Şimdi Ara

Bir kızı kendinize aşık etmenin yolları.. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
100.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle bir çabam olmadı son 2sevgilim kendileri teklif etti

valla eğer elektrik yoksa bişi olmaz çok uğraşırsın gibime geliyor

bazıları tipe bakar bazıları cebe bazıları konuşmaya oturmaya kimide esprili sever

kimide maço sever kimide emo

onun kriterlerine bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

öyle bir çabam olmadı son 2sevgilim kendileri teklif etti

valla eğer elektrik yoksa bişi olmaz çok uğraşırsın gibime geliyor

bazıları tipe bakar bazıları cebe bazıları konuşmaya oturmaya kimide esprili sever

kimide maço sever kimide emo

onun kriterlerine bakmak lazım

Hepsi beni sever yani

• Kızın yanına gidince nutkunuz tutulmasın, kızlar kadınlar farketmez güçlü erkek severler, konuşmalarınızla onu çok rahat idare edebileceğinizzi belli edin ağırlığınız olsun kızın yanında, yoksa kız derki bu nasıl erkek pısırık gibi yani konuşamıyo bile

artis havasında olmayın ben şöleyim ben böleyim, bırakın kız sizi çözmek istesin, espiri yapın yer yer, kızın hoşlandığı ve dikkat ettiği şeylere bakarak o konular hakkında ciddi konular konuşun arada

bi uğraşınız hayatta amacınız olsun bu sadece kızlar için değil kendiniz için, ve mesela çıktığınız kişiyle tartıştınız o uğraşlarınız devam etsin kız bunu görsün, kız anlasınki hayatınız ona endeksli değil, bu çocuk bensiz yapamaz demesin kız içinden yoksa işiniz çok zor

başlarda çok maço olmayın, ama sonraları sert olun mesela size ters bişe yaptı, bi kere tavırlı konuşun ikinciye yaparsa affetmeyi odun gibi hatta kaba olun kısa ve öz bağırın çağırın pat konuşmayın sora burdaki amaç kız içinden desin ki bi daha böle bişe yaparsam bu çocuk beni öldürür ve terkeder

derdinde tasasında yanında olun destek verin aranız iyiyken çok abartmadan hoşuna gidicek ve farklı şeler yapın daha önce ona kimse yapmamış olsn

eğer doğru yol izlerseniz uzun süre mutlu olabilirsiniz

kızların elinde hiçbirşey yok bunu unutmayın, herşey sizin elinizde onu etkilemek aşık etmek bağlamak, yada soğutmak başkalarının kolarına itmek hepsi erkeklerin elinde hakimiyeti iyi kurduktan sonra korkmayın

bende çok iyi yapıyomuş gibi konuştum ama bakmayın yapamıyorum pek:) sizlere yardımı dokunsun
  • bence önce kızı biraz izle diğer erkeklere karşıda sana davrandığı gibi sıcakmı eğer herkese davrandığı gibi davranıosa sana sen ümidini kes baktın sadece sana öyle davranıyo .. derslerden bahsediyosa sende bahset ama en sonunda sen çalışırsan kazanısın de ... ;)
  • bu konuda birkaç kelam etmek geldi içimden

1- espirili olmalısın (herkes biliyor artık bunu)
    2- çevren geniş olmalı (arka marka olayları)
    3- ilginç olmalısın (örnek vermek gerekirse şulecan gel tatlım çileği tebeşir tozuna bulayıp yiyelim diyebilmelisin)
    4- mimiklerini kullanarak kendine iyi bir karizma yaratabilirsin
    5- kızların peşinde koşmak yerine onları senin peşinde koşturmalısın (böyle erkekleri kızlar daha çok seviyor son zamanlarda)

benden bu kadar bunları lise çağında olduğum için liseye göre yazdım
    halbuki ilkokulda ne kadar kolaydı böyle şeyler
  • arkdslar ya bnm bi sorunum war yardmcı olursanız sevnırm.

