Şimdi Ara

Bir kızı kendinize aşık etmenin yolları..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
100.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum son zamanlarda çok kız konusu açılıyor ama bu benim için çok önemli... Şimdi bir kız var kız biraz sıcak davranıyor ama arkadaşça mı yoksa sevgili olmak için mi yaklaşıyor anlamadım çünkü ne zaman bir araya gelsek derslerden konuşuyor bu kızı nasıl kendime bağlayabilirim lütfen konuyu saptırmadan ve bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yazsın teşekkür ederim
  • sade derslerden konuşuyorsa nasıl sıcak davranıyor anlamadım :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: hokovic

sade derslerden konuşuyorsa nasıl sıcak davranıyor anlamadım :S

Örneğin sınıfta o kadar erkek varken gelip benim yanıma oturuyor okul çıkışı beraber çıkıyoruz genel olarak ders konuşuyoruz kızla tanışalı 4 5 gün oldu
  • Kendini Sana Yakınmı Hissediyo Acaba ? Kız Gibi Davranmıyosun Dimi
  • 1=Espirili Olacan..
    2=Kendine Bakacan..
    3=Hoş Sohbetin Olcak..
    4=Kızlara Karşı Nazik Olacan...

Dikkat Etmen Gereken Yer..

Benim Başım Çok Ağrıdı Ve Hala Ağrıyor..Sohbet Etmeyen Kızla Sakın Çıkma..Ben Çıkıyorum Malesef Başta Bilmiyordum Böle Olduğunu...
  • Kızı çıkmadan kendine aşık etmen çok zor.. İlk başda çıkman lazım.. Ama kesinlikle sert ve kaba olucaksın.. Giyimini saçını başını eleştiriceksin çıkarken.. Arada narin övgülerle içini okşuyacaksın.. Ve sonra biraz yakınlaşmaya başladıgınızda terkediceksin.. Sonra olanları izle ve güL :)

* Not olarak: Kızlar her zaman babaları gibi birilerini sevgili istemişlerdir.. Kızan bağıran tersliyen aynı zamanda sahiplenen ve seven.. Ve en sonunda terketmenle kızın sana sadece aşık olmasını değil seni tekrardan seni elde etmek için yapacagı herşeyi harekete geçirir..

• uğurlu sayın bir rakam sa o sayı kadar gün sonra kafeye davet et

ben genelde ugurlu sayım kadar gün kızlarla çıkıyorum sonra bırakıyorum
  • yeni tanıştıysanız tamam normal o zaman arkadaşalr güzel taktikler vermiş hayırlısı ne diyelim[;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: donanimhaber_

uğurlu sayın bir rakam sa o sayı kadar gün sonra kafeye davet et

ben genelde ugurlu sayım kadar gün kızlarla çıkıyorum sonra bırakıyorum

Çok Hoş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

1=Espirili Olacan..
    2=Kendine Bakacan..
    3=Hoş Sohbetin Olcak..

Benim Başım Çok Ağrıdı Ve Hala Ağrıyor..Sohbet Etmeyen Kızla Sakın Çıkma..Ben Çıkıyorum Malesef Başta Bilmiyordum Böle Olduğunu...

Aynen Kız Konusmuyosa, Konusacak Bişeyi Yoksa Sadece Sen Konusuyosan Sie Et. Karsındaki Ne Kadar Konusuyosa O Kadar Konusursun Ama Konusmuyosa Konusmazsın. Geçen Hafta Biriyle Çıkayım Dedim Kız Konusmuyo Resmen Hep Ben konusuyorum. Sonra Bende Susuyorum Tabi..Bu Seferde Neden Konusmuyosun Derler
  • Valla arkadaşlar teşekkür ederim biraz acemilik var doğrusu kızı bir kafeye falan götürebilsem gerisi gelir gibime geliyorda tabi bunları planlıyorum ama inşallah çıktığı falan yoktur kızın
  • Bunu bilin xD
    [Kızlar ilkokul yıllarında çalışkan olan erkeği
    Ortaokul yıllarında aktif olan erkeği
    Lise yıllarında farklı olan erkeği
    Üniversite yıllarında kendisini koruyacak sahiplenecek olan erkeği tercih ediyorlar.

Öğrenim hayatı bittikten sonra da rahat yaşayabileceği ve iyi baba olacak erkeği seçiyorlar.
    Saçının jölesi kotunun markası eninde sonunda hikaye oluyor. ]
    Okuyun..
    Artık kızLar Cok değişti Hal ve davranışLarı oLsun.Zevkleri oLsun Her yönüyle değiştiklerine inanıyorum. KızLar Artık Tip değil. Makara yapan Cok KonuŞan ErkekLeri seçerler. her zamn derim Ne kadar yakışıklı olursan oL. Kız ilk adımı atar belki Ama Ondan sonra Konuşmassan Muhabbet kuramassan bir anda senden kaçarlar.Gerçektir Kimse yakışıklı sevgilim olsun derdinde değiL..

