Şimdi Ara

Dreambox DM500s | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.282
Cevap
26
Favori
592.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: clevi

arkadaslar selam.. bende anca katilabildim dreambox furyasina.. bazi arkadaslarin aldigi gibi cinden getirttim frank adli kisiden :) 1 haftada geldi ve bende 88$ a getirtebildim. gayet saglam ve duzgun cikan bi alet gozukuyor..

forumda yazan ozellikle nihat arkadasimizin ayzdigi bilgilerle az bucuk kurmayi denedim fakat bir turlu yapamadim bendede diseq sıralaması 1) turksat 2)hotbirt 3)digiturk seklinde. transponder search diyorum 1 uyduda 1 2 transponder da 10 adet kanal buldu ama gostertmeyi basaramadim sinyal seviyeleri kotu degil.

en son nihat arkadasimizin image sini yukleyeyim dedim fakat artik rapid linki calismiyorr...
    sorun neden oalbilir arkadaslar?

olmadi nihat arkadasimizdan rica edeyim guncel hali ile bir upload daha yaparsa bende onun imagesini kurarim alete..

tesekkurler

EN KISA ZAMANDA RAPİD LİNKİNİ GÜNCELLEYECEĞİM

sormak istedikleriniz var ise pm den ulaşabilirsiniz

PROGRAMLARIN YENİ LİNKLERİ 1. SAYFAYA KONULMUŞTUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 31 Ocak 2009; 14:51:33 >

• bişey sormak istiyorum dreambox ile server aboneliği olmadan izlemek mümkün mü ya da illaki gerekiyorsa nerden alacağız bu server aboneliğini ve fiyatı nedir? biri yardımcı olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cokecan

bişey sormak istiyorum dreambox ile server aboneliği olmadan izlemek mümkün mü ya da illaki gerekiyorsa nerden alacağız bu server aboneliğini ve fiyatı nedir? biri yardımcı olursa çok sevinirim.

serversiz izlemen mümkün değil .....

nerden bulabileceğin konusuda illegal olduğu için forumda yasak bu konuda yazamıycam kusura bakma
  • quote:

Orjinalden alıntı: clevi

arkadaslar selam.. bende anca katilabildim dreambox furyasina.. bazi arkadaslarin aldigi gibi cinden getirttim frank adli kisiden :) 1 haftada geldi ve bende 88$ a getirtebildim. gayet saglam ve duzgun cikan bi alet gozukuyor..

forumda yazan ozellikle nihat arkadasimizin ayzdigi bilgilerle az bucuk kurmayi denedim fakat bir turlu yapamadim bendede diseq sıralaması 1) turksat 2)hotbirt 3)digiturk seklinde. transponder search diyorum 1 uyduda 1 2 transponder da 10 adet kanal buldu ama gostertmeyi basaramadim sinyal seviyeleri kotu degil.

en son nihat arkadasimizin image sini yukleyeyim dedim fakat artik rapid linki calismiyorr...
    sorun neden oalbilir arkadaslar?

olmadi nihat arkadasimizdan rica edeyim guncel hali ile bir upload daha yaparsa bende onun imagesini kurarim alete..

tesekkurler

nerden getirttiniz acaba.link verebilir misiniz.gümrükte problem yaşanıyor mu.veya getirten arkadaşlar var mı.onlardan alsak.

• 1. sayfada link vermiş arkadaş ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

1. sayfada link vermiş arkadaş ...

teşekkürler bakmıştım ama görmemişim.peki gümrükten geçerken falan problem olmaması için yapmak gereken şeyler var mı.yoksa sadece siparişimizi veriyoruz ve gelmesini mi bekliyoruz acaba.sonradan astarı yüzünden pahalıya gelmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gewa

quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

1. sayfada link vermiş arkadaş ...

teşekkürler bakmıştım ama görmemişim.peki gümrükten geçerken falan problem olmaması için yapmak gereken şeyler var mı.yoksa sadece siparişimizi veriyoruz ve gelmesini mi bekliyoruz acaba.sonradan astarı yüzünden pahalıya gelmesin.

eewt bunları bilmek lazım...

vay be 88$ 132 ytl ediyor..100 ytl daha ucuz..almak lazım
  • şu anwww.hepsisat.com da 205 lira bence 70 lira fazla verin muhattabınız olsun arıza durumunda baksınlar

alacak arkadaşlara o siteyi öneririm sitede vcemal beyin msn si de var selamımı söleyin her konuda yardımcı olur
  • arkadaslar ben getirttim 1 haftada geliyor.. szsilica@hotmail.com msn e bu adami ekleyin ismi frank. 88 dolar paypal ile odeyin kredi kartinizdan adam gonderiyor kesinlikle gumruk problem olmuyor degerini 25 dolar gosteriyor. saglam paketin icinde geldi. 88 dolar tavsiye ederim.. kolay gelsin
  • getirtttim de bir turlu ethernetten bu flashwizard pro programi ile nihatin yedekleri alamadim... sorunsuz bi sekilde ustundeki setttingin yedegini aliyorr daha sonra yeni settingi yuklemeye calistigim zaman copy fln yapiyuor uzerindeki partitionu silerken yani erazing Jffs2 partition yazarken yarisinda donup kaliyor ya..
    bunu yasayan veya cozen oldumu ne yapmak gerekir??
  • Peki arkadaşlar dreamboxun yapabildiklerini skystar tv kartı yapabilirimi. çözme işini vs...