aynı sınıftan bi kız war benle çok ilgileniodu elimden tutuoduu ,yanımda oturuoodu, sakalar flan aramız çok iyiydi çok samimi davranıodu hatta şakayla karışık oalrak öptü bile..
    ben de hoslanıodm ondan ve teklif açtımm ama kabul etmedii . şmdi de aramz sogumaya baslıoo haliyle

biri bunu açıklayabilir mii ???( please )
  • yav bnm yakın bir arkadaşımın kuzeni var kız cok guzel güzel oldugu kdr da zengin ama bi türlümuhabbet kuramıorm
  • 23-24-25 yaşlarına kadar yakışıklı,espirili,karizmatik olacaksın. 25-26-27 den sonra filanda düzenli,paralı ve kariyerli.
  • İşi resmiyete dökmüşsun kardeşim.Olay bu açıklamaya ne gerek var.
  • aynen aynen.
    quote:

Orijinalden alıntı: experienced

23-24-25 yaşlarına kadar yakışıklı,espirili,karizmatik olacaksın. 25-26-27 den sonra filanda düzenli,paralı ve kariyerli.
  • ya ben kızla hergün mesajlaşıyorum. bana sabahları günaydın diyo öğlen napıyosun diyo nbr diyo yatarken iyi geceler diyo. bazen çok eğlenceli geçen konuşmalarımız oluyor bazense çok sıkıcı ve hareketsiz konuşmalarımız oluyor. sırf konuşma devam etsin diye saçma saçma şeyler soruyorum. kızın arası herkesle iyi. peşinden koşan 2-3 kişi var. zaten bu aralar aşıkda olmuş (facebook olmasa durumundan haberimiz olmicak). bi gece konuyu yavaşça aşka getirdim. facebookta aşık oldum yazmışsın kimdir ne değildir fln hiçbirşey söylemedi. adının baş harfi dedim söylemedi. tanıyormuyum dedim hayır dedi. bilen arkadaşların varmı dedim hayır dedi. benmiyim acaba diye şüphelenmedim değil ama umudumu kaybediyorum sanki. ( bu kız eski okulumdan ama hiç şu ana kadar yüz yüze konuşmadım) daha önce defalarca buluşcaktık ama hep bişeyler oldu. hepsini o iptal etti. bi gelemicem bn dedi. bi başka gün buluşalım dedi. 6 aydır konuşuyoruz ama hiç yüz yüze konuşmadık. saçım bu aralar güzel kızı yakında sinemaya davet edicem yine birşey olursa ama olcağını sanmıyorum kendiside soruyor artık ne zaman geliceksin buralara diye. akşamları bazen arayıp sesini duyuyorum. sesini özlemişim fln diye iltifat ediyorum aklımca ama kız bilindik bir tabirle kapalı kitap taktiksiz çözemicem ben bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SouL_

Bunu bilin xD
    [Kızlar ilkokul yıllarında çalışkan olan erkeği
    Ortaokul yıllarında aktif olan erkeği
    Lise yıllarında farklı olan erkeği
    Üniversite yıllarında kendisini koruyacak sahiplenecek olan erkeği tercih ediyorlar.

Öğrenim hayatı bittikten sonra da rahat yaşayabileceği ve iyi baba olacak erkeği seçiyorlar.
    Saçının jölesi kotunun markası eninde sonunda hikaye oluyor. ]
    Okuyun..
    Artık kızLar Cok değişti Hal ve davranışLarı oLsun.Zevkleri oLsun Her yönüyle değiştiklerine inanıyorum. KızLar Artık Tip değil. Makara yapan Cok KonuŞan ErkekLeri seçerler. her zamn derim Ne kadar yakışıklı olursan oL. Kız ilk adımı atar belki Ama Ondan sonra Konuşmassan Muhabbet kuramassan bir anda senden kaçarlar.Gerçektir Kimse yakışıklı sevgilim olsun derdinde değiL..

Şunuda Bilin Bir kızı ne kadar çok seversiniz sevin. ne kadr onun için herşey yapın Ama eğer bi an yanında oLmayın 1 hafta adam gibi konuşmayın. Ne Aşk Kalır Ne sevgi :)

Bence; Konuştukça Kazanırsın.

