- x
Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??
425 Cevap50677 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6] 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

56 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:19:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Zeberu5

ya bu bazen banada oluo sabah kalktıgımda

0

İnsanlar robot gibi
Yalanlar kurmuş sanki
Yürüyorlar ceset gibi
Ruhları alınmış sanki
İnsanlar kuklalar gibi
Eldeki oyuncak sanki
İnsanlar köle gibi, Canları satılık sanki

693 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:32:11 

quote:

Orjinalden alıntı: TaskayA.ppb

İStanbul 29Ş ile İstinye Bayırını çıkarken aile ortamı oluşuyo

koptum ya

### DH Edanalılar Grubu ###

...::: /T/A/K/I/M/:::/F/I/A/T/:::&:::/T/O/F/A/Ş/ :::...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Nisan 2009; 1:42:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Bloodles

0

pfff hocam naptın sen ya xD

1936 Mesaj
2 Nisan 2009; 4:27:05 

quote:

Orjinalden alıntı: yakamozcuk

koptum ya

iyi bi izlenim :D:D

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

510 Mesaj
2 Nisan 2009; 5:11:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Bloodles

0

Obaa bayada koyu kıvamlı akmış

168 Mesaj
2 Nisan 2009; 5:39:44 

O yıllarda cep telefonu çok yayılmamıştı. Tıklım tıklım dolu "Özel Halk Otobüsünde" arka kapı yakılarında biri, 5110 gibi bir telefonu kulağında, büyük rakamlar ifade ederek konuşuyordu. "Şu kadara sattım abi, biliyorum ucuza gitti, boş ver, beklemeye değmez, üstüne şu kadar koyup şuradan şunu alacam vs." Dakikalar dakikaları kovalıyor tabi. O zaman görüşmenin dakikası ucuz da değil. Bu böyle havalarda uçarken. Kulağındaki telefon birden çalmaz mı İlk durakta indi aşağı.

"Takdir-i Huda kuvve-i bazu ile dönmez,
Bir şem'a ki Mevla yaka, üflemekle sönmez..."

3776 Mesaj
2 Nisan 2009; 5:46:08 

yazın çalışırken ist. de her gün 77ile 77A yi kullanıyordum.kasımpaşadan şişliye gelmek için.iş çıkışı bindim arabaya.arkaya doğru ilerledim biraz.ohaa.ne göreyim.iki tane öküz arkada yiyişiyolar resmen.kimin eli kimin şeyinde belli değil.neyse töbe est. diyip kafamı çevirdim.kafamı one egdim.tlf çaldı o ara.kız arkadaşımla konuşuyorum bende.amcamın biri dayanamadı.başladı konuşmaya.."ohaaa sizin eviniz barkınız yokmu.eğer yoksa ben anahtarı veriyim siz işinizi halledin" diye. dumur.herkes döndü bu arkadaki öküzlere bakıyo.

sonra bu iki öküz kızardı bozardı.ilk durakta otobüsten atladılar.
artık sonra ne yaptılar bilemiycem
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EIRP -- 2 Nisan 2009; 5:46:37 >

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
|∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |

Uzaklaştırılmış
2 Nisan 2009; 10:34:05 

Çok yağmurlu bir gecede kabataş-zeytinburnu hattında çalışan tramvay tıklım tıklım idi..

Haseki durağına geldiğimizde kapılar açıldı..

Ama o da ne! Amcamın biri elindeki şemsiye ile tramvaya bir bindi(kapatmadan ve hala yağmur yağıyormuş gibi tutarak)..Millet;"kapatsana kardeşim üstümüze su damlıyor"dediğinde amcamın verdiği cevap çok enteresandı..

"Kapanmıyo kiiğğ"

O gün bu gündür o tramvay benim için bitmiştir,daha da binmem..

202 Mesaj
2 Nisan 2009; 10:37:44 

otobüslen kayseriye gidiyordum, bana bir hal geldi havalanmaya başladım. şahitlerim de varr!

allahhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! allahhh!!!!!!!!!!!!!

52 Mesaj
2 Nisan 2009; 10:58:07 

quote:

Orjinalden alıntı: sputnik

otobüslen kayseriye gidiyordum, bana bir hal geldi havalanmaya başladım. şahitlerim de varr!

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

4017 Mesaj
2 Nisan 2009; 13:56:39 

93T zeytinburnu otobüsündeyim,

otobüs tıka basa dolu nefes alınmıyor balık istifi resmen,

adamın tekide gayet normal giyinen (açık saçık giyinse hiç karışmam motordur ölsün gebersin derim) bir bayana 5-6 duraktır elle taciz yapıyordu. Bayanın etrafındaki 5-6 erkek olarak bu durumu farkettik ve sabretmeye başladık... Kadının halini görseniz kızarıp bozarıyor seste çıkartmıyor adamda bundan yüz bulup devam ediyor...

