- x
uygulama duzgun olarak baslayamadı(0xc000007b)
29 Cevap75995 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1753 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Grimmjow JeagerJaques
21 Ekim 2008; 23:27:10 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

uygulama duzgun olarak baslayamadı(0xc000007b)sonlandırmak ıcın tamam dugmesını tıklatın dıye bır hata verıyor.Ayrıca yukledıgım program ekle/kaldır da gorunmuyor anladıgım kadarıyla kurulmus olarak bıle gorunmuyor!Nedır sızce sorun?Defalarca tekrar kurup yukledım...(program ultıma onlıne adlı oyuna gırmek ıcın kullanılan razor dıye bır connector)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

612 Mesaj
16 Ocak 2009; 17:38:56 

aynı sorun bende de var biraz araştırdım virüs olabileceğini söylemişler çözümü bulursan banada pm ile ulaşırsan sevinirim

1471 Mesaj
8 Şubat 2009; 3:22:36 

abi bendede çıktı yaa var mı çözümü bilen çok acil lazım tüm programlara yayılmaya başladı hiçbirini açamaz oldum

3093 Mesaj
8 Şubat 2009; 10:19:42 

bılgısayar acılırken mı verıyor bu hatayı ?

1471 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:02:07 

açılırken verio herhangi bir programa tıklayınca gelio kaspersky kurdum tüm .exe dosyaları virüs olarak tespit etti çılgına döndüm bi yannışlık vardır die hiçbirini silmeden kaldırdım antivirüsü...

11156 Mesaj
8 Şubat 2009; 22:39:57 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 8 Şubat 2009; 22:36:41 >

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

20 Mesaj
1 Mart 2009; 16:41:07 

bu sorunu giderebilen arkadaşımız varmı??
deli etti bu hata beni lütfen acil yardımmm

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mart 2009; 6:08:50 

bu bir virüs format atmayla geçmiyor cok gelişmiş bir viris gitdikçede yılıyor aynı sorun bendede var google çok araştırdım çözümyok ama xp den vazgeçip vistaya geçerseniz sorun kalkıyor ben denedim ve oldu başka türlü olmuyor

217 Mesaj
8 Mart 2009; 10:25:37 

quote:

Orjinalden alıntı: xfelix

bu bir virüs format atmayla geçmiyor cok gelişmiş bir viris gitdikçede yılıyor aynı sorun bendede var google çok araştırdım çözümyok ama xp den vazgeçip vistaya geçerseniz sorun kalkıyor ben denedim ve oldu başka türlü olmuyor

hiçbir virüs geçmicek diye bir şey asla söz konusu değildir.İnsanları bilmediğin konularda lütfen yanlış yönlendirmeyin. İşletim sistemi ile silinmeyen bir virüs ki bu çok nadirdir bunlar. Bilgisayarı kapatıp kasa kapagını açın ve anakartın pilini sökün. Daha sonra elektriktende fişini çekin içindeki bütün statik elektriği boşaltın daha sonra gene pili takın ve elektrik fişinide bağlayıp bilgisayarı çalıştırın. Böylece hem bios sıfırlanır hemde virüs mirüs kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxcrow -- 8 Mart 2009; 10:22:55 >

333 Mesaj
21 Mart 2009; 15:31:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Maxcrow

hiçbir virüs geçmicek diye bir şey asla söz konusu değildir.İnsanları bilmediğin konularda lütfen yanlış yönlendirmeyin. İşletim sistemi ile silinmeyen bir virüs ki bu çok nadirdir bunlar. Bilgisayarı kapatıp kasa kapagını açın ve anakartın pilini sökün. Daha sonra elektriktende fişini çekin içindeki bütün statik elektriği boşaltın daha sonra gene pili takın ve elektrik fişinide bağlayıp bilgisayarı çalıştırın. Böylece hem bios sıfırlanır hemde virüs mirüs kalmaz.

güzel bir anladım ancak laptop da bu sorunu nasıl çözebiliriz?

2012 DACİA LODGY LAU. 1.5 dci 90 bg.
galaxy ace 2, samsung np305, casio exilim
http://forum.donanimhaber.com/m_71359729/tm.htm

1 Mesaj
9 Şubat 2010; 19:38:33 

quote:

güzel bir anladım ancak laptop da bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Hocam Leptop Kullanıyorum İşletim Sistemim Vindows 7 Ne Yapmalıyım Programlar Teker Teker Çalışmaz Oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y-U-N-U-S -- 9 Şubat 2010; 19:39:27 >

birlix

1910 Mesaj
23 Eylül 2010; 17:36:53 

Sorun ati CCC (Catalyst Control Center) ile net frame in uyuşmazlığından kaynaklanıyor.
Ben öncelikle ati ile ilgili tüm programları driverları kaldırdım ve sonra net frame 1.1 hariç tüm net frame sürümlerini kaldırdım. Microsoftun sitesinden stand alone olarak net frame 2.0 indirdim ve onu kurdum. Daha sonra uygun ati driverinin sitesinden indirdim kurmaya başladım. Ati driveri yüklenirken net frame 2.0 ın gerekli olduğunu söyledi. Zaten az önce yüklediğim net frame 2.0 ı onar diyerek geçtim daha sonra sorun çözüldü.

