdüler mi bilmiyorum

yukardaki arkadaşın dediği gibi 256 kadar temiz hat görmedim ben

edit: aklıma geldi otobüs değilde maç günleri taksim-sanayi mah. durakları arasında metro ile yolculuk etmeyin can güvenliğiniz açısından özellikle astım hastaları ... camlar buğulanıyo nefes alamıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROMA1927 -- 4 Eylül 2011; 1:10:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.