Sonra ben ineceğim durağa geldim işte adliye durağı, baktım bu adam hala devam ediyor...

Gider ayak benim şalterler attı, kapı açılıp 4-5 kişi indikten sonra, boşalan yerinde yardımıyla adamın kafasından tutup tutunma demirine gömdüm kaşı dağıldı sonra tüm gücümle yumruklamaya başladım abartmıyorum en az 10 sağlam yumruk geçirdim, çevredekilerde hiç ayırmıyor adamın hak ettiğini bildiklerinden

Adamın kaşı gözü burnu her yerinden kan geliyordu, burnunun ve 4-5 tane dişinin kırıldığına eminim en sonunda arkadan biri adama sağlam bir tekme attı kapıdan fırladı kafa üstü betona yapıştı sonra ben de indim zaten ineceğim duraktı, ama bu esnada nasıl küfrediyorum adama bir bilseniz bağıra bağıra olayı bilenlerde bana gaz veriyor helal olsun koç filan diye otobüsten çıktığımızda da adamın bir kaçışı var, g*t korkusu diye buna derim işte demiştim o an...

9507 Mesaj
2 Nisan 2009; 14:10:39 

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

93T zeytinburnu otobüsündeyim,

otobüs tıka basa dolu nefes alınmıyor balık istifi resmen,

adamın tekide gayet normal giyinen (açık saçık giyinse hiç karışmam motordur ölsün gebersin derim) bir bayana 5-6 duraktır elle taciz yapıyordu. Bayanın etrafındaki 5-6 erkek olarak bu durumu farkettik ve sabretmeye başladık... Kadının halini görseniz kızarıp bozarıyor seste çıkartmıyor adamda bundan yüz bulup devam ediyor...

Sonra ben ineceğim durağa geldim işte adliye durağı, baktım bu adam hala devam ediyor...

Gider ayak benim şalterler attı, kapı açılıp 4-5 kişi indikten sonra, boşalan yerinde yardımıyla adamın kafasından tutup tutunma demirine gömdüm kaşı dağıldı sonra tüm gücümle yumruklamaya başladım abartmıyorum en az 10 sağlam yumruk geçirdim, çevredekilerde hiç ayırmıyor adamın hak ettiğini bildiklerinden

Adamın kaşı gözü burnu her yerinden kan geliyordu, burnunun ve 4-5 tane dişinin kırıldığına eminim en sonunda arkadan biri adama sağlam bir tekme attı kapıdan fırladı kafa üstü betona yapıştı sonra ben de indim zaten ineceğim duraktı, ama bu esnada nasıl küfrediyorum adama bir bilseniz bağıra bağıra olayı bilenlerde bana gaz veriyor helal olsun koç filan diye otobüsten çıktığımızda da adamın bir kaçışı var, g*t korkusu diye buna derim işte demiştim o an...

Dünya Kupası Japonya destekçisi.
ワールドカップ日本サポーター

4231 Mesaj
2 Nisan 2009; 15:13:49 

Kolum kırılmıştı,kontrolden geliyordum.Otobüse bindim oturacak yer yok.ayakta gidiyorum.2 tane 12-13 yaşlarında kız oturuyorlardı.Ben bekliyorum kolum kırık bana yer vericekler diye .Yanımda 30-35 yaşlarında bir kadın kızlara doğru yükses sesle ''terbiyesizler''dedi..Kadın beni göstererek ''görmüyormusunuz kolu kırılmış siz yer vermiyorsunuz
terbiyesizler''dedi.Sonra kızlar kalktı.Ben oturdum kadında yanıma oturdu.Sonra kadına teşekkür ettim.

697 Mesaj
5 Nisan 2009; 6:42:56 

bilenler bilir izmirde 270 nolu buca otobusu bucaya gitmek üzere bindim ve en arkaya geçtim. otobus eski körüklü kırmızı ıkarus. buca girişinde o rampa varya çok kötüdür asfaltta ufak çıkıntı vardır. ben ayakta en arkada durarken o yolu gelince hafiften egildim yanımdaki 2-3 liseli gençler dik duruyorlardı. otobus o anda yuksek hızla geçmezmi o bozuk çıkıntılı yola bi zıplar milletin ayakları en az 10 cm oturanların poposu da havada olur liseli gençlerin biri kafasını tavana gümledi. o anda bende havadaydım çok manyak oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtecpower -- 5 Nisan 2009; 6:44:34 >

Tango dansı candır!

556 Mesaj
5 Nisan 2009; 7:57:28 

Bin kere otobüse bindim jandarma çevirmesi dışında bir aksilik olmadı

Uzaklaştırılmış
6 Nisan 2009; 22:33:57 

Bu konu üst konu olsa ne iyi olurdu .