İnternette bir sürü araştırma yaptım özellikle virüs olabileceğinden bahsedilmiş ama gördüğünüz üzere yazılım kaynaklı sorunlar..

Not : Net frame için update alırsanız sorun tekrar oluşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeLiM_50 -- 23 Eylül 2010; 17:44:26 >

29 Mesaj
1 Ocak 2011; 23:35:10 

autodesk.com'dan MAYA'yı indirdim programı kurdum sonra bu hatayı verdi. Bu dosyayı internetten buldum ama nereye koyacağım? Windows'a mı Autodesk sistem dosyalarının içine mi?

AİBÜ - EEM 2009

2 Mesaj
9 Temmuz 2011; 9:06:13 

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir.

1 Mesaj
27 Aralık 2011; 20:57:16 

beyler bu yüklediğiniz programların, oyunların cracklerinden kaynaklanıyor.crack değiştirin düzelecektır büyük ihtimalle.

19 Mesaj
16 Şubat 2012; 16:04:16 

ben başlığı yeni gördüm biraz araştırmalarılm sonucunda bu hatalar crack'lerin 64bite uygun olmamasından kaynaklanıyor..sorunsuz çalışma için crack mevcuttur..pm ile ulaşabilrsiniz..

141 Mesaj
1 Ocak 2013; 17:00:27 

Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu Adobe programlarımın bazılarında bu uyarıyı aldım . Araştırmalarıımın sonucunda tamamen crackden kaynaklandığını gördüm.Olay 32 bit crack leri 64 bit deki hata veren programların içine atmanızla tamamen çözülecektir.

Algı yönetimi ve benzersiz grafik tasarımları için;
0505 5 285 385

2059 Mesaj
29 Ocak 2013; 13:58:17 

Bende de bu sorun var. Far Cry 3 BlackBox kurdum ve kurulum Program Files x86 üzerine yapıldı. Bu oyunlarda crack kendi içinde geliyor. Çözüm olarak ne yapabilirim?

Band of Brothers - Breaking Bad - Dexter - FlashForward - Friends - Game of Thrones - Homeland - House M.D. - How I Met Your Mother
Kyle XY - Lost - Prison Break - Sherlock - Sons of Anarchy - South Park - Spartacus - Teen Wolf - The Pasific - The Walking Dead

Sony Xperia Z2
Samsung Galaxy Note 10.1
Canon EOS 600D + 18-55 IS II

MSI GE70-2PC-266TR Apache : Intel Core Haswell i7 4710HQ 2.5Ghz - Nvidia GeForce GTX850M 2GB DDR5 - 16GB Ram - 1TB - 17.3" 1920x1080 FullHD - Windows 8.1

1 Mesaj
10 Aralık 2013; 1:20:02 

quote:

Orijinalden alıntı: sivri13

Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu Adobe programlarımın bazılarında bu uyarıyı aldım . Araştırmalarıımın sonucunda tamamen crackden kaynaklandığını gördüm.Olay 32 bit crack leri 64 bit deki hata veren programların içine atmanızla tamamen çözülecektir.

Çok teşekkür ederim hocam. Sayende indesignı açabiliyorum :)

35 Mesaj
10 Aralık 2013; 18:41:25 

burada anlatılmış dilerseniz bir inceleyiniz.

141 Mesaj
10 Aralık 2013; 19:13:50 

quote:

Orijinalden alıntı: burakbaba844

Çok teşekkür ederim hocam. Sayende indesignı açabiliyorum :)

Rica ederim ne demek, kolay gelsin.

Algı yönetimi ve benzersiz grafik tasarımları için;
0505 5 285 385

3 Mesaj
8 Şubat 2014; 13:07:59 

Bende Medal of Honor Warfighter Blackbox'da alıyorum bu hatayı 32 bite kurabildim ama işletim sistemini 64 bite yükselttikten sonra tekrar kurmak istedim önce '' msvcp100.dll bilgisayarınızda eksik'' diye hata verdi bunu çözdükten sonrada bu hatayı 0xc000007b hatasını verdi uğraştım bayağı ama bi türlü çözemedim çözebilen biri varsa yardım etsin lütfen!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankrks -- 8 Şubat 2014; 19:40:28 >

*AMD Athlon II X2 250 Processor 3.00 Ghz *NVIDIA GeForce 9500GT 1 GB 128 bit *4 GB 1600 Mhz DDR3 RAM *MSI GF 615M-P33(MS-7597)*Rain RA-5051 400 Watt Power Supply*Xperia İon LT28h

1 Mesaj
10 Mayıs 2014; 22:09:25 

arkadaşlar bende şu hatayı veriyo c:/users/emre eymen/documents/xınput1_3.dll uygulaması windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyo.programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun diye hata veriyo lütfen arkadaşlar allah rızası için bu hataya çözüm bulun bundan sıkıldım artık tek isteğim bi öyun yüklemekdi ondada hata veriyo ne olur arkadaşlar bu soruna bi çözüm bulan varsa facede beni eklesin adım yunus emre kesen

