Şimdi Ara

AĞLATAN FİLM/FİLMLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ERKEKLER AĞLAMAZ DİYE BİR KURAL VARMIDIR TABİ Kİ YOK......bizim delikanlı hiç bir şeye ağlamazda bir film izler duygulanır ağlıyıverir....bu ayıp değil aksine süper bir şey abi .......saçma bir söz yüzünde ben ağlayamıyacakmıyım yani ?cok saçma deli saçması BU...........ha bu arada sadece erkeklermi yazacak bu foruma tabiki hayır AYŞELER DE yazabilir.....ama CİNSİYETİNİZİ MULAKA YAZIN ....HADİ BAKALIM PAMUK ELLER KLAVYEYE....SİZİ AĞLATAN FİLMLER VE FİLMİN KOPTUĞU SAHNELER NELER......?

• bakın ilk mesajı ben yazayım mesela.....brave heart....hele o müzikleri yokmu nerde duysam bizim wallace gelir aklıma bir hoş olurum....gecende albümünü aldım işin yoksa dinle dinle ağla...........ha bide hayvan mezarlığı diye bir film izlemiştim ne alaka diyeceksiniz tabi.......bunda korkudan ağladım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 30 Nisan 2005, 19:38:28 >

• al işte film geldi aklıma cinsiyeti yazmasını unuttuk ERKEK HEMİDE TAŞ FIRIN ANADINMI......!
  • kasımda aşk başkadır..
  • Allah bağışlasın canım kardeşim.burnu,farları aynı sen .....
  • mesudiyeli mesut diye bi türk filmi var mutlaka bilirsiniz. şener şen o filmin sonunda kızına ve ailesine çok dokunaklı bir konuşma yapıyor... o sahne herzaman beni ağlatmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pamukprenses -- 30 Nisan 2005, 20:05:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kasımda aşk başkadır..

tamamen katılıyor ve birde ekleme yapıyorum "soğuk dağ" bide "gönül yarası"
  • The Shawshank Redemption - Esaretin Bedeli (1994)

Ağlatmadı tabii (Erkek adam ağlamaz ) ama duygusal filmdi. Onun dışında TABİİ İKİ Pearl Harbor... MUHTEŞEM ÖTESİ bir film o da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıspider

Allah bağışlasın canım kardeşim.burnu,farları aynı sen .....

saol eyv..

• Yalan Yalan Yalan

Hepiniz yalancısınız
    demiyorum
    Yalan filmini öneriyorum
    arabesk filmi deyince ilk akla gelen film sakın ağladığımı sanmayın ama biraz nemlenmedi değil
    üzerine bi kahkaha iyi gider

oh beee

• nothing hill beni hep duygulandırmıştır.

ayrıca bir filmde sinirden gözlerim dolmuştu.
    schindler'in listesinde manyak nazi subayı çocuk yürürken odasından ateş ediyordu.
    farklı bir yerinde de bir başka subay 1 dakikanın altında kilit yaptığı için adamın başına silahı dayamıştı ama silahı bir türlü ateşlanmediği için vuramamıştı.
    adam her deneme yaptığında yahudi olan ölüyordu adeta.
    tabi ekranın başında bende.
  • valla arkadaşlar ağlamak için değil ama aşk ve duygu yüklü iyi kurgulanmış yani film olarakda kaliteli olan benim önerebileceğim : Jim Carrey , Kate Winslet Eternal Sunshine of spotless mind , Wicker park , sweet november...
    aşkı çok güzel anlatıyorlar...
  • MEET JOE BLACK
  • Hayat güzeldir walla arkadaslar erkekler de ağlıyomus hem de dakikalarca

• Herkes bir filmi unutuyor YAPAY ZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • faux carnival kardeşim ağlamaktan kastım......öyle iki güzü iki çeşme modu değil....hani insan duygulanır,hafifi gözleri dolar,boğazına bir şey düğümlenir bir türlü yutamaz.......kastetdiğim durum buydu...........yoksa erkek adam herkesin içinde.....Allahım düşünmesi bile ürkütücü..........bu arada fear_is_the_key sana tamamiyle katılıyotum jimmy nin en iyi filmlerinden birisiydi gercekten jest ve mimikleri cok süperdi.........YANLIZ ARKADAŞLAR CİNSİYET İ YAZMAYI ATLAMAYIN........BAKALIM katılım artarsa KADİR ÇÖPDEMİR lik bir durum cıkacak ortaya.......teşekkürler

• ümit kadir abi YAPAY ZEKA demişsin....pek ağlatmıyor ama insanın içinde anlamsız bir,nasıl anlatsam film midene oturuyor....işte böyle garip bir tat kalıyor insanın içinde filmin sonu baya etkileyici......bu filmi cekmeye stanley kubrıck in ömrü yetmedi ama spielberg de süper iş cıkardı....ama senaryo tamamiyle MADE IN KUBRICK dir..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 1 Mayıs 2005, 19:09:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Fear_is_the_key

valla arkadaşlar ağlamak için değil ama aşk ve duygu yüklü iyi kurgulanmış yani film olarakda kaliteli olan benim önerebileceğim : Jim Carrey , Kate Winslet Eternal Sunshine of spotless mind , Wicker park , sweet november...
    aşkı çok güzel anlatıyorlar...

Eternal sunshine of the spotless mind Bugün izledim ve şu sahne resmen kafama kazındı yaa
    Joel:
    "wait, just wait, i don't know but just wait a while"
    bide son diyalog süperdi orada koptum zati
  • Tarık Akan'ın bi filmi var kardeşi hasta televizyon istiyor abisinden falan. Filmin adını bilmiyorum Tarık Akan'ın arkadaşı Halit Akçatepe'ydi sanırım. O filmin son sahnesinde televizyonu alıp getiriyolar ama kardeşini ölü buluyorlar o sahnede
  • nasıl olurda requiem for a dream'i yazmazsınız

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.