Şimdi Ara

Hello?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşımın bilgisayarın herhangi bir metni kopyaladıktan sonra yapıştır komutunu verince Hello diye birşey cıkıyor. Bütün metinler için bu olay oluyor. Ağ kurulu olduğu iin diğer bilgisayarlarada bulaştı. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? (ad-aware ve avast işe yaramadı)

• vırus gıbı bısıydır antıvırus programlarıyla bı tanıt ıstersen
  • bu virusdur demeyi sevmiyorum ama
    buyuk ihtimalle virus e benziyor. birde online virus taramasindan gecir internet uzerinden.
    http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=online+virus+scan&meta=
  • hocam o imansız virüs benide çok uğraştırmıştı.tez yazarken başıma gelmişti.bi antivirüsle tarat bence.....
  • güncel antivirüs ile taratmanı tavsiye ederim.
  • O virüs beni de ziyaret etmişti ve Avast'ın güncel sürümüyle temizlemiştim.
  • Virus ve spyware taraması yaptır (Hello? hm eylenceli bir viruse benziyor henüz tanışmadım nerden bulasıyor biliyormusun?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefret_ -- 29 Nisan 2005, 12:00:19 >
  • Eğlenceli mi!! Hiç bi virüs eğlenceli değildir.Tanışta gör ozaman a.. a.....Neler çektim bi virüs yüzünden.Bu yüzden bu virüsleri yazanın .............
  • quote:

Orjinalden alıntı: [TUTH_ANKH_AMON]

O virüs beni de ziyaret etmişti ve Avast'ın güncel sürümüyle temizlemiştim.

deneyeceğim avast eski sürümüydü güncelleme yapmak gerekiyor
  • ya benim başıma geldi bu olay geçen gün geçti kendi kendine hiç virüs programı ya da antispy kullanmaksızın..
    ilginç!!!
  • şu asagıdaki link teki programla bi taratırsan kurtulursun sanırım
    http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FxMydoom.exe
  • