Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar?? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
54.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birkeresinde ikarus eski otobüslerin biride adamın teki kusuyordu geçmiş en arkaya kapının basamaklarına çömelmiş öğüre öğüre kusuyor ortalığı iğrenç bir koku sardı.kesinlikle abartısız o bölümde ayakta durma yeri dahil son sıradaki koltuklar bile boşalmıştı herkes ortaya hücum etti
  • bir keresinde arkadaşlarla otobüse bindik ve orta kısımlarda bir iki durak boyunca bekledikten sonra
    şoför arkaya doğru dönerek
    - Lütfen arkaya doğru yürüyelim !
    yanımdaki arkadaşın yüksek sesli bi şekilde cevabı şu oldu
    - Yürüyeceksek niye otobüse bindik !
    adam az daha atıyodu bizi otobüsten :D
  • vaktim yok sonra okuyacağım konu kaybolmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kcygt

55t şöförü boğazlıyodum bir kış gecesi unkapanı sapağında

gaziosmanpaşa - taksim..

bir kere bindim bende 5 sene öncemi neydi o hattanda gırgır konular çıkar rahatlıkla ama genede 500t yi tek geçerim..
  • ee beyler yokmu baska gülelim az xD
  • hadi arkadaslar ya bu konu güzel güldürüyodu yokmu güzel bi otobüs anısı olan
  • 500T, 500T diyonuz.. Geçen gün Topkapı'dan Maltepe'ye kadar gitiim. Yolculuk gayet sakindi. Öyle bir kalabalıklık, entresan bir durum yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plenus

hangi otobus hatırlayamıyorum ama adam süper zekiydi.

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

• quote:

Orjinalden alıntı: Feel Me

İzmir 82'de üç kapılı otobüste,adam en arka kapıyı açar mısınız? dedi.

nolmuş
  • up up up
  • bir gün gidiyodum gözüm yazıya takıldı biranda, biri "kapılara yaslanmayınız" yazısındaki p 'yi r yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangi Biri -- 8 Kasım 2008; 15:39:32 >
  • bizim okulun servisindeyim.. 32 kişilik servis 15-20 erkeğiz biz geri kalanlar kız.. bi gün yine gidiyoruz böyle pazar vardı şehirde sağlı sollu park etmiş arabalar falan karşıdan araba geliyo yanda boşluk var.. yani biz yola giricez o araya giricek (yol vericek) biz de geçicez (bu arada arabanın bütün perdeleri kapalı güneş gelmesin diye boş gibi duruyo araba) kazım amca ani dönüş yaptı oraya karşıki arabada gazı verdi sıkıştık orda biri geriye gidicek yoksa geçmek imkansız.. kazım amca kornaya basıo el hareketiyle al geri falan adamın yanında arkadaşı var bakıo servis boş gibi **** o elini nan bi de okul şoförü olucan bir iki küfür daha işte bizim şoför hiç istifini bozmadan çok ayıp çok ayıp adam dio *** ayıbını falan biz bağrıoz içerden kazım amcaaa inelim miii sonra tabi anlaştık cam boylarına erkekler yığıldık 3 deyince perdeleri açıoz 1-2-3 aynı anda açtık perdleeri adam bi baktı full erkek içersi hepimiz de de bi bakış adamların suratı görmeliydiniz yaaa anında geri geri gitmeye başladı

bi kere de arkadaşla minibüse binmiştik işte en önde oturuoz adam dedi işte merdivenlerde inicek var mı ikimiz vaaaaaaar adam durdu inmedik (ben pek bilmiodm oraları arkadaş inmeyince inmedim cam kenarındaydım ben ) dedi adam inmionuz mu arkadaş dedi karıştırmışız.. adam böle bi şiler dedi devam hemen sonra cami de var mı yine ikimiz vaaaaaaaar adam durdu döndük merdivenleri doğru yürümeye başladık arkamızdan bağrındı ama ne dedi anlamadım
  • Ramazanda 15B ile eve doğru ümraniye tarafından gelmekte idim. Sanırım Honda Accord kullanan bir beyefendi yol vermeme davasından hareketvari durumlarda bulundu. İlerde kırmızı ışık vardı. Bizim şoför ceketi çıkardığı gibi yola atladı. Gelsene ulan pz...nk diye bağırdı. Herif öyle bir kökledi ki kırmızıda 10 saniye içerisinde gözden kayboldu. Yeşil yanınca trafik keşmekeş oldu bizim şoför yüzünden ama kimse korkudan birşey diyemedi
    Sonra birkaç yolcu aman yapma uğraşma şu densizlerle vs. sözlerle yatıştırmaya kalktılar ama nafile..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

