Şimdi Ara

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar?? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
54.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

525 efsanedir...Birgün izmir/bornovaya yolunuz düserse mutlaka binin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 26 Ekim 2008; 1:37:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Virtus

Otobüste yaşadığınız en sıradışı olaylar??

Otobüsü yan yatır nasıl böyle gider sağa dönüş yapsa cam kenarındaki kadının üstüne bir sürü kişi biner ölüm falan olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: TECHTRONİC

quote:

Otobüsü yan yatır nasıl böyle gider sağa dönüş yapsa cam kenarındaki kadının üstüne bir sürü kişi biner ölüm falan olur.

her zaman öyledir 525..Birde tumseklerde asla yavaslamazlar rallici soförler tak tuk diye altını her zaman vurur alıstık tabi biz
  • Ne kadar ilginçtir bilemem ama geçen gün şehirler arası otobüste muavin telefonları kapatın dedi. Aradan biraz zaman geçti kendi telefonu çaldı arkada konuşmaya gitti.
  • quote:

Bir Harem-Gebze minübüsüyle Gebze'ye gidiyorum.Minübüs tıka basa dolu herzamanki gibi.Neyse boşaldı gittikçe yolda baya uzun yaklaşık 45 dakika falan.En arka koltuğun önündeki koltuk boşaldı hemen yeri kaptım tabi gözüm kimseyi görmüyor artık.Araba nerdeyse tamamen boşaldı arka 4 lü koltukta bir kişi birde önlerde bir kişi kaldı.Bir de yanımda 20-23 yaşlarında bir kız.En arkanın önündeki ikili koltuğu bilirsiniz tam teker üstü olduğu için cam kenarındakilerin bacakları yüksekte kalır.Geçelim esas hikayeye kızın benden taraftaki bacağı gittikçe benim bacağımn altına doğru kayıyor resmen sürtünüyor ben kaçmaya çalıştıkça geliyor bir vakit sonra oluruna bıraktı araba hafif manevra yaptıkça kız gittikçe sokuldu.Ya arkadaş bir sürü boş yer var gitsene diyorum tabii içimden.Kızla kardeşler gibi olduk bi zaman sonra kız cep telefonunu falan çıkartıyor aklı sıra öylesine menüye falan giriyor bırakıyor falan.Minübüsün tam o sıralarda dönesi tuttu kız kucağıma doğru geldi durum tehlikeli olduğunda bir yandan da diğer iki yolcuyu şöforü seyrediyorum.İnene kadar canım çıktı.

Birde İstanbul 16 K da bu cuma günü bir anım varki onu burda anlatmayayım.

Kıvılcım çıktı mı?
  • quote:

quote:

quote:

her zaman öyledir 525..Birde tumseklerde asla yavaslamazlar rallici soförler tak tuk diye altını her zaman vurur alıstık tabi biz

hergün neler çekiyoruz bu otobüsde yaw kış olmasına ragmen otobüs okadr sıcak olurki ölüyoz zannedersiniz körükleri yırtıkdır sola yatıktır birde egenin içi tümseklerden geçilmez bazı soforler yavaşlar bazıları atraksion arar sanki altındaki formula aracı oda soforü dönüşleri tam bir film gibidir aaowoa gibi seslerle başlayan dönüş yolcuların birbirlerinden kafa hareketleriyle özür dilemesi ile son bulur
  • izmir / 400 (menemen -k.yaka) çok güzeldir , 100 kişilik otobüse 200 kişi bineriz , arka 4lüde 9 kişi otumruşluğumuz var , akraba olup sülaleyi genişletenler varrr.Orta kapıdan sonrasına öğretmen , sivil insan alınmaz zaten kendi girmez disko gibi olur arkası bu n99 gibi kaçak tel.ler varya 2 hoparlörlü onlardan 4-5 tanesi aynı müziği aynı anda açar techno sonra kop eshot kop
    not:babam eshot'ta vardiya amiri , yapanlara hep küfür eder , ama 400 ü örgütleyen benm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bangstar

quote:

Orjinalden alıntı: assi

Otobüste sıradışı bir olay yaşamak istiyorsan

İzmirde

Bornova metro- E.ü kampüsü arası sefer yapan 525 nolu otobüse binmeni öneririm... Sen ondan sonra olayları gör

hacı hangisine binsin otobüsün içindekilerin o kadar kalabalık ki beleş diye.lara gelir vlla orda insan.

• 522st yada 122b den kimse bahsetmiyr

topkapı -sultanbeyli
    resim başka siteden alıntı

istanbulda sultanbeyli otobüsllerine binemden istanbulda iettden bahsedemezsiniz
  • Otobusde Tacize Ugramiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

Birkeresinde de ankaradan trenle gelmiştim kadıköye;
    eve gitmeyip göztepedeki bi parkta oturmak istedim,
    otobüse bindim söğütlüçeşmede kızın teki bayıldı
    yolcuların hepsi tüydü otobüsten ben kaldım şöförle o da rica etti zaten kalmam için(başı belaya girmemesi için)
    bu mal şöför baygın kızı hastane diye iett garajına götürdü bende hastaneye götürüyor die sanıyorum),amiri bi fırça attı ona
    sonra ssk göztepeye yol aldık

kızı ben tutuyom eski ikarus otobüste
    nabızına baktım anlamadım,bi an öldü sandım,içimi kuşku düştü ölüyümü tutuyom diye
    elimi yanağına koyuyorum nabız yok,anlamıyorum
    otobüs viraj dönüyor kızı tutuyom,yoksa yere çakılacak
    sskya taşıdık acile,polisi falan gördük
    yarım sonra ayıldı,erkek arkadaşını çağırdı cepten

sanki bi an bağ oluşmuştu içimde
    meyve suyu almıştım,arkadaşına verdim ona versin diye
    sapı aldı götürdü
    taş gibi kızdı valla
    (sivas kangallıydı kız,89 doğumlu- kimliğine bakmıştım)