Uzaklaştırılmış
6 Nisan 2009; 22:41:40 

quote:

Orjinalden alıntı: K.Fasülye Şovalyesi

Bu konu üst konu olsa ne iyi olurdu .

+1

2656 Mesaj
6 Nisan 2009; 22:55:55 

Sene 2006 Subat sonu Tokat-Ankara seferini yapan express(Ara terminallere girmiyor) araca bindim neyse yola cikali 1 saat falan oldu saat gece 1.30 civari birden karnim agrimaya basladi motoru bozmusum ama nasil dayanacak hal kal kalmadi molaya 2 saatten fazla var.Neyse bi yarim saate yakin daha dayandim sonra baktim olmayacak gittim soforun yanina dedim boyleyken boyle tuvalete gitmem lazim neyse bi 15 dakka falan daha benzinlik bulana kadar devam ettik sonra ilk benzilinlikte durduk millet bakiyor ben kosa kosa tuvalete bi 15 dakkaya yakin tuvalette kaldim sonra muavin geldi kardes isin bittiyse gitmemiz lazim gec kaldik falan dedi ciktim otobuse bindim hareket ettik millet bakiyor falan off ne rezillikti

Sene gecen sene sanirsam,Istanbul-Tokat arasi yolculuk yapiyorum saat gece 2:30-3:00 civari telefondan muzik dinliyorum metallica-Metal Militia son ses acik birden kulaklik cikti n73 sesde cok cikiyo zaten birden tum otobus uyandi kapatamiyorumda iki saat tus kilidini ac menuye basili tut falan en son bataryayi cikardim millet laf etmeye falan basladi,muavin geldi telefonu kapatin falan diye

Sene 2005
Tokat-Batman arasi gidiyorum(host olarak) 46 kisilik otobus 44 tane asker 2 tane sivil var.Alayi diyarbakir yoresinden. Otobuste sigara icmeye calisanmi ararsin ayakkabisini cikarip ayagini ondeki koltuklarin arasina sokanmi hatta direk kolidora yatan bile gordum Her neyse diyarbakir terminalde yolcularin cogu indi 5-6 kisi kaldi onlarda on koltuklara gecti benim felaket cisim var terminalde firsat bulup gidememisim muavine soyledim aracin arka kapisinin orada posete isedim agzini baglayip cope atmistim

sene 2005 yine batman-tokat donusu sivasta mola verdik ,mola bitti yola devam edecez yolculardan birisi eksik iki saat terminali aradik adami bulduk yasli sakalli bir dayi vay ben abdest aldim namazi kilmadan gitmem diyor en son bavulunu indirdik orada biraktik gittik.

Uzaklaştırılmış
6 Nisan 2009; 23:17:09 

Otobusle kayseriye gidiyordum.Sonradan Adının sabri oldugunu öğrendiğim bi adam havada asılı durmuşdu.Adamı sapık zannedıp tekme tokat atmışlardı otobusden.

203 Mesaj
6 Nisan 2009; 23:39:49 

bu zmaka kdr bşından bi ton şey geçti otobüste bni en çok sinirlendiren şu konukız arkaşımla beyazıta gidiyoruz otobüste 4 yada 5 kişi ayakla diger heryer dolu erneyse kız arkadaşımın elini tutuyodum bişey konuşyoduk sewgilimle birden 30 35 yaşlarında ardamın biri gençler ayıp oluyo dedi bna bakarak yüksek bi sesle otobüste herkez bize bakmaya başladı tuhaf tuhaf ben snirle ayaga kalktım üstüne yürüdüm ne ayıpmış söle dedim ne elini tutuyosun demezmi saniyede gırlagına yapıştım herkez ayaklandı ama saglam 45 snıye tuttum iyice kızardı millet zorla elimden aldı herifi allahın hanzosu sanane ister elini tutarım istersem sarılırım bu seferde etraf şakinleşti demezmi edebini takın bacak kadar boyunla bana kafa tutuyon die bana gerek kalmadan otobüs şöförü otoban da aşagı attı o.ç nu
neden bizim milletimiz böle anlamıyorum gitti

geçn de aksaraydan metroya bindim vagonun içi ögrenci dolu yarısıda normal insan işine gücüne giden kişiler artık tam metro kalkıcak bi kız bi de erkek cocuk gedli 17 18 yaşlarında baladılar öpüşmeye kimsenin GIKI çıkmıo artık sesler gelmeye bslssfı yok cnm acıyo kaan yok seni çok seviyorum beni bırakma kann ulan tam 22 dk boyunca öpülürmü ıssaf anasını satıyım hala kimsenin sesi çıkmıo millet izliyo en sonunda kız bayrampaşa metrosunda indi erkek çocugun yanına yaşlı sakallı bi dayı geldi kulagına bişiler söledi sonra çocuk 2 3 kızın yanına gidip ne demesin kimseye sölemeyin derinizi yüzerim allahın salagı bütün vagan seni izliyoduya hç haberi yok tabi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wertyu361 -- 6 Nisan 2009; 23:40:25 >

