Şimdi Ara

Nvidia'nın Forceware 180.20 beta sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın merakla beklenen Big Bang II kod adlı Forceware 180 serisi yeni sürücüleri yavaş yavaş gün ışığına çıkmaya başladı. Henüz Santa Clara merkezli firma tarafından WHQL sertifikalı, herhangi bir resmi sürüm henüz yayınlanmış olmasa da her zaman olduğu gibi önce "beta" ibareli sürücü versiyonları görünmeye başladı. SLI kurulumunda çoklu monitör kullanımına olanak tanıyan ve
    GeForce 6, 7, 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla uyumlu olan ve modifiye edilmiş IDF dosyasına sahip olan GeForce 180.20 beta sürücüsünü (Windows Vista 32-bit) indirmek için tıklayabilirsiniz.

• Sadece Vista mı olacak? Yoksa XP sürüm sonra mı gelecek?
  • Bu nvidia'yı tam destek olduğu için tebrikmi etmek gerek, yoksa zırt pırt driver sürüyor diye dövmekmi gerek?

xp sonra çıkar heralde???
  • Kotanın yarısı sürücü indermeye gidiyor ama neyse artık
  • evet sürücü olayı nvidiada biraz fazla abartılı
  • "gprs78"
    usta bırak şimdi kotayı nvidia senin benim kotamlamı uğraşcak onana türkiyedeki kotalı internetten, ha sende çokmu seviyosun interneti bilgisayarı geç kotasıza bukadar basit mesaj kalabalığı yapmazsın hemide
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprs78

Kotanın yarısı sürücü indermeye gidiyor ama neyse artık

hehehe:) dogru söylüyorsun bende ati kullancısı olarak her iki günde bir sürücü çıkıyor sürekli indir indir kur hayırlısı artık
  • http://files.laptopvideo2go.com/webpictures/beta1.jpg

just run a vantage test:
    178.24 : 2338 , 1841(gpu) , 12272(cpu)
    180.20 : 2598 , 2058(gpu) , 12147(cpu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 21 Ekim 2008; 13:17:31 >
  • Vantage testi yaptım sonuçlar:

178.24 : 2338 , 1841(gpu) , 12272(cpu)
    180.20 : 2598 , 2058(gpu) , 12147(cpu)

vantage da güzel bir yükseliş var umarım oyunlarda da etkisini görürüz

@Timeguard da guru3d ye gönderdiğim sonuşları aktarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebeedy -- 21 Ekim 2008; 13:18:41 >
  • bence senin test oldugundan haberi yoktu :)

burdada kapsamli bi test var

Nvidia'nın Forceware 180.20 beta sürücüsü indirilebilir durumda

buradan da foruma ulasabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabbitweed -- 21 Ekim 2008; 13:36:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rabbitweed

bence senin test oldugundan haberi yoktu :)

muhtemelen. Bu arada 180.42 sürücüsünün nvidia tarafından bugün yayınlanacağına dair bi söylenti var ortalıkta umarım doğrudur.

Düzeltme: Söylenti doğruymuş 180.42 sürücüsü ile birlikte PhysX 8.10.13 indirilebilir durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebeedy -- 21 Ekim 2008; 14:49:23 >
  • xp ye ciksinda bir test edelim bakalim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hulusi

Bu nvidia'yı tam destek olduğu için tebrikmi etmek gerek, yoksa zırt pırt driver sürüyor diye dövmekmi gerek?

xp sonra çıkar heralde???

Eğer her yeni çıkan sürücüde bir yenilik ve iyileştirme getiriyorsa tebrik etmek gerekir.
  • ne fark var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

ne fark var

180.42'yi soruyorsan pek bi fark görmedim açıkçası, performans olarak da 180.20 den çok az geride kaldı vantage da. Şimdilik gördüğüm tek fark nvidia tarafından sunulması(beta olarak). Tüm işletim sistemleri için çıktı driver fakat 8800,9xxx serisi ve gtx ler için çıktı. Diğer tüm kart sahiplerinin modlanmış inf e ihtiyacı olacak
  • Xp için ;

Recommended for the best experience on Far Cry 2

http://downloads.guru3d.com/GeForce-Forceware-180.42-XP-32-bit-download-2106.html
  • aylardır beklediğimiz big-bang bumu?
    bunun normal sürücüden bir farkı yokki.
  • big bang megerse far cry 2 icinmis
  • arkadaşlar benim ekran kartim Geforce 8500 gt.. bu 180.20 beta sürücüsünü yükleyebilirmiyim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.