Şimdi Ara

Cebit 2008: nComputing Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
9.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nComputing birden çok bilgisayar kasası yerine tek bir bilgisayar kasası kullanmamızı sağlayan çözümleri ile bizleri bir çok masrafdan kurtarıyor.

[wvp=381]

• Bir tanesi için 275ytl +KDV :o

Bence oldukça pahalı olmuş, bu fiyata ben Remote Desktop (uzak masa üstü) bağlantısı yapacak yeni bilgisayar dizerim.
  • Bence cok guzel hele ki okullar icin.. Ulkemizin belli kesimlerinde, koylerde abakus bile bulmanin mumkun olmadigi yerler oldugunu goz onunde bulundurursak bence cok guzel bisey bu... 10 kasa 10 ekran alacagina 1 kasa 10 ekran aliyosun
  • SON KULLANICILAR ICIN BIR PC MALIYETI ILE AYNI GORUNUYOR OLSA BILE ILERIYI GÖREBİLEN FİRMALAR VE IT YÖNETİCİLERİ İÇİN ÇOK İDEAL BİR ÇÖZÜMDÜR. ÇÜNKİ FİRMALARI TEKNIK DESTEK İÇİN HARCANAN ZAMAN VE MALİYET AÇISINDAN BÜYÜK ÖLÇÜDE KAR ETTIRMEKTEDİR. İÇİNDE İŞLEMCİ RAM HDD İŞLETİM SİSTEMİ GİBİ UNSURLAR OLMADIGI ICIN BAKIM VE YENİLEME MALİYETLERİNİ MİNİMUMA INDIRMISTIR. 5 WATT ELEKTRIK HARCADIGI ICIN PC LERE GORE BUYUK TASARRUF SAGLAR. YAPILAN BIR HESAPLAMADA 100 PC YILLIK 8.500 YTL ELEKTRIK HARCARKEN 100 ADETNCOMPUTING YILLIK 325 YTL HARCAMAKTADIR. AYRICA GELECEKTE 10 PC YI UPGRADE YAPMAKTANSA TEK BIR ANA BILGISAYARI YENILEMEK BUTUN KULLANICILARDA PERFORMANS ARTISINI SAGLAYACAKTIR. ORNEGIN HERKEZ VISTAYA GECECEGINDE 10 PC YE FORMAT ATMAK YERINE SADECE ANA MAKINAYI VISTAYA GECIREREK BUTUN KULLANICILAR VISTA UZERINDE CALISABILECEK.
    BOYLECE PC VE NCOMPUTING ARASINDAKI FARKI BIRAZ OLSUN ANLATMAK ISTEDIM.

• bu aptal terminal mantığı windows 95 zamanından beri kullanılıyor zaten, yeni birşey değil fakat pek tutulmadı, kamu kurumlarına teknik saha hizmeti veriyorum, arkadaşın dediği gibi bir gün birinin power'ı arızalı bigün birinin rami bigün birinin harddisk'i arızalanıyor. Bu açıdan baktığınızda mantıklı, fakat bahsettiğim kurumda java platformu üzerine kurumun programı var userların desktopu bile yok ve core2duo makine 2gb ram kullanılıyor :) desktopu bile olmayan sadece java kullanan pcler için düşünülebilir yoksa normal pc kullanıyorsa çok kuvvvetli bi işlemci kullanılması lazım i7 ayarında ve çok yüksek ram kullanılmalı 8gb gibi verim elde edilebilsin diye düşünüyorum. ama her halukarda karlı bir sistem olacağı kanısındayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.