HüSeYiN ASİL KoRkMaZ

Uzaklaştırılmış
7 Nisan 2009; 0:27:29 

dolmuşa bindim parayı verdim 10 lira vardı adam bana dediki para üstünü verdikten sonra
- fazlaysa söyle azza söyleme--

___________________________________________________________________________________________________________________

Geziye gidiyoruz sınıfça öğretmenler bi otobüs öğrenciler bi otobüs... biz şöföre bas gaza kaptan bas gaza fln diye gaz veriyoz... adam kırmızı ışıkta 3 kere geçti, herif şehir içi dinlemiyo bastı uçuyo o kdr kişiyle 80 basmıştır.. ben dedimki kaptan yavaş naptın sen can taşıyon arkada herifin verdiği cevap:

-noldu koçum g.tün yemedimi. sana burdan bi basacam şimdi o zmn göreceniz dedi. btün otobüs kahkaha herife çok darılmıştım ama haa:D

_______________________________________________________________________________________________________________________-

Sabahın 7 si okula yetişcem çok geç kaldım tabii. otobüse bindim arkamda en fazla 10 kişi (hepsi erkek). hepside cama burnunu dayamış uyuyo. kaptan:
-hadi canlanın beyler arkaya rakı sofrası kurdum geçin ağzınızın pası gitsin...dedi. 5 dk sesizlik oldu sonra bi ses:
- abi dalgamı geçiyon sen napıyosun yaaa. Arkada rakı makı yok:D:D:D

1879 Mesaj
7 Nisan 2009; 1:06:01 

bende geçen yaz giresuna gidiyorum şöförün 2 arkasındaki koltukta tek oturuyorum ve önümde benim yaşımda
sarı saşlı böyle bebek gibi kız oturuyor.Kızla bayağı muhhbeti kurdum bu burda bitmesin konuşruz felan ama bakıyorum
şöför aynadan hep bana bakıyor sinirli ifade ile.ben ilk molada uyumusum tabi.kalktım ben o kız şöför hariç herkes
uyuyor işte ama muhhbet bayağı samimileşti yani utanmasam kzıın yanına geçecem.sonra 2. mola oldu şöfer kızım hadi
hırkanı al giy bişiler yeriz dedi. Ben o an bittim yani cam kenarına geçmiştim tüm yol boyunca ama kızla 1 sene
boyunca konuştum telde ve msnde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 7 Nisan 2009; 1:06:41 >

2121 Mesaj
7 Nisan 2009; 1:15:47 

quote:

Orjinalden alıntı: sputnik

Öldüm.

Uzaklaştırılmış
7 Nisan 2009; 9:03:53 

quote:

Orjinalden alıntı: TECHTRONİC

0

Kız 500 T ye binmeye çalışıyor arkadan uzun siyah ceketli bir adam arkasından bir hippi arkasında bir öğrenci yani boş yer kalmayacak.

şu otobüsün sol önündeki adam binicek olan kızı kesio daha şimdiden vay çakkal yaşını başını almış bide :D

2411 Mesaj
7 Nisan 2009; 9:26:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

Ben Otobüste Yasadıgım Olayı Anlatırsam Sınırsız Ban Yerim Anladınız Siz Off Off O Dakikaları Anlatamam Zaten Yasamak Lazım

[font="Tahoma"]Adam daha anlatmadan sınırsız ban yemiş. [/font]

Arsenal

0 Mesaj
7 Nisan 2009; 11:13:13 

harıka bunlar ya ellerınıze saglık

697 Mesaj
7 Nisan 2009; 13:08:20 

izmir-ankara otobusunde mola vermeden once muavin güzel bi vcd koymuştu. film hızlı ve öfkeli idi. bi sure sonra arkadan bi ses evladim film çok iğrenç ayıp öpüşüyorlar falan arkaya baktım adam megersem dinci sakallı dede muavinle bayabi laflaştılar. bende gittim yanına ne var bunda die el ele tutuşuyorlar günah münah deyip duruyordu bittim ya. muavini sakinleştirip molada konuştuk muavin ya o adam beni şirkete şikayet ederse işimden olurum die sıkıldı baya.

10 sene önce eskişehir-izmir seferinde bi otobusteydim. otobus yolda arızalandı tabiki o yıllarda firmalar çok gelişmiş değildi. saat gece 12 hemen bi sanayi sitesi buldu dükkanlardan biri telefonla ustayı çağırdı 2 saat ugraştı ne gundu ama

Tango dansı candır!

1576 Mesaj
7 Nisan 2009; 14:47:37 

Bende boyunluk vardı, dolmuşta bana da yer vermiyorlardı.

Ani fren yapınca en arkadan, öne kadar gidiyordum.

