Şimdi Ara

Super Power 2 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
20.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepidine iyi Gunler SUPERPOWER2 icin uzman bir REHBER HAZIRLADIM SIZLERE BUNU EKONOMI SAVAS VE SIYASET - EKONOMİ-KIRİZ VE ASGARİ GUC DİYE AYIRICAGIZ...

EKONOMİ - Ekonomini en guzel sekilde yaratmak icin vergileri yusek tutman gerekir ama bunu birden degil 4-5 ayda 10 yuksetmelisin maximim 70 e kadar 70 i gecerseniz siyaset cokebilir ve insanlar isyan edebilir hatta bazilari yurt disina goc edebilir ve dusmanina para kazandirmaya baslarr... boyle konularda TURKİYEysen once Amerikayi-Irak a savas acirmali sorna amerika tarafinda katilip İrak ın denize dogru olan toprak parcasini almalisin... Sorna KAYNAKLAR-FOSIL YAKIT-OZELDEN.HUKUMET-ALTTA.YURTİCİNE TİKLAYIP-UHRACAT I SECERSENIZ PARA SIZE NE DUSECEKTIR BUNU DAHA DA GELISTIRIK SUUDİ ARABISTAN IRAN GIBI ULKELERİ ALIRSANIZ DISA SATIM GELISIR VE EKONUMI BUYUK OLCUDE KATLANIR FAKAT PETROL DEMEK PARA DEMEK PARA DEMEK SAVAS DEMEK BU YUZDEN AMERIKA-ISRAIL BU EPTROLE ULASMAK ICIN BUYUK CABALAR VERICEKTIR SIZ BUNU EGNGELLERSENIZ AMERIKA TOPRAKLARINI ALMAYA CALISIN CUNKU ORADA TAHIL YETISIYOR ORAYI ALDIKTAN SORNA ISE KAYNAKLAR-TAHIL-HUKUMET-YURICI-IHRACATI SECERSENIZ OHOOOO......

SİYASET - Ben genellikler Monarşi Kullanirim cunku vergiyi yukselttigim zaman oy kapisitem dusabiliyor 50 nin altinda isebunu monerşi yapabilirsiniz fakat 50 nin ustun de ise bunu asla ve anla monarşi yapmayin BUNU SIDDETLE TAVSIYE EDERIM Neden ???? Bunu Cok partiler ile yonetim yaparsaniz AVRUPA ile isiki Tavana vurabilir ve bunu İtiifak olarak degedirebilirsiniz.HALK IN ONAYINI ISTIYORSANIZ BUNU ALTYAPILARI FULLEMENIZ LAZIM VE IC SIYASETI DEGISTIRMENIZ ZARIM ÖRNEK-TUKİYE SİYASET
    IC SIYASETİ SOYLE YAPARSANIZ
    GOSTERİ OZUGURLUGU -IZIN VERILIR
    KNUSMA OZGURLUGU -İZİN VERİLİR
    KADIN SECİLME HAKKI - İZİN VERİLİR
    BEBEK ALDIRMA - İZİN VERİLİR
    DOGUM KONTUROLU - İZİN VERİLİR VE DİYERLERİNİ VERİLMEZ YAPARSANIZ AVRUPA İLE İLİSKİ ARTAR AMA AFRİKA VE ARAP ULKELERİ İLE KOTULESIR VE BUNU PETROL SAVASINA DONUSTUREBILIRISINZ ..................... Askeriyi sorna yazacagım Hepinize IYI OYUNLAR DİERİM KandemirBatuan Saygılarla..
     Super Power 2

• http://store.steampowered.com/app/282400

%75 indirimde şuan. role play tarzı online oynayacak var mı?
  • Arkadaşlar bu super power 2 global şuanki güncel dünya sistemine aid bir strateji oyunu mu ? ayrıca savaşlar empire total war daki gibi gösteriliyor mu ? yoksa sadece savaşın sonucu mu gösteriliyor ? acilen cevaplarınızı bekliyorum..
  • Ben ETW gibi savaşı gösteren şuanki 2000 li yılara aid bir strateji oyunu arıyorum..Super Power 2 dedigim gibi mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustazaf22

Arkadaşlar bu super power 2 global şuanki güncel dünya sistemine aid bir strateji oyunu mu ? ayrıca savaşlar empire total war daki gibi gösteriliyor mu ? yoksa sadece savaşın sonucu mu gösteriliyor ? acilen cevaplarınızı bekliyorum..

Hayır savaşı göstermez. Sadece savaştaki araçlar ve altlarında kaç tane oldukları yazar savaş bitince de direkr sayısal sonucu yazar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • savaş ne kadar dakika sürüyor kardeş?
  • Arkadaşlar Muhteşem Gaye bende yok Neden acaba ve ne işe yarıyor bilen varsa cevap verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

savaş ne kadar dakika sürüyor kardeş?

Oyunun süresine göre günlerce sürüyor ama gerçek hayatta hıza bağlı olarak 1-10 dk arası

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Oyunun süresine göre günlerce sürüyor ama gerçek hayatta hıza bağlı olarak 1-10 dk arası

nasıl bir oyun güzel mi yani ?
  • quote:

quote:

quote:

Kötü yanları, saçmalıkları, bugları çok. Eğer detaylı bir oyun isterseniz geopolitical Simulator oyunlarını öneririm.
    Ama dersen ki oyun daha basit olsun kötü yanlarını görmezden gelir oynarım dersen superpower iyi ben yıllardır oynuyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kötü yanları, saçmalıkları, bugları çok. Eğer detaylı bir oyun isterseniz geopolitical Simulator oyunlarını öneririm.
    Ama dersen ki oyun daha basit olsun kötü yanlarını görmezden gelir oynarım dersen superpower iyi ben yıllardır oynuyorum

bana şuanki 2015 yılı gibi olan dünya devletlerinin tamamı olan güncel global dünyayı herşeyi ile ortaya koyan strateji oyunu lazım var mı böyle bir oyun varsa hangisi acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bana şuanki 2015 yılı gibi olan dünya devletlerinin tamamı olan güncel global dünyayı herşeyi ile ortaya koyan strateji oyunu lazım var mı böyle bir oyun varsa hangisi acaba?

Geopolitical Simulator 3 ve superpower 2 en iyileri. İkisini de dene. Hangisi aklına yatarsa

• Bir kaç inceleme videosu izledim bu oyunla alakali turkce olarak resmi dini islam yapip escinsel evligi yasallastirinca artirinca oy oranin artiyor hadi oyunun bu sacmaligi gectimde oyunda bunu yapanlar icin soyluyorum oyundan nasil zevk alabiliyorsunuz ddd hic mi idealeriniz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 13 Eylül 2015; 2:40:34 >
  • Dangerwrestling D kullanıcısına yanıt
    oyun bug deposundan başka birşey değil zaten. ama basit diye idare ediyor vakit geçiyor.
  • Oyun kötü olasada mantığını sevdim geo sim 3 muhtemelen beni yorar konuyla alakasiz bu mantikla idolojinizi dayatabilecegumiz bir oyun ariyorum Victoria 2 var aklımda nasıldır sizce

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.