Şimdi Ara

Dreambox DM500s | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.282
Cevap
26
Favori
592.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turke**** gibi sat üzerine konuşulan forumda bile DHCP aktif olmayacak yazıyodu dünden beri buna takılmışım. ilk sayfada anlatılan herşeyi kolayca yaptım.teşekkürler arkadaşlar. bir de easylogo cihazın içinde yoktu,önce onu cihaza kurup sonra fotoğrafı değiştirebildim.yoksa hata veriyordu kumandadan bakınca bulunamıyordu.Şimdi natgeo gibi kanalları izleme şansım var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

turke**** gibi sat üzerine konuşulan forumda bile DHCP aktif olmayacak yazıyodu dünden beri buna takılmışım. ilk sayfada anlatılan herşeyi kolayca yaptım.teşekkürler arkadaşlar. bir de easylogo cihazın içinde yoktu,önce onu cihaza kurup sonra fotoğrafı değiştirebildim.yoksa hata veriyordu kumandadan bakınca bulunamıyordu.Şimdi natgeo gibi kanalları izleme şansım var mı ?

malesef 7 dereceden yok . 8 yıldan bu yana 1 ay önceye kadar vardı biraz geç kaldın :)

diğer uydulardan server ile dili tr olmayanları çözer.

tdw foruma takıl. oscam powervu konularını incele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 27 Ocak 2016; 20:33:47 >
  • nihat1551 kullanıcısına yanıt
    dsmart var gerçide işte bedava olunca dibine kadar seven milletiz :) teşekkürler yardımlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

quote:

turke**** gibi sat üzerine konuşulan forumda bile DHCP aktif olmayacak yazıyodu dünden beri buna takılmışım. ilk sayfada anlatılan herşeyi kolayca yaptım.teşekkürler arkadaşlar. bir de easylogo cihazın içinde yoktu,önce onu cihaza kurup sonra fotoğrafı değiştirebildim.yoksa hata veriyordu kumandadan bakınca bulunamıyordu.Şimdi natgeo gibi kanalları izleme şansım var mı ?

malesef 7 dereceden yok . 8 yıldan bu yana 1 ay önceye kadar vardı biraz geç kaldın :)

Hovcam brnde sistemi aldim ama acik kapatildi. Neyse bu powerwu ayni amac (nat geo) icinmi kullanılıyor? Eger oyleyse dm500 buna uyumlumu uyumsuzsa en ucuz hangisini tavsiye edersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

quote:

Hovcam brnde sistemi aldim ama acik kapatildi. Neyse bu powerwu ayni amac (nat geo) icinmi kullanılıyor? Eger oyleyse dm500 buna uyumlumu uyumsuzsa en ucuz hangisini tavsiye edersin

dm500 için çözülebilen kanalları şu an bilemiyorum.

önerebileceğim cihaz clone d800 se olur. ip tv desteğide var.

dm500 de çözebilir ancak bu şartlarda pek mantıklı olmaz.

• nihat1551 kullanıcısına yanıt
    D800 bulursam eskiden d500 de oldugu gibi ücretsiz nat geo izleyebilirmiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    suanda dm500le dahi ucretsiz nat geolari izleyemiyoruz sifleme sistemini degistirdiler irdeto 2 ye gecti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ancak ip tv den. yalnız oscam powervu diye sistem var ve turksat harici diğer uydularda türkçe dil seçenekli olanları ücretsiz olarak çözmekte.

tdw powervu oscam şeklinde aratabilirsiniz.
  • zamanında efsaneydi. galiba artık çoğu kanal gümlemiş
  • Bende de DM500s var bu cihazın en sevdiğim özelliği PCden cihaza bağlanıp kanalları izlemek ama artık tarihteki yerine alıyor DM500s'ler peki bunun gibi PC'den bağlanılıp kanalların PCden tabletten cepten falan izlendiği başka marka cihazlar varmı acaba?
  • quote:

quote:

ancak ip tv den. yalnız oscam powervu diye sistem var ve turksat harici diğer uydularda türkçe dil seçenekli olanları ücretsiz olarak çözmekte.

tdw powervu oscam şeklinde aratabilirsiniz.

hocam kulanmakta olduğu uydu cihazım bozuldu ve şimdilik bununla devam edecem ama hiç birşey güncel değil.Güncel kanallar ve uyduların olduğu bir dosya var mı acaba?elle yapmak satler alır horbird de yapmam lazım çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 14 Nisan 2016; 23:30:49 >

• Benim beynim error vetdi valla.

Bütün bilinen transponderler denendi fakat hiç bir transponderler e kitlenemedi diyor horbird de.

Oysaki bazı kanalların elle frekanslarını gidince kanal buluyor ama bazı kanalların frenksları dogru olmasına ragmen sinyal yok diyor

Uydu sağlam diğer cihazda kanalların hepsini buluyor..sorun ne olsbilir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 15 Nisan 2016; 18:02:52 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    diseqc ayarlarını kontrol edin.
  • hotbirdde 10892 h 27500 deki kanallarda canal+ ları görmüyor

turksattada dsmart felan türü kanalları bulmuyor sorun nedir acaba *

dayzek normal geçiyor uydudan uyduya 1 saniyede geçiyor da çeşitli imajlarda denedim cccam server stabilse güzxel çalışıyor.
  • http://www.dvbsupport.net/paytv.html

bu sitede guncellenmesi gerek 7E hala emu gosteriyor.

• Merhaba arakadaslar sifreli kanallar izlenebiliyor mu
  • Cccam devam eder.

SD kanallar çözülür.

Digiturk cozulmez.
  • İki sene kadar oldu yeni TV alınca dreambox kaldırdım. Şimdi tekrar lazım oldu. Uydu alıcısı almaktansa tekrar kuruyum dedim. Hala güzel çalışıyor ... Yeni bir şeyler var mı diye bakayım dedim ama son mesajdan bu tarafa neredeyse bir sene olmuş...

• Hd kanallar çoğalınca dreambox dm800hd se kullanıyoruz. Dm500 halen mevcut sd kanallaı izlemek isteyenler kullanabilir. Kanalları güncelleyin kullanın.

------

Türksatta Yek tv kapanmazsa belgesel olarak güzel bir kanal arada bal teklamı var tabi :)

• Werbezapper plugin ile süresi belli reklam aralarını pas geçiyordum.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.