Uzaklaştırılmış
11 Nisan 2009; 23:05:10 

quote:

Orjinalden alıntı: FeLisLynx

[font="Tahoma"]Adam daha anlatmadan sınırsız ban yemiş. [/font]

1825 Mesaj
11 Nisan 2009; 23:19:54 

quote:

Orjinalden alıntı: sarpcagildak

yok böyle bişey.

Wir Leben Autos

697 Mesaj
12 Nisan 2009; 0:02:09 

8 sene once ben çocuktum o zamanlar annemle beraber çankayadaydık. işimiz bitince 86 ya bindik. çankayadan üçyola kadar yol yokuş oluyor. ikarus marka otobusteydik. otobus tıklım tıklım igneyi atsan yere düşmez. o yokuşu o kadar zor çıkıyorduki koşarak bile gecersin otobusu bi anda gürültü küütt die o sesin hemen ardından motorun deviri yukseldi hızıda düştü motor bagırıyor ama otobus durdu geri geri gitmeye başladı ne oluyor falan şöfor hemen fren ardından el freni çekti. dısarı çıktı otobusun hemen arkasında şaft ı bırakmış (vites kutusundan dingile giden dönen boru) yerde duruyo öle millet gülüyo şöför söylenip durdu sürekli eline gazete aldı şaftı tutarak yol kenarına aldı

Tango dansı candır!

Uzaklaştırılmış
12 Nisan 2009; 0:57:26 

bikeresinde otobusun orta tarafında duruyodum.otobüste tıklım tıklım dolu.tamda şöförün yanında adamın biri beklıyo ayakta.ilerlemiyoda arkaya dogru.neyse en sonda söför sinirlendi.adama dediki ya amca ilerlesene arkaya dogru gelen geçen sürttürüyo rahatsız olmuyonmu dedi.adamda benim için bi problem yok demişti.o gun ne gulmustum ya

476 Mesaj
12 Nisan 2009; 1:22:05 

quote:

Orjinalden alıntı: assi

Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör

abi işte bu 100 kişilik otobüse 300 kişi fln zorluyolar tam makara ya...

476 Mesaj
12 Nisan 2009; 1:29:44 

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

525 dimi bu bornovaya benzio o yolu biliom çünki

17 Mesaj
12 Nisan 2009; 1:32:35 

quote:

Orjinalden alıntı: TECHTRONİC

Bir Harem-Gebze minübüsüyle Gebze'ye gidiyorum.Minübüs tıka basa dolu herzamanki gibi.Neyse boşaldı gittikçe yolda baya uzun yaklaşık 45 dakika falan.En arka koltuğun önündeki koltuk boşaldı hemen yeri kaptım tabi gözüm kimseyi görmüyor artık.Araba nerdeyse tamamen boşaldı arka 4 lü koltukta bir kişi birde önlerde bir kişi kaldı.Bir de yanımda 20-23 yaşlarında bir kız.En arkanın önündeki ikili koltuğu bilirsiniz tam teker üstü olduğu için cam kenarındakilerin bacakları yüksekte kalır.Geçelim esas hikayeye kızın benden taraftaki bacağı gittikçe benim bacağımn altına doğru kayıyor resmen sürtünüyor ben kaçmaya çalıştıkça geliyor bir vakit sonra oluruna bıraktı araba hafif manevra yaptıkça kız gittikçe sokuldu.Ya arkadaş bir sürü boş yer var gitsene diyorum tabii içimden .Kızla kardeşler gibi olduk bi zaman sonra kız cep telefonunu falan çıkartıyor aklı sıra öylesine menüye falan giriyor bırakıyor falan.Minübüsün tam o sıralarda dönesi tuttu kız kucağıma doğru geldi durum tehlikeli olduğunda bir yandan da diğer iki yolcuyu şöforü seyrediyorum.İnene kadar canım çıktı.

Birde İstanbul 16 K da bu cuma günü bir anım varki onu burda anlatmayayım.

arkadaşım homomusun yada cinsel problemlerinmi var ?
kız senle yakınlaşmak istemiş kızı beğenmesen bile nazikçe uyarabilir yada kırmamak için teli görünce aaa ne güzel telefonun var bide bunun numarası vardır istesem vermessin demi diyip ya telini alıp kızı mutlu ederdin yada kız böle dediğin için seni apachi sanar sana yaklasmazdi bidaha tepkisiz kalman bnce cok yazık ayrıcam küstahlık

157 Mesaj
12 Nisan 2009; 2:21:28 

Biri 525 mi dedi

0

Devrilmiyor korkmayın !

local://upfiles/586645/A10CEA915FF84484B2FDFF4E4577D2A3.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulu*memo -- 12 Nisan 2009; 2:22:51 >

TODAY TOMORROW TOYOTA

2009 D-4D Elegant Metalik gri

697 Mesaj
12 Nisan 2009; 2:28:50 

quote:

Orjinalden alıntı: splash17

abi işte bu 100 kişilik otobüse 300 kişi fln zorluyolar tam makara ya...