@@@

187 Mesaj
11 Mayıs 2014; 7:33:27 

5 Mesaj
20 Mayıs 2014; 19:41:44 

http://www.metin2trhile...5-hatasi-ve-cozumu.html arkadaslar bu siteye girerek bütün sölediklerini yaparak halledebilirsiniz ben yaptım oldu hadi sizde yapın kurtulun su hatadan sizede iletmek istedim arkadaslar bir tane teşekür ederseniz cok sevinirim

3 Mesaj
1 Temmuz 2014; 11:57:36 

Forumlarda sorunun çözümünü ararken bakıyorum da arkadaşların çoğu format gerektiğini ya da virüs olduğunu falan söylemişler ama kendi adıma hiç bir zaman ilk çözümün ne format olduğunu ne de bilgisayardan program kaldırma , güvenlik duvarı engelleme vb. durumları kullanmak durumunda kalmadım çünkü unutmayın Sorunu veren Yüce Yaratan çözümünü de yanında vermiştir ve bunun cevabı sadece CRACK 'tir . Bu sorunda CSS 'inize Amtlib.dll dosyanıza virüs girmiş olup onu bir başkasıyla değiştirmeniz durumunda hata ortadan kalkıcaktır kendim aradım buldum düzelttim sizlerle bu mübarek Ramazan gününde paylaşmak istedim :) Link İsteyen Arkadaşlar buyursunlar 32-64 seçeneği ile Dosyanın icindekileri Bulunduğu Klasöre atmanız yeterlidir.

https://www.dropbox.com...%20Crack%20-%20Eren.rar

165 Mesaj
1 Temmuz 2014; 12:07:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan17

Forumlarda sorunun çözümünü ararken bakıyorum da arkadaşların çoğu format gerektiğini ya da virüs olduğunu falan söylemişler ama kendi adıma hiç bir zaman ilk çözümün ne format olduğunu ne de bilgisayardan program kaldırma , güvenlik duvarı engelleme vb. durumları kullanmak durumunda kalmadım çünkü unutmayın Sorunu veren Yüce Yaratan çözümünü de yanında vermiştir ve bunun cevabı sadece CRACK 'tir . Bu sorunda CSS 'inize Amtlib.dll dosyanıza virüs girmiş olup onu bir başkasıyla değiştirmeniz durumunda hata ortadan kalkıcaktır kendim aradım buldum düzelttim sizlerle bu mübarek Ramazan gününde paylaşmak istedim :) Link İsteyen Arkadaşlar buyursunlar 32-64 seçeneği ile Dosyanın icindekileri Bulunduğu Klasöre atmanız yeterlidir.

https://www.dropbox.com...%20Crack%20-%20Eren.rar

Forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz

EKMEKSİZ YAŞARIM, HÜRRİYETSİZ YAŞAYAMAM !
BEDİÜZZAMAN SAİD-İ NURSİ
VEREN'DE 'O', ALAN'DA... NEDİR SENDEN GİDECEK ? TELAŞINI GÖRENLER, CAN SENİN ZANNEDECK...
NECİP FAZIL KISAKÜREK

884 Mesaj
1 Temmuz 2014; 12:11:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hasangectin

ARKADAŞLAR BU SORUN İÇİN KONU AÇTIM ORADAN BAKABİLİRSİNİZ,VEYAHUT YOUTUBEDEN VİDEOMU İZLEYEBİLİRSİNİZ SORUN ORTADAN KALKACAKTIR

YOUTUBE : http://www.youtube.com/...x5zQ7I&feature=youtu.be

İLGİLİ FORUM!: http://forum.donanimhab...020/f_//tm.htm#90210020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesafesiz -- 1 Temmuz 2014; 12:22:18 >

Ey Sevgili Bu Son Mektubum Elveda, Uçurumun Kenarından Sevgiler Sana!

1753 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Grimmjow JeagerJaques
1 Temmuz 2014; 13:19:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Mesafesiz

İLGİLİ FORUM!: http://forum.donanimhab...020/f_//tm.htm#90210020

Gözünü seveyim kardeşim beni niye etiketledin şimdi? 6 yıl önceki sorunmuş bu

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

884 Mesaj
1 Temmuz 2014; 13:33:25 

Acemilik 6 ay 10 ay dinlemiyor bize sorun gibi gelmeyen bazı problemler bir aceminin her gece kabusu olabiliyor

Bu mesajda bahsedilenler: Grimmjow JeagerJaques

Ey Sevgili Bu Son Mektubum Elveda, Uçurumun Kenarından Sevgiler Sana!
En Beğenilmeyen Yorumlar
bu bir virüs format atmayla geçmiyor cok gelişmiş bir viris gitdikçede yılıyor aynı sorun bendede var google çok araştırdım çözümyok ama xp den vazgeçip vistaya geçerseniz sorun kalkıyor ben denedim v... Yoruma Git Yorumun Devamı xfelix - 8 Mart 2009; 6:08:50 -3
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » uygulama duzgun olarak baslayamadı(0xc000007b)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.363