Şimdi Ara

FSP'den Everest Pro serisi yüksek performanslı yeni güç kaynakları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazırladığı güç kaynaklarıyla ülkemizde de tanınan FSP, sene başında tanıttığı Everest Pro serisi yüksek performanslı güç kaynaklarını yaptığı açıklama ile resmi olarak duyurdu. 1100W, 1200W ve 1250W'lik üç farklı modelden oluşan seri dahilindeki 165x150x86mm boyutlu yeni güç kaynaklarının ATX 12V V2.2 ve EPS 12V V2.92 standartarıyla uyumlu olduğu bildiriliyor.

Günümüz modern ekran kartlarının güç gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanan Everest Pro serisi yeni güç kaynaklarıi Nvidia'nın SLI, AMD-ATi'nin de Crossfire teknolojilerini desteklemekte. 80 PLUS sertifikasına sahip olan PSU'larda her biri 20A sağlayabilen 6x 12v rail hattı bulunduğu ayrıca güç kaynaklarının Aktif PFC ve düşük/yüksek gerilim koruması gibi güvenlik önlemlerine sahip olduğu ifade ediliyor.

Mavi LED'li 135mm'lik fan ile serinletilen FSP'nin Everest Pro serisi yüksek performanslı modüler (tak-çıkar kablo tasarımı) güç kaynaklarının fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• Enermax MODU82+ 625 Watt kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Enermax MODU82+ 625 Watt kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel

Enermaxla fsp yi bir mi tutuon

Bide su everest felan yazmıslar yanına ya insan suphelenio
  • İstediğini görmek buna deniyor herhalde
    Başlığa bi baktım direk Everest Pro serisi ...... dedim bizim sümüklü Everestmi sonra gördüm FPS imiş
    Bu kadar güç de fazla. Ne yani fantezi olsun diye 4*4870x2 crossfire mı yapacaz. Gerçi yapacak olan olmasa bunuda üretmezlerdi.
    Bu kadar güçlü bir güç kaynağı üretileceklerine daha verimli ürenler üretseler daha iyi olurdu.

• renk cok itici :(
  • herhalde uygun fiyatla gelir
  • quote:

1100W, 1200W ve 1250W'lik üç farklı modelden oluşan seri

şu anda bu rakamlara ihtiyaç duyulduğunu sanmıyorum ama FSP ürünü görmek güzel
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben de marka olan Everest mi diye okumuşum. FSP'nin Everest modeliymiş. EN düşüğü 1100W. Bilimum güç maynaklarına hitap eden bir ürün.
  • 750 Wattlık Epsilon modeliyle gelen kutu büyük gelmişti bana ama, bu kutu artık olayın nerelere geldiğini gösteriyor Yakında bavulla satıcaklar herhalde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.