Şimdi Ara

AMD-ATi, Far Cry 2 için sürücü güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki hafta, önce Kuzey Amerika'da (21 Ekim) hemen 3 gün sonrasında ise Avrupa'da lanse edilecek Far Cry 2 için AMD-ATi yeni bir güncelleme hazırladı. Radeon X1x00, HD 2000, HD 3000 ve HD 4000 serisi ekran kartlarıyla hazırlanan yeni güncelleme Far Cry 2 için performans iyileştirmeleri içeriyor. Detaylar şöyle;

- FarCry 2'nin DirectX 9 versiyonu için Crossfire uyumlu sistemlerde performans iyileştirmesi.

- FarCry 2'nin DirectX 10 versiyonunda tek kart veya Crossfire kurulumları için performans iyileştirmesi

Windows XP (32/64bit) ve Windows Vista (32/64bit) için yayınlanan yeni güncellemeleri aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

- Catalyst 8.10 hotfix (Windows XP 32/64bit)

- Catalyst 8.10 hotfix (Windows Vista 32/64it)

• ya bişey sorucam biz bu oyunu direct x 9 da oynuyamıyacakmıyız yani cross fire falan değilse bende tek 4870 var da
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

ya bişey sorucam biz bu oyunu direct x 9 da oynuyamıyacakmıyız yani cross fire falan değilse bende tek 4870 var da

Dx9'da Oynayacaz...
  • bu oyunda resmen cf destegi var yani.tabi cf ve x2 sahipleri icin guzel bir haber.crysis'deki gibi sacma seyler olmayacak, aliyorsun x2 yi tek 4870 seviyesinde oynatiyor oyun desteklemedigi icin.dx9 icin cf disinda bir etkisi yoksa tek kart kullanicilari indirmese de olur bence ama vista kullanicilari her halukarda indirmeli.
  • AMD-ATI sürücü konusunda sanırım biraz iyileştirme yapma gereği olduğunu anladı. Yeni sürücü çıktıktan sonra sıradakinin beta sürümleri felan. İyi düşünmüşler Hotfix mevzunu. En azından sürücüler için düzeltme yapmaya çalışıyor olmaları güzel.

Ancak sadece Vista altında tek kart iyileştirmeleri varsa diğer kullanıcılara ayıp etmişler...
  • Bu oyun dx10.1 desteklemiyecekmiydi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rain_of_Pain

Bu oyun dx10.1 desteklemiyecekmiydi ya

Konusu var; baktınız mı bilmiyorum ama destekleyeceği yönünde söylentiler mevcut...

http://forum.donanimhaber.com/m_27230969/tm.htm
  • bakalım yerli brothers tan sonra ubisoft bu oyunu nasıl eğiştirmiş farcry ın yaptığı etkiyi yakalayabilecek mi. Ama UBİ ise güzeldir diye geçiyor içimden.
  • ati oyunu mu bu?
  • far cry için çıksa da diğer oyunlarda deniyen var mı, etkisi var mı diğer oyunlara??crysis???
  • crysis mi daha iyi yoksa farcry2 mi sorusunu gündeme getirecek bir oyun geliyor..
  • ilk oyunundan çok zevk aldım 2. sindende öyle umuyorum ama ilk önce bi tane 4670 veya 4830 almak lazım
  • iyi hayırlı olsun ama tek oyunla iş bitmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

crysis mi daha iyi yoksa farcry2 mi sorusunu gündeme getirecek bir oyun geliyor..

Eğlence olarak Crysis'i geçebilir.Ama grafik olarak asla.
  • FARCRY 2 DE DX 10 DESTEKLİ. NEDEN GRAFİK OLARAK CRYSİS'İ GEÇEMİYOR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupant

FARCRY 2 DE DX 10 DESTEKLİ. NEDEN GRAFİK OLARAK CRYSİS'İ GEÇEMİYOR.

lost planette DX10 destekli...
  • doğru o da dx 10 destekli. demek ki olay dx 10'a bakmıyor. başka bişeyler var.
  • FarCry2 Gelecek olabilir...

NVIDIA, Tüm NVIDIA GeForce 8 Series ekran kartlarını Yeni download... Yokmu?
  • sistem imza'da
    3-4 aylık eski sürücüyle, 1650*1050, 2x aa efektler medium, diğer ayarlar high'da 20 fps ile oynuyordum
    bakalım bunu ve yükleyince neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 1 Kasım 2008; 2:02:45 >
  • az önceki denemelerime göre söyleyebilirim bu hotfix far cry'da 4-5 fps'lik bir iyileştirme sağlıyor gerçekten. Ben zaten limitlerin biraz altında fps'de oynuyordum işime geldi

Ati Daha önce crysis için de bir hotfix yayınlamıştı ama ondan beklediğimi alamamıştım. bu iyi gayet. Yüklememiş olanlara tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.