İstanbul 500T ye binde gör bakalım oalyları. Her bindiğimde bir olay

hocam 500T 500ES lerde leş gibi kokuor tuzla topkapı uzun mesafe olduğu içinmidir nedir
  • 130 körüklü otobüsleri bilen bilir tuzla-kadıköy hattı. abi yolculuk sürüo bostancı durağında iniorum ben..aktarma yapıcam göyakörüklü otobüs olduğunun farkında diilim ama en arka kapıdan indim. aynı otobüse ön kapıdan binmişim yine araç uzun olduğu için farkında deilim başka otobüse bindim sanıorum baktım aynı kişiler resillik çıkmasın die dewam ettim kadıköye

dipnot:insan bakmassmı bindiği otobüsün nereye gittiğine demi
  • şeker bayramı dönüşü izmir-istanbul otobüsündeyim.ek sefer olduğu için otobüs zaten evlere şenlik, ne tür insan ararsan fazlasıyla mevcut :)
    yerime oturdum arkamda da 2 aile 3-4 tane de ufak çocukları var.başladı bunlar ağlamaya zırlamaya, bu yolculuk biter mi biterse nasıl biter diye düşüncelere dalmıştım. balıkesire yaklaşmıştık saatte 01.00 sularıydı yavrucağızlar yorgun düşse gerek uykuya daldılar, otobüs sakinleri de rahat i nefes almaya başlamıştı artık.bende otobüs sakinlerinden biri olarak gözlerimi kapayıp uyku moduna geçmek istiyordum, yarım saat bir saat sonra hafiften uykuya dalmıştım.neyse cam kenarında uyuyorum uyku sersemi nerden geldiğini çözemediğim bazı sesler duymaya başlamıştım.küçük bir kız çocuğunun "anne, anne" seslerinden başka birşey değildi bunlar.heralde rüya falan görüyorum dedim ve aldırmadım.5-10dk sonra ses olayıyla birlikte ayağımı birşeyler dürtüyo.bismillah dedim gözlerimi açıp ayaklarıma doğru baktımki ne göreyim! 2 yaşlarında kıvırcık saçlı tatlı mı tatlı bi kız çocuğuyla gözgöze geldim... şaşkın ve uykulu gözleriyle bana bakarken ağlaması da kesilmişti.hemen koltuğumun altına eğilip çocuğu karanlık dünyasından çıkardıp annesine teslim edeyim dedim ama ne mümkün! kadın top patlasa uyanmayacak bi tip.hanfendi diyorum, dürtüyorum yokk...yanındaki bayan ondan beter zaten ne yapalım dedim artık çocuk başımıza kaldı sabaha kadar çocuk eğlendiricez kendimce çocuğu eğlendirme yöntemleri bulmuştum, telefonumun ekran ışığı bu konuda en büyük yardımcımdı aradan 45-50dk geçti annemiz lütfedip uyanmak gibi bir zahmette bulundu.koltuğunun arasına elleriyle yatırdığı çocuğunu göremeyince doğal olarak bi panik havasına kapıldı.arkaya yana falan baktı ama nafile.neyse dedim artık çocuğu adresine teslim edip bende kurtulayım diyerek kadına döndüm ve elimdeki çocukla birlikte: "bunu mu arıyosunuz" dedim kadın salak salak bana bakıp "aa onun ne işi var orda" dedi. "valla uyandığında burdaydı, sizi uyandırmaya çalıştım ama uyanmadınız" dedim.valhasıl teşekkür edip çocuğu kucağımdan aldı ve bu macerayı mutlu sonla bitirdi
  • ayakkabımın içine kusmuştum bi de şoförün kafasına kitap düşürmüştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: heman_

130 körüklü otobüsleri bilen bilir tuzla-kadıköy hattı. abi yolculuk sürüo bostancı durağında iniorum ben..aktarma yapıcam göyakörüklü otobüs olduğunun farkında diilim ama en arka kapıdan indim. aynı otobüse ön kapıdan binmişim yine araç uzun olduğu için farkında deilim başka otobüse bindim sanıorum baktım aynı kişiler resillik çıkmasın die dewam ettim kadıköye

dipnot:insan bakmassmı bindiği otobüsün nereye gittiğine demi

körüklü otobüsler bebeliğimden beri dikkatimi geçer ismini insanlara hakaret olsun diye de çok kullanıyorum,şişman birine körüklü otobüs dediğin zaman süper bi şekilde komplekse giriyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: MovieMaKeR

bir keresinde arkadaşlarla otobüse bindik ve orta kısımlarda bir iki durak boyunca bekledikten sonra
    şoför arkaya doğru dönerek
    - Lütfen arkaya doğru yürüyelim !
    yanımdaki arkadaşın yüksek sesli bi şekilde cevabı şu oldu
    - Yürüyeceksek niye otobüse bindik !
    adam az daha atıyodu bizi otobüsten :D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.