525 e binmeyi düşünüyom bi gun egeli değilim deu luyum bi sorun olmaz demi kampusun içinde

Tango dansı candır!

703 Mesaj
12 Nisan 2009; 2:57:22 

bir önceki videonun benzeri, şöföre teşekkür etmesi

http://www.facebook.com...?v=1063340393768&ref=nf

...

2587 Mesaj
12 Nisan 2009; 3:04:16 

quote:

Orjinalden alıntı: vtecpower

525 e binmeyi düşünüyom bi gun egeli değilim deu luyum bi sorun olmaz demi kampusun içinde

ön kapıdan binersen kent kart bastırıo bazı söförler ege ögrencsi olmaynca, ama kalabalık anı denk getirirsen bütün kapıları açıyor

476 Mesaj
13 Nisan 2009; 1:01:51 

quote:

Orjinalden alıntı: vtecpower

öğrenci kartın varsa problem olmaz.ben ögrenci olmadıgım halde beleşe bindim

2003 Mesaj
13 Nisan 2009; 4:40:28 

Bir sabah 319 nolu otobüsteyim. Kayışdağı-Yedpa-Kadıköy. Bilen bilir sabahları nasıl olduğunu. Neyse bostancı köprüsüne geldik 2 tane kadın didişmeye başladı taa carrefoura kadar. Saçlarını çekiyorlar birbirlerine vuruyorlar küfürler havada uçuşuyor. Erkekler zor ayırdı valla !

725 Mesaj
13 Nisan 2009; 5:20:25 

ankara izmir ve istanbulda bol bol otobüse binme fırsatım oldu

ancak hiç biri mersindekileri gecemez

her yolculuk ayrı bir olay ve inanın biriyle kapışmamak için cok relax ve sinirlerinizi aldırmıs olmalısınız...

ben otobus konularında felaket negatif bir insanım istemediğim yada hoslanmadıgım insanlarla aynı ortamda bulunmaktan nefret ediyorum ve bu yuzden hep beni cekiyor bu olay

bir seferinde yanıma deli bir kadın oturdu ve 45 dk boyunca kadının sözlü hareketli tacizlerine maruz kaldım

bir baska seferinde arkama oturan sarhoş adam yere kustu ve neredeyse üzerime geliyordu

bir seferinde de yaz günü temmuz ortaları felan mersinin en cekilmez donemlerinde merkeze gitmek zorunda kalıyorum onumde bi tane sarışın kevaşe oturuyor hava felaket sıcak nefes alınmıyor ve terden oluyoruz

neyse ben pencereyi acıyorum kevaşe kapattırıyor ben acıyorum kevaşe kapattırıyor en son üff dedim yuksek bi sesle actım

sonra kadın dondu arkasını pardon ya kapatabilirmisin pencereyi dedi

bende sıcaktan bunalmıs sinirlenmiş ve tam piskopat modumdayken neden?! diye sert bi cevap veredim saçlarımbozuluyo da kuaforden yeni cıktım diye bir cevap gelmezmi

kkadına öyle bir bakmışımki karsı taraftan beni izleyen arkadasım ona ettiğim küfürleri yüzümden okumuş

zaten o bakıstan sonra kadın onunu bi dondu bi daha ses te cıkmadı....

otobusler enteresan ben cogundan nefret ediyorum gerci

boy uzun sıgmak problem yakın tarihte yolculugum var bu cuma izmir - mersin bakalım ne süprizler bekliyor

bir seferinde yanıma oturan hıyar kabus goruyordu nerdeyse suratıma yumruk yiordum ve aynı hıyar ayaklarını neredeyse kucagıma atıcaktı

bir baskasında da uykusunda konusan bir adam denk geldi

genelde boyle ortamlar kotusunun kotusu dahada kotusu olamaz dediğimiz tarzdan olabiliyor

onume bi tane dengesiz orta yaşlı kadın oturur (hareketlerinden pek fazla seyahat etmediğini anlamak cok ta zor deildir) siz bilirsiniz ki koltugu cok fazla yatırmak arkadakine cok huzursuzluk verir ve aynısı size yapılsın istemezsiniz

ancak az yolculuk yapan bu orta yasli ve beni 15 saat boyunca sinirden manyaklastıran kadın bilmez koltugunu sonuna kadar yatırır offlamam pufflamam yuksek sesle iç cekmem ve on koltuga attıgım tekmelere ragmen ÖKÜZ anlamaz ve hala hiçbirşey yokmuş gibi devam eder cok rezil bir durum

bakalım bu cuma neler olucak bu konu hala ayakta olursa belki otobüsten yazarım köksallarda internet var bildiğim kadarıyla

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 22:31:16 

Yukarı len yukarı Facebook anormalleri konusu bu konuyu geçmesin .