Bilgisayarda kullanacağım için böyle bir soru soruyorum.

Yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShaDoW_17

Peki arkadaşlar dreamboxun yapabildiklerini skystar tv kartı yapabilirimi. çözme işini vs...

Yanlış anlaşılmasın.

evet yapabiliyor.
    virtual bir linux kurman akabinde d ccam'i falan çalıştırman gereiyor.
    tam olarak nasıl oluyor ayrıntısıyla biliyorum ama yapanlar var.

buralarda birileri de anlatmıştı sanırsam nasıl olduğunu forumu bi alt üst et sen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

quote:

Orjinalden alıntı: ShaDoW_17

Peki arkadaşlar dreamboxun yapabildiklerini skystar tv kartı yapabilirimi. çözme işini vs...

Yanlış anlaşılmasın.

evet yapabiliyor.
    virtual bir linux kurman akabinde d ccam'i falan çalıştırman gereiyor.
    tam olarak nasıl oluyor ayrıntısıyla biliyorum ama yapanlar var.

buralarda birileri de anlatmıştı sanırsam nasıl olduğunu forumu bi alt üst et sen.

Ben yaptım bunu ...Bilgisayara dreambox kurulumu gibi birşey bu ..

DİGİTAL TV KARTI OLANLAR İÇİN BİLGİSAYARA DREAMBOX SİSTEMİNİN KURULUMU

Bilgisayara vmware ile sanal bir linux kurulur cccam dosyasının içeriği bu sanal linux a girilir ve digital tv kartının programına (bendeki progdvb) emubox plugini atılarak sanal linux üzerinden keylerin alınması sağlanır...... anlattığım kadar zor bir işlem değil ....

dvd olduğu için indirmeye uğraşmadım turkeyforumdan hulkbaba isimli arkadaşlan 15 ytl ye satın aldım..zaten dvd de server hariç herşey vardı kolayca halloldu....

isteyen olursa kopyalar aldığım fiyata gönderirim :)

turkeyforumdan link silinmiş...aynı link başka forumlarda mevcut .. buyrun buda o satın aldığım dvd nin linkleri indimek isteyen varsa indirsin

www.hulkbaba.com

http://rapidshare.com/users/B6EBRI/?byfilename=1

...........................................

http://www.ozmena.com/linux-ve-dvb-s/windows-ve-cccam-%3D-ok-300133.html

http://www.hanemiz.com/windowsda-cccam-icin-tak-calistir-klon-vmware-t220612.html?s=38e46598e1ca290a7a067aa21d92b78a&

...............................................
    şu sıralar yeni yeni pluginler çıkmaya başladı linux olmadan direk windows dan çalıştırıyor deniyor ama o kadar uğraşmama rağmen beceremedim yakında oda olacaktır..sanırım henüz demo aşamasındalar ..

onunda linki burda

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=489092

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 30 Ocak 2009; 20:26:58 >

• turkeyforumda adlinux ile ccam keyfi diye bir bölüm var. orası biraz karışık ama ben yapmıştım. tavsiye ederim. vmware ile sanal linux çalıştırmak pc yi çok kasıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fairboy

turkeyforumda adlinux ile ccam keyfi diye bir bölüm var. orası biraz karışık ama ben yapmıştım. tavsiye ederim. vmware ile sanal linux çalıştırmak pc yi çok kasıyor.

o konuyu gördüm baktım biraz fakat çok karışık geldi bende diğerini kurdum
  • arkadaslar dreamboxdakı kanalları pc de ızlemek ıstıorum dokumandakı seylerden hıcbırsey anlamadım yardımcı olabılırmı bırısı msnden lutfen
  • dreambox800hd ve 8000hd cihazları bilgisayardan hariç direkt monitöre bağlantı yapılabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: codalp

arkadaslar dreamboxdakı kanalları pc de ızlemek ıstıorum dokumandakı seylerden hıcbırsey anlamadım yardımcı olabılırmı bırısı msnden lutfen

VLC MEDİA PLAYER i kuruyorsun

dreamstream programı ile izliyorusun bu kadar

DİKKAT ETMEN GEREKEN ŞEY DREAMSTREAMA AYARLAR KISMINDAN dreambox un ip sini, vermek....

ip yi nerden görürüm dersen menu kurulum uzman kurulum iletişim kurulumu
  • Peki ben bu cihazdan dijital sesi nasıl alabilirim? Arkasında herhangi bir coax ve optik çıkış yok.
    Bazı yabancı kanallarda ses ayarlarında 5.1 seçenekleri var içim gidiyor
  • arkasında çıkış var

Dreambox DM500s | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz.

digital audio yazan yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 1 Şubat 2009; 14:28:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.