Şimdi Ara

Odamda örümcek var! Ne yapmalı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
13.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odamın kapalı balkonunu çalışma odası yaptım ama boru geçtiği için yarıklar var ve pencere mermerinin altına da örümcekler yuva yapmış. Dün bir tanesini öldürdüm pişman oldum, sonuçta mübarek hayvanlar. Birde biraz büyükceneler, Sanırım memleketimizde zehirli örümcekde pek yokmuş.
    Şimdi ne yapmam lazım, hafif böcekten korkan bir adamım şu an arkamda iki köşede de 2 tane var ve korkuyorum.
    Acaba ilaç alıp öldürsem ne olur, örümcek öldürürsem evi böcek de basar diyorlar. Evde besleyenler varmış.
    Ne yapmalıyım.

Böcek de değilki bu hayvanatlar. Binbir türlü faydası var. Ama ne bileyim tiksiniyorum biraz. yardım bekliyorum.

• örümcekleri kaçır yuvayı yok et bida yaklaşmazlar oraya.(başka kuytuya giderler orası ayrı)
  • yumruğunla öldür ya da besle.

Hocam ben böceklerden iğrenirim ama senin pozisyonunda olsam bi şekilde öldürürdüm. Gece nası uyuycan, ya gelirse sen uyurken
  • quote:

Orjinalden alıntı: niko_jr

yumruğunla öldür ya da besle.

Hocam ben böceklerden iğrenirim ama senin pozisyonunda olsam bi şekilde öldürürdüm. Gece nası uyuycan, ya gelirse sen uyurken

+1 hele ağzın açık uyuyosan vay haline
  • Örümcekleri en yakın piskoloğa götür,orda bırak
  •  Odamda örümcek var! Ne yapmalı!
     Odamda örümcek var! Ne yapmalı!
  • İşte ilk odaya girdiğimde ışığı açtım açmamla beraber bir tanesi borunun arkasına çıktılar. Gece avlanan hayvanatlar bunlar. Işık açık olduğu sürece saldırmazlar gibi bir düşüncem var. Birde şimdi araştırıyorum örümcek ısırığını böcek ısırıklarından ayırtmek kolaymış. iki adet birbirine çok yakın ısırık olurmuş. Kıskaçları ise ısırdıkları için.

Birde ortalama olarak bir insan ömrü boyunca uykusunda 8 adet örümcek yutarmış. Haydi afiyet olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhacir
    Birde ortalama olarak bir insan ömrü boyunca uykusunda 8 adet örümcek yutarmış. Haydi afiyet olsun

hocam yapma yeni yatıcam sanki ağzımın icinde bisi var gibi hissetmeye basladım daha uykuya dalmadan
  • Hiç Elleme seni ısırsın ve spiderman olmayı bekle ..

Böcek İlacı Kökten Çözüm
  • sahsen evimdeki orumcek ve orumcek aglarina hic dokunmuyorum. yazin hic sinek olmuyor hepsi orumcek aglarina takilir. simbiyotik iliskiler icerisindeyiz.

sana tavsiyem evde ekolojik denge kurmaya calis.
    sev onlari sevvvvvvvvvvv
  • Şahsen ben örümcekleri severim ama geceleri yanıma yaklaşırsa ensesine bi tane yumruk indiririm
  • hayatta en çok korktuğum hayvandır inanın 1 örümcek bana deyceğine aslanla 1 gece aynı odada kalmaya
    rağzıyım o derece
    ben gördümmü hemen sinek ilacını basıyorum valla
    mübarek hayvan ama odamda olursa uyuyamam ya..

birde camiilerde deve kuşu yumurtası kullanırlar çünkü
    örümcekler o yumurtanın olduğu yere hayatta uğramazlarmış..
  • Elinde dişi-erkek deve kuşu olan varmıııÇiftleştirelim ve yumurtalarını satalım forumda
  • Kaynımdada var
  • Osur kaç
  •  Odamda örümcek var! Ne yapmalı!
  • çakmağı çakıyorsun sonra örümceklere doğru tutup deodorantı sıkıyorsun...
  • Bırak kalsın, bizim evin bodrumunda en az 10 tane irili ufaklı örümcek vardır ve hiç ellemiyorum. Küçük böcekleri avlıyor, ortalığı temizliyor. Ha, bilgisayar başındayken arada bir bacağıma çıkmaya çalıştığı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Bırak kalsın, bizim evin bodrumunda en az 10 tane irili ufaklı örümcek vardır ve hiç ellemiyorum. Küçük böcekleri avlıyor, ortalığı temizliyor. Ha, bilgisayar başındayken arada bir bacağıma çıkmaya çalıştığı oluyor.

...

• quote:

Orjinalden alıntı: @rd@

çakmağı çakıyorsun sonra örümceklere doğru tutup deodorantı sıkıyorsun...

alone in the dark ı kaç kere bitirdin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.