Şimdi Ara

Leadtek WinFast GTX 260 EXTREME+ modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından Leadtek, paralel işlemci takviyesi yapılarak yenilenen GeForce GTX 260'ı temel alan yeni bir model hazırladı. Firmanın WinFast GTX 260 EXTREME+ olarak isimlendirdiği yeni modele Nvidia'nın 65nm üretim teknolojisiyle hazırladığı GT200 gpu'su veriyor. 448-bit bellek veri yolu desteğiyle gelen ve 896MB GDDR3 bellek ile donatılan kart Nvidia'nın referans tasarımını baz alıyor.

Haziran ayında kullanıma sunulan "ilk" GeForce GTX 260 modelinden farklı olarak 192 yerine 216x paralel işlem birimine, Nvidia'nın değimiyle çekirdeğe sahip olan kartın saat hızları da fabrika çıkışı hız aşırtılmış olarak geliyor. Zira WinFast GTX 260 EXTREME+ modelinin grafik işlemcisi 602MHz'de, bellekleri ise 2214MHz'de görev yapıyor. Tabii DirectX 10 desteği sunan kartın Triple SLI uyumluluğu da bulunuyor.

PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen ayrıca CUDA ve PhysX desteği de sunan ekran kartı, referans tasarımda yer verilen standart soğutucuyu kullanıyor. Leadtek'in kutu içeriğine Neverwinter Nights 2 isimli tam sürüm oyunu da dahil ettiği, WinFast GTX 260 EXTREME+ modelinin önümüzdeki günlerde pazara sunulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• adamlar kartin goruntusu sade siyah olsun diye kasmis yalniz.etiket uzerinde marka bile yazmiyor fana yazmislar.siyah pcb filan guzel olmus da su partner sayisi 6-7 muhabbeti olmadi leadtek yok galiba iclerinde.
  • standart sogutucuyla gelmesi, birde fiyatının 350 dolar üzeri olacagını varsayarsak tr de tutunamayan kartlar arasına girer.
  • quote:

448-bit bellek veri yolu desteğiyle gelen ve 896MB GDDR3

böle rakamlar hiç hoşuma gitmiyor::::::::: kartı eksik/yarım olarak görüyorum ve F/P modeli olsa bile ilgimi çekmiyor

bu arada "GTX 260 EXTREME+" die uzatmışlar bunu bi üst modeli çıkarsa adı:::::::::::::::: GTX 260 EXTREME+ DoubleCross Pump&Jump olsun
  • ya iyi guzel geliyorda
    fiyatlar ne alemde fiyat onemli
  • Karta ne isim vereceklerini şaşırmışlar.
    O değilde galiba leadtekle yolunu ayırmış Nvidia ona üzüldüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

quote:

böle rakamlar hiç hoşuma gitmiyor::::::::: kartı eksik/yarım olarak görüyorum ve F/P modeli olsa bile ilgimi çekmiyor

Gerçekten sonuna kadar katılıyorum, o ne öle 896 mb ram ya? arkadaş koyamadın mı şuna bi 128ram daha ya ? Ya da 448bit bellek yolu, yap şunu 512bit adam gibi herkesin içi rahat etsin. Yani hadi overclockla düzelcek birşey de değil, yapalım şunları düz hesap :))
  • ben resimleri göremiyorum :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

quote:

bu arada "GTX 260 EXTREME+" die uzatmışlar bunu bi üst modeli çıkarsa adı:::::::::::::::: GTX 260 EXTREME+ DoubleCross Pump&Jump olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.