Şimdi Ara

Point of View Black Diamond 500W güç kaynağı video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güç kaynaklarının önemini artık hepimiz biliyoruz. Bilgisayarların en hayati bileşenleri olan bu parçalar, istenmeyen bir durum oluştuğunda kasamızın içindeki bileşenlerin geleceğini belirliyor.

Point of View firmasını birçoğumuz Nvidia ekran kartlarıyla tanıdıksak da, firmanın bir çok yelpazede ürünleri mevcut. Bunlardan biri de güç kaynakları. Bu videomuzda Point of View'ın Black Diamond serisinden 500W'lık güc kaynagını inceliyoruz.

• şu incelemelerde kullandığınız müziği değiştirseniz artık diyorum, daha kaliteli dh e yakışır birşey olsun, çocuk şarkısı gibi dıptız hiphop vıcıvıcı tüptop nedir bu yahu :(
    inceleme için teşekkürler
  • yük altında amper değerleri azalıyor. artması gerekmiyor mu?
  • 4800 serısını kaldırır sanırım bu psu
  • DH'cılar tam yük testi yapamamış ama Hardware.info'da bu tip tam yük testleri var, bakmak isteytenler için:
    http://www.hardware.info/en-US/productdb/bGNkZ5iZmJjK/viewproduct/Point_of_View_Black_Diamond_500W_BLACK_DIAMOND_500WATT/

Hardware.info'nun testlerinden çıkan sonuç şu: 12V kanallarının güç paylaşım özelliği yok bu nedenle eğer herhangi bir 12V kanalına fazla yüklenirseniz güç kaynağı kendini kapatıyor. Bu sınırlar 1. 12V kanalı için 16A diğeri için 20A. Oysa ki kaliteli bir 500W güç kaynağında 12V kanalları arasında güç paylaşım özelliği olması gerekir, örnek olarak High Power 500W modelinde bu sınır 40A, çünkü 12V kanalına gelen ek yükler için güç kaynağı diğer 12V kanalı ile güç paylaşımı yapabiliyor:

http://www.hardware.info/en-US/productdb/bGNkZ5iYmJfK/viewproduct/High_Power_Plus_Power_500W_HPC500A12S/

• sayın editör yeni aLdığım HİPER 580W. psuyu aLırken seçenekLer arasında ßu PSU da mevcuttu !.. araLarında da ortaLama 60 ytL fark vardı !.. ßen pahaLısı iyidir diye HİPERİ tercih ettim (aradaki watt farkınıda göz ardı etmemek Lazım) fakat sizin test sisteminiz ßenim sistemdan daha geLişmiş sizin sistemi sorunsuz çaLıştırdığına göre ßenimkini hayLi hayLi çaLıştırırdı !..

öğrenmek istediğim şey ßu PSU nun yerine Hiper 580w ı tercih etmekLe gereksiz ßir fark mı ödedim acaßa ?.. nitekim ßu PSU da işimi görecekti !.. TEŞEKKÜRLER !..
  • benım anlamadıgım gtx280 ile 500watt psu nasıl çalişir anlamadım ben gtx260 ile çaliştıramadım.şaşirdim yani
  • Walla bence müzik çok güzel ... ;)
  • bence bu marka iyi bir fiyatla bir iş yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.