Şunuda Bilin Bir kızı ne kadar çok seversiniz sevin. ne kadr onun için herşey yapın Ama eğer bi an yanında oLmayın 1 hafta adam gibi konuşmayın. Ne Aşk Kalır Ne sevgi :)

Bence; Konuştukça Kazanırsın.

Ama İlişkiden Sonra herşey değişiyoR ne o konuşan erkek ne de o herşeye gülen kız.
    KızLarı NasıL Etkilersin.
    Öncelikle KızLarı Güldürmeyi biliceksiN.
    KızLar YakışıkLı vs bunlara Cok dikkat etmez Ama tabi kızLarın sana yakLaşması için az birşey tip oLması gerekir. peki yakLaştı ama sen susuorsn daha muhabet kuramıyorsan o iş yatar.
    Paran oLucak.. Her dediğini Yapıcaksın Huzur Verir ona ;)
    Ama Belli Etmiyceksin Aşırı ya Kaçmadan Kıskanıcaksın Ama Kıza Göre değişiR. Sevmez BazıLarı hoŞLanır
    Bence Birde Ailesine Yakın oLucaksın Seni Bilicekler ki Kız ın aKlında birşey kâLmasın Anladın Sen
    Ama Kıza Sakın Yüz verme SürekLİ Arama Cok ilqi gösterme Aranızda Az da oLsa mesafe oLsn bak o kız seni bırakıyor mu
    Kendimden Biliyorm Kızı üzmedim hiç sürekli yanında oLdm soğudu ;)
    Kızlar hiçbirşeyi sorun etmeyen takmayan erkekleri sever.. maveni anlamda da çok güçlü olmak lazım bu kızları idare etmek için derdin tasan varsa belli etmiceksin anlatmicaksın... kendi sorunlarını çekecek sorunsuz ,dertsiz bi erkek ararlar... bi de sen erkek olarak ağlama duvarı gibi kıza yok ailemde şu sorun var yok şu dersi geçemedim yok şu arkadaşım bana şunu yaptı stres oldum diye anlatırsan (örnek) kız bu ne yaa der ve yavaş yavaş kaçış için bahane arar... eğer çok çok iyi bbi kız değilse...

Okursan İşine Yarar beLki
  • kendını kasarsan bı b*k olmaz. aldat o ona ytr:D ben fırlamalık yapıp özür dılerım hepte kbl ederler kızlar mrk etme. duygusal warlıktır kızların hepsı. kızlara ztn 3-5 şey yap onlar hmn kapılır gıder sna. tabı karızma takılman lazım konusmayıda bılmen lazım. dwmlı konuskan olmalısın we kızı güldürmelısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

quote:

1=Espirili Olacan..
    2=Kendine Bakacan..
    3=Hoş Sohbetin Olcak..

Aynen Kız Konusmuyosa, Konusacak Bişeyi Yoksa Sadece Sen Konusuyosan Sie Et. Karsındaki Ne Kadar Konusuyosa O Kadar Konusursun Ama Konusmuyosa Konusmazsın. Geçen Hafta Biriyle Çıkayım Dedim Kız Konusmuyo Resmen Hep Ben konusuyorum. Sonra Bende Susuyorum Tabi..Bu Seferde Neden Konusmuyosun Derler

benim Durumum Neden bana Soğuk Davranıyon Diyo ve Bana laf Atıyor...
  • Ben de aynı konuyu açtım tavsiye istedim 1-2 yorum vardı onlarda da bunun tavsiyesi olmaz dediler kısmet bugüneymiş bari bu topikteki tavsiyelerden yararlanıyım

Bide demişsiniz ki kızın sohbeti olucak ama bizimkinde ikimizin de sohbeti yok bişey olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slp

Ben de aynı konuyu açtım tavsiye istedim 1-2 yorum vardı onlarda da bunun tavsiyesi olmaz dediler kısmet bugüneymiş bari bu topikteki tavsiyelerden yararlanıyım

Bide demişsiniz ki kızın sohbeti olucak ama bizimkinde ikimizin de sohbeti yok bişey olurmu

İkinizinde Sohbeti Yoksa, Kızda Bu Durumu Sorun Etmiyosa (Neden Konusmuyosun Fln Demiyosa) Sorun Deil. Bakışlarınızla Konusursunuz Sizde
  • Şunu Söyleyeyim Herkese ve Sana..

Çıktığınız Kız Aynı Sınıftan Olmasın Benden Söylemesi...
  • Ya bide msnde ne tür konular açarsınız konuşmak için onlarıda yazın tam olsun
  • quote:

Şunu Söyleyeyim Herkese ve Sana..

Çıktığınız Kız Aynı Sınıftan Olmasın Benden Söylemesi...

Aynı sınıftayız malesef ama kaçıramam kızı çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: MavimsiDünya

Ya bide msnde ne tür konular açarsınız konuşmak için onlarıda yazın tam olsun

Kızın Hoşlandıgı Şeyleri Sor Sonra O Şeyler Hakkında Eleştiri Yap Mesela
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.