İyi bir insanmışsın. Yolcular nasıl kaçtı ya? Onlarında başına böyle bir olay gelse ne olurdu acaba?
  • bartın - fakulte otobuslerı olur.yaw hergun tıklım tıklım bı gorsenız cok temas olmustr kızlara
  • Genelde Ankarada MEtro ve yürüyerek ilerlediğim için bi sorunum yok Emek-Bahçeli akar
  • bir defasında muğladan hataya geliyuordum neys eyola çıkalı 2 saat felan olmuştu ...otobüste kız daha fazla hep ünili kızlardennizlide mola verdik ben sohbet felan derken tuvalete gitmeyi unuttum molada bitti ve arabaya bindik tekrar şoförde hasta bişey zaten adam bağıra bağıra sohbet ediyor yav gece 11 de arabada milleti susuturacağına kel kafalı bişey

Üzerimde buz mavisi kot var iyice sıkıştım artık öyle yapıyom olmuyor yanımdaki neyin var die sordu sıkıştım dedim ...Gittim utana sıkıla bakarmısınız ben sıkıştım dedim ne yapacağız felan filan sordum sessizce saat gece 12.00 oldu bu arada ''ne yapimm sıkıştıysan yeni mola verdik geçseydin ya dedi ilerde mola var bekle ''yaww ben fısıldayarak söyledim o dangalak bağırrak cevap verdi o zaman da biraz kaçırdım zaten adamın ses tonunu duyuncayanda bir çanta gördüm şunun kel kafasıona geçirimmi şu çantayı diye baya düşündüm o zaman

neyse yerime tekrar geçtim ama kotun rengi değişmeye başladı artık ve uzzuuuuun bir ara sonra durdu otobüs hadi hit arkaya yap dedi ben fırladım bu arada saat sabahın 3ü herkes uyuyorrr
    ben arka tekere işemeye başladım tam da ne güzel işerken ''bu şoför Ne yapıyorsun kardeşim sen orada işe dediysek tekere mi işe dedik gel bari koltuğa işe oğlum diye otobüsün arka kapısından bana bağırıyor dingilll'' bwen de artık bağırmaya başladım yeter ulaannn yeterrrr nolmuş işediysek tekere işenmez diye bir kural mı var ............herkes uyandı tabiii millet yıkılıyor içerde benim sinirlerim alt üst üstüm başım sidik...sonra muavin felan araya girdi uttana sıkıla otobüse bindimm yüzümü gören gülerek öbür tafaf bakıyor Allahımmm ne rezillik gecenin bir yarısı her tarafım m ıslak dondumm dondumm iliklerim dondu sabaha kadar uyumadım sabah adanaya vardık başka bir arabaya bindim ve oradan iskenderuna geçtim
  • uzun otobuslerın en arkadsında ayakta duruyordum elımde doluydu sofor bir den frene asıldı ön camda buldum kendimi. mıllet çaktırmadan kıs kıs güldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Ekim 2008; 10:11:46 >
  • ya bende çokta hep küfürlü servis muhabbetleride hep o an için komik olaylar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turuncu Kafa

IETT - 500T

Adını bir otobüse 500 türkü sığdırmasından aldığı rivayet ediliyor..

• evet bi tanede ben anlatıyım ben sivas cumhuriyet üni. inşaat 1. sınıf okuyorum i.ö mim dersten çıktık bilenler vardır aşşağıdaki hastane durağına yürüdük sonra arkayı 3 ledik minibüste yanımızda doldu önümüzde 3 tane güzel kız ayakta neyse yola çıktık böyle acayip bir koku hava zaten malum sivas buz gibi camlarıda açamıyoruz kızlar arklarla bize bakıp gülüyo fln bizde seviniyoruz bizi kesiyolar die nese millet parfüm sıktı kapılar açıldı fln gitmedi koku indim sonra eve gittim kapıyı annem açtı ayyyyyyyyy bu ne dedi beyler kafayı aşşağı bi indirdim paçalarım olduğu gibi b.k
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

evet bi tanede ben anlatıyım ben sivas cumhuriyet üni. inşaat 1. sınıf okuyorum i.ö mim dersten çıktık bilenler vardır aşşağıdaki hastane durağına yürüdük sonra arkayı 3 ledik minibüste yanımızda doldu önümüzde 3 tane güzel kız ayakta neyse yola çıktık böyle acayip bir koku hava zaten malum sivas buz gibi camlarıda açamıyoruz kızlar arklarla bize bakıp gülüyo fln bizde seviniyoruz bizi kesiyolar die nese millet parfüm sıktı kapılar açıldı fln gitmedi koku indim sonra eve gittim kapıyı annem açtı ayyyyyyyyy bu ne dedi beyler kafayı aşşağı bi indirdim paçalarım olduğu gibi b.k

Ç...Ş senmi yaptın başkasından mı bulaşmış.
  • upuppupuppupuupupup
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.