Ama İlişkiden Sonra herşey değişiyoR ne o konuşan erkek ne de o herşeye gülen kız.
    KızLarı NasıL Etkilersin.
    Öncelikle KızLarı Güldürmeyi biliceksiN.
    KızLar YakışıkLı vs bunlara Cok dikkat etmez Ama tabi kızLarın sana yakLaşması için az birşey tip oLması gerekir. peki yakLaştı ama sen susuorsn daha muhabet kuramıyorsan o iş yatar.
    Paran oLucak.. Her dediğini Yapıcaksın Huzur Verir ona ;)
    Ama Belli Etmiyceksin Aşırı ya Kaçmadan Kıskanıcaksın Ama Kıza Göre değişiR. Sevmez BazıLarı hoŞLanır
    Bence Birde Ailesine Yakın oLucaksın Seni Bilicekler ki Kız ın aKlında birşey kâLmasın Anladın Sen
    Ama Kıza Sakın Yüz verme SürekLİ Arama Cok ilqi gösterme Aranızda Az da oLsa mesafe oLsn bak o kız seni bırakıyor mu
    Kendimden Biliyorm Kızı üzmedim hiç sürekli yanında oLdm soğudu ;)
    Kızlar hiçbirşeyi sorun etmeyen takmayan erkekleri sever.. maveni anlamda da çok güçlü olmak lazım bu kızları idare etmek için derdin tasan varsa belli etmiceksin anlatmicaksın... kendi sorunlarını çekecek sorunsuz ,dertsiz bi erkek ararlar... bi de sen erkek olarak ağlama duvarı gibi kıza yok ailemde şu sorun var yok şu dersi geçemedim yok şu arkadaşım bana şunu yaptı stres oldum diye anlatırsan (örnek) kız bu ne yaa der ve yavaş yavaş kaçış için bahane arar... eğer çok çok iyi bbi kız değilse...

Okursan İşine Yarar beLki

Adam gerekeni söylemiş..Gerçekten ciddiyim bi kıza yaklaşırken böyle yaklaşan kazanıyo..
  • ya benim bi arkadasim var (kiz) onunla baya takiliyoduk birbirimize kardes fln dioduk ama kanka falan da degildik bi gun bana bi sureligine konusmayalim dedi anlami ne? yardimci olur musunuz???
  • ben ya bnimde bi arkadas var cok konusuyoruz onunla kiz bigun bana bi sure konusmayalim dedi bende neden dedim nedeni yok dedi ama bence bir nedeni var nedenini ben bulamadim lutfen yardimci olun...
  • Burası ufaktan Haydar Dümen'in köşesine dönmeye başladı :)
  • O' na değer verdiğinizi belli ettikten sonra mutlu etmeye çalışın.
  • ban arkadaşım ilk önce yazıları tam anlamıyla okumadım ama yazan varsa sölesin kızla ilgilen ama bir hafta sonra ilgileme kız senle ilgileniyorsa oda sana aşık demektir
  • ya şimdi benim bi sorunum var: bi kızı seviyorum ama kızla çok yakınız yani face de hep kardeşim diye konuşuyoruz kız bzn bana kalp fln da yapıyo ama açılamıyorum kıza aynı okulda değiliz, onun annesiyle benim annem ortaokuldan arkada kız şehir dışında yarın gelcek bizim eve çağırıp açıklamayı düşünüyorum ama önce biraz daha kendime yakınlaştırmak istiyorum napmalıyım????
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Barnacle

ya şimdi benim bi sorunum var: bi kızı seviyorum ama kızla çok yakınız yani face de hep kardeşim diye konuşuyoruz kız bzn bana kalp fln da yapıyo ama açılamıyorum kıza aynı okulda değiliz, onun annesiyle benim annem ortaokuldan arkada kız şehir dışında yarın gelcek bizim eve çağırıp açıklamayı düşünüyorum ama önce biraz daha kendime yakınlaştırmak istiyorum napmalıyım????

Aynı koltukta oturabilirsiiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

23-24-25 yaşlarına kadar yakışıklı,espirili,karizmatik olacaksın. 25-26-27 den sonra filanda düzenli,paralı ve kariyerli.

nick-mesaj uyumu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.