202 Mesaj
19 Nisan 2009; 1:10:39 

Yok böle bişe ya spr konu yukarı

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2009; 2:16:15 

5683 Mesaj
19 Nisan 2009; 2:46:09 

O kadar yolculuk yaptım hiç bu tür olaylar yaşamadım yaw..

Sadece Antalya dönüşü otobüs arızalandı neyse çektik kenara.. Tam durduğumuz yerde bir tane kasap dükkanı var ama içeride masa sandalye ne ararsan.. İlk 10 dk ayakta durduk baktım olacak gibi değil kasabın penceresinden içeri el atıp çıkardım masa sandalye ne varsa dışarı.. Etraf bir anda pikniğe dönmüştü.. Hatta yanımızda kartlarımız olsaydı ne batak dönerdi o ortamda yaw.. 45 dk sonra hepsini tek tek geri koyduk aklınızda yanlış birşey kalmasın..

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

3492 Mesaj
26 Nisan 2009; 0:56:27 

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2009; 20:21:24 

Yukarı

5266 Mesaj
10 Mayıs 2009; 20:31:57 

quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

hangi okuLda okuyosun

Konak Kenan Evren Anadolu Lisesi

7 Mesaj
11 Mayıs 2009; 2:36:53 

Zonguldaktan Konyaya dönerken saat gece 4 falan herkes uyuyo.Bayram tatilinden dönüş olduğu için otobüste kalabalık üstte olan bölmelerde dolu.Yanımızdaki kadın aldığı çikolata kutularını bizim önümüzdeki adamın üstündeki bölmeye koyabildi anca..Adamda çok güzel uyuyo kafayı dayamış koltuğun üstüne,ağzı falan açık.. Sonra otobüs hızlıca bi fren yaptı çikolatalar pat adamın suratına düştü Adamdan kocaman bi horlama sesi patladı ve uyumaya devam etti muavinde bizim önümüzde inip çıkılan bölmedeydi..Adamın sesini duyunca muvanden hassi**tiir diye bi ses geldi uyanık olanların hepsi koptu bu sayede uyananlarda bön bön baktılar

Öncelikle merhabalar

1817 Mesaj
11 Mayıs 2009; 7:31:15 

Yer Sivas Cumhuriyet Üniversitesi. Eski büyük otobüsler vardı üniversiteye gidiyorduk arka koltukta 4 kişi oturuyorduk otobüs duraktan arka kapısı açık bir şekilde hareket etti ve bir tane genç akrobasi olsun diye tam inmeye çalışırken kapıyı kapattı şöför, eleman kapının arasında kaldı,otobüs tıklım tıklım bize seslendi çocuk abi söyleyebilirmisiniz kapıyı açsınlar diye elemanın ses tonunda değişme yok çok sakin bir şekilde söyledi.Ordan bir kız bağırdı ince ve cırtlak sesiyle ayyyyyyyyyy çocuk sıkıştııııı şöföööööööööörrrrr kapıyı açççç durrrrrrrr falan diye biz gülmekten konuşamıyoruz tabi o sırada.Eleman sağ salim indi sonunda o otobüsten.

Psn:Voilette

Metal Gear Solid 4 | Battlefield 3

Uzaklaştırılmış
11 Mayıs 2009; 9:50:33 

500t otobüsünde 13 - 14 yaşlarında zihinsel engelli bir çocukla şalvarlı kasketli babası otobüse bindiler. çocuk kendi kendine bağırıyordu, ağzından salyalar akıyordu. sonra yere çömeldi, sakin sakin durmaya başladı. pis bi koku geldi burnuma. meğersem çocuk s.çmak için çömelmiş yere. altında pantolon vardı çocuğun. babasıda farkına vardı olayın ama ses etmedi. çocuk ıkına ıkına bitirdi işini. sonra ayağa kalktı. paçalarından parça parça dökülmeye başladı dışkılar. birkaç durak sonra indi adam. çocuk yürürken hala paçalarından akıyordu. otobüse dökülen pisliklerin üzerine bastılar yolcular. bütün otobüsün yüzeyüne yayıldı. kimsede rahatsız olup bişi demedi. camı bile açmadılar. ter kokusu, ağız kokusu ve pislik kokusu birleşinde değişik bir aroma kapladı otobüsü.

218 Mesaj
11 Mayıs 2009; 11:24:19 

bikaç arkadaş gidiyoz otobüsde benim elimde bozuk para vardı.şimdi tüm vermiyim dedim bozuk para sevmem cebimde. neyse tutarken bi kasist benim elimdeki paralardan biri uçtu gitti. arkadaşın oturduğu yerin yanına. dedim şunu bana bi versene. arkadaş yere doğru baktı bi paraya baktı bi bana baktı durdu durdu ben bu paraya eğilmem dedi. Ne kadar atsam eğilirsin dedim. O an aklıma geldi düşünmeden söyledim ama yıkılıyoduk orada.

