Şimdi Ara

Gri Papağan Maliyeti Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gri papağan almayı düşünüyorum fakat kafesi ve papağan fiyatı hakkında bir fikrim yok. Bilebilen varmı?

• selam jako diyorsun sanırım,

bende araştırıyorum
  • evet jako papağanları diyorum
  • Ülkemizde yavru jako bulmak hemen hemen imkansız. Eğer bulabilirseniz 2000 ytl civarı bir para vermenizi öneririm. Yavru jakoda paraya acımayın. Keza eğer pişman olursanız alıcısı her zaman hazır.

Ama şöyle 1-2 yaşındaki sağlıklı ve ruhsal durumu iyi bir jakoyu 750-1000 lira arasına rahatça bulabilirsiniz. Timneh denilen türlerinede bakmanızı öneririm. Zeka ve kabiliyet olarak farkları olmasada timnehler biraz daha küçük ve kuyrukları kahverengidir. Biraz daha ucuzdurlar Jakolara göre.

Kafes fiyatlarıda çok dengesiz. iyi bir ithal kafesi 250-300 liraya bulabilirken, sıradan bir yerli üretim kafesi 150 liraya tam set olarak alabilirsiniz. Kafesi mümkün olduğunca büyük ve fonksyonel tercih edin. Tekerlekli ve üstten açılmalı, kendinden tünekli kafesler işinizi fazlasıyla zevkli kılacaktır.

• YENİ BİR JAKO ALDIM.

ÇOK AKILLI VE ZEKİ BİR KUŞ.

ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. BAKIMI İLE İLGİLİ YORUMLARINIZ VAR İSE TAVSİYELER ALABİLİRİM

TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.