Şimdi Ara

Mitsubishi'den Full HD destekli 21.5' LCD monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mitsubishi ürün gamına yeni bir LCD monitör daha ekliyor. Firmanın
    MDT221WTF (BK) kod adlı, geniş ekran formundaki yeni monitörü dünyanın ilk 110-derece CS sayısal TV alıcısına sahip. 21.5" büyüklüğünde ve
    513.8 x 403.8 x 255 mm boyutlarında olan Full HD (1920 x 1080) destekli LCD monitör, 5ms'lik tepki süresine ve 20000:1 olarak belirlenen karşıtlık oranına sahip. Parklaklığı
    300cd/m2 olan Windows Vista sertifikalı yeni monitör üzeirnde D-Sub, DVI ve iki adet HDMI konnektörü yer alıyor. 7 Kasım'da Japonya'da kullanıma sunulacak olan monitörün fiyatı yaklaşık 821$ olacak.

• TV monutor bir arada :D
  • normalde dizaynı hiç önemsemem ama çirkin bir dizaynı var...

bir de paneli kime yaptırıyorlar ya da yaptıracaklar acaba?
  • Beyler dikkatinizi çekerim,bu panelde AUO nun o bahsettiğim yeni nesil panellerindendir!!!
    BenQ dan gelecek olan paneli bir başka başlıkta gördünüz ve ben size yakında AUO nun bu yeni nesil Modüllerini bir çok monitor üreticisi ve örneğin Dell/Acer/HP/Viewsonic gibide fason monitör toplantanlardan da bu yeni FULLHD monitörler gelecektir diye bahsetmiştim!
    ++
    Acele etmeyin daha bir sürü böyle tam FULHD li AUO Modüllü monitörler geliyor,aslında modül aynı ama,H/W+S/W+Dizayn/Kasa v.s başka olacaktır++
  • Beyler dikkatinizi çekerim,bu panelde AUO nun o bahsettiğim yeni nesil panellerindendir!!!
    BenQ dan gelecek olan paneli bir başka başlıkta gördünüz ve ben size yakında AUO nun bu yeni nesil Modüllerini bir çok monitor üreticisi ve örneğin Dell/Acer/HP/Viewsonic gibide fason monitör toplantanlardan da bu yeni FULLHD monitörler gelecektir diye bahsetmiştim!
    ++
    Acele etmeyin daha bir sürü böyle tam FULHD li AUO Modüllü monitörler geliyor,aslında modül aynı ama,H/W+S/W+Dizayn/Kasa v.s başka olacaktır++

Mitsubishi normalde sadece Japonya/USA/Canada da satılmaktadır,ayrıca LCD lerinde ise Sharp Modül kullanmaktadır++
  • mpnitor mü yoksa bu LCD tv mi :S
  • türkiyede satılmayacaksa bir anlamı yok sadece bakmakla yetinirizzzz...ama şık bir monitör
    dahili tv si olmasa fiyatı ne olurdu acaba
  • Mitsu USA da çok büyük pazara sahiptir ama bu yukarıda belirtilen modeller hikaye!!

Asıl baba Mitsu lar Sharp panelli olup 26"/30/32" olanları $ 3000/7500 arasındadır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.