ヘルメット

191 Mesaj
13 Mayıs 2009; 2:11:11 

hiç unutmam bi keresinde dolmuşun arka camı komple inmişti cam yoktu cocugun biride yawaşca giderken kendini ordan atmıştı arkadanda şöföre dewam et diye işaret etmişti ama o an görseniz krize girerdiniz

[image]http://img195.imageshack.us/my.php?image=23963585.jpg[/image]

109 Mesaj
10 Haziran 2009; 21:57:45 

quote:

Orjinalden alıntı: BaL Köpüğü.

Zonguldaktan Konyaya dönerken saat gece 4 falan herkes uyuyo.Bayram tatilinden dönüş olduğu için otobüste kalabalık üstte olan bölmelerde dolu.Yanımızdaki kadın aldığı çikolata kutularını bizim önümüzdeki adamın üstündeki bölmeye koyabildi anca..Adamda çok güzel uyuyo kafayı dayamış koltuğun üstüne,ağzı falan açık.. Sonra otobüs hızlıca bi fren yaptı çikolatalar pat adamın suratına düştü Adamdan kocaman bi horlama sesi patladı ve uyumaya devam etti muavinde bizim önümüzde inip çıkılan bölmedeydi..Adamın sesini duyunca muvanden hassi**tiir diye bi ses geldi uyanık olanların hepsi koptu bu sayede uyananlarda bön bön baktılar

RADYASYON VİTAMİN DEĞİLDİR!

0 Mesaj
12 Haziran 2009; 21:36:49 

Finalden çıktım,tüm sınavlarımı bitirmişim eve gidicem.Dolmuşa bindim,boş koltuğa oturdum,adamın bi tanesi elinde büyük su şişesi arabaya bindi.Geçti arka köşeye oturdu iri kıyım,tosun birşey.Sonra birden benim arkaya geçti sığamıyor,kıpırdanıp duruyor.Bende arka tarafa bakar gibi yaptım, bana ne dese beğenirsiniz?Rahatsız mı oldun?Dedim evet oldum,olamazmıyım?Öyle ters bakıyosunda dedi.Dedim sen nerden görücen ters baktığımı. 2 dk sonra bombayı patlattı" korkma seni ellemezler".Sen ne diyorsun dedim,adam tekrar etti,sonra adama bir tane salladım adam da salladı sonra 1-2 tane oturttum,elimde notlar vardı. Adam adilik yaptı arkadan davlumbaz gibi beni itelemeye çalıştı öne geldik,sonra fırsattan istifade boğazıma sarıldı,o arada kurtulduktan sonra bunu boyunduruğa aldım,tabi bi yandan şunu düşündüm,buna o pozisyonda bile bikaç bişey yapılırdı ama adam dağ kaçkını,sonra zaptetmek zor olurdu olay büyürdü,polis çağırın dedim polis geldi nasıl kaçıyor,neyse ben şikayetçiyim falan dedim zor kurtardı paçayı.Eve gelince biraz boğazım ağrıyordu,iyi çemkirmişti mağara kaçkını.

1108 Mesaj
22 Eylül 2009; 15:40:46 

Yukarı lan

Seni özlediğimi düşündükçe, gücünü yitirmiş bir derebeyi gibi yalnız hissediyorum kendimi, sessizleşiyorum. Oysa konuşmayı nasıl da sevdiğimi bilirsin. Gece, en güzel uyku şarkılarını söylerken bile, susamazdım. Bilsen biraz sese nasıl da ihtiyacım var. Sadece biraz ses. Taşıyamıyorum bu yalnızlığı, oysa nasıl da çoğul yaşıyordum seninle her şeyi. Şimdi çıkıp gelsen, "işte buradayım" desen; kendimi iyi hissetmem için sadece gülümsemen bile yeter. Yalnız ruhların kalıplarına sıkışmış sözler yazmak istemiyorum. Yedi cehennem, sekiz cennet olduğunu biliyorum. Bu yüzden, sırf bu yüzden seni bekliyorum. Yoruldum artık. Sözlerimi ayıklayıp, onlarla çoğalmak istiyorum. Gel artık, yalnızlığı sevmiyorum.

4109 Mesaj
22 Eylül 2009; 15:45:01 

Bi keresinde bindiğim otobüs arkadaki mininüse yol vermemişti , ama yol yoktu verecek , arkadaki hayvan gaza basıp ışıklarda önünü kesti bizim otobüsün , hayvan oğlu hayvan minibüsten inip bizim otobüse geldi , sonra şöförü haşlamaya başladı , tabi müdahale edildi hemen , trafik polisi arandı vs.vs.vs... ama herif tam yeşil yandığında paat diye kesti önümüzü hatta hasar aldı otobüs.