Şimdi Ara

AGP 8X oldu AGP 4X yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • walla 5950modlu 5900'umda yeni farkettim şu anki AGP hızım 4x. Hem anakart hem de ekran kartı 8X destekli ise neden 4X de çalışır anlamadım. Biosta çözüm bulamadım. Riva tuner ile de çözemedim. Lütfen yardım edin.

• yardım eden yok mu?
  • slmm
    bekle kardeş yarına kadar daha profi birileri illaki çözüm yazrlar ben de anlamadım ama mutlaka çözüm bulunur
  • ana kartında ve ekran kartında jumper ayarlarına baktın mı? ayrıca ana kartın agp sürücüsünü kurduysan bazen ekran kartı sürücüsünden sonra bunu kurmak böyle bir garipliğe sebep olabiliyor.
  • Anakartın markası,modeli, chipsetin markası ve modelini yazarsan çözüm bulma şansın artar......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corporal

Anakartın markası,modeli, chipsetin markası ve modelini yazarsan çözüm bulma şansın artar......

desteklenmiyor ?yani anakart +vga ihtimali olabirmi Corporal ?
  • anakartım msi i865pe neo2 platinum, ekran kartım da winfast 5900XT, fakat 5950 Ultra modlu. Yardımlarınızı bekliyorum. Tam sorunum şu: Desteklenen AGP hızları 2/4/8X fakat ekran kartının kullandığı hız 4X.
  • anakartın gart dirverları yüklü olmazzsa böyle bir sorun olur.bütün driverları (anakartın)güzelce yükleyin düzelmesi lazım
  • bende de hemen hemen aynı sorun var ama bende agp hızı kapalı diyor. anakart msi k8n neo2 platinum ekran kartı asus 9550 gart driverlerini yükledim yeni sürümünü indirdim onu da denedim olmadı. ama oyunlarda bir problem yok
  • biostan agp 8x yapmayi deneyin bi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamba44

bende de hemen hemen aynı sorun var ama bende agp hızı kapalı diyor. anakart msi k8n neo2 platinum ekran kartı asus 9550 gart driverlerini yükledim yeni sürümünü indirdim onu da denedim olmadı. ama oyunlarda bir problem yok

Bendede öyleydi sadece ati driverini kurdum düzeldi.Sende öyle dene.Ati yan programlarını kurunca agb hızı etkin değil diyor everestte.Şu an 8x.Ama ben gene bi performans farkı göremedim...
  • YA ARKADAŞLAR BENDE DE BÖYLE BİR PROBLEM VAR HEM ANAKART AGP 8X, HEM EKRAN KARTI AGP 8X AMA 4X TE ÇALIŞIYOR. NE YAPTIYSAM İŞE YARAMADI. (ANAKART GART SÜRÜCÜLERİNİ, EKRAN KARTI SÜRÜCÜLERİNİ, HATTA BUNLARIN ESKİ SÜRÜMLERİNİDE DENEDİM). SMARTGART TA 4X İ 8X YAPTIM RESETLEDİM TEKRAR 4X E DÖNDÜ. EKRAN KARTINDA VE ANAKARTTADA JUMPER AYARI YOK AYRICA BIOS TA DA 8X GÖSTERİYO. GELİN GÖRİNKİ EKRAN KARTI 4X TE ÇALIŞIYOR. ANLAYAMADIM GİTTİ?

ÖZELLİKLERİ:
    İŞLEMCİ: INTEL CELERON 2000 478 PIN
    ANAKART: GIGABYTE GA-8SG800 SIS 648 CHIPSETLI VE AGP 4X/8X DESTEKLİ
    EKRAN KARTI: POWERCOLOR ATI RADEON 9800 PRO 128 MB 256 BIT AGP 4X/8X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 26 Kasım 2005, 21:28:13 >
  • benim anakartım 2 parçalı agp 8xleri çalıştırabiliyormuş 3 parçalıları değil (bunlar 4xte çalışıyor), öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 3 Aralık 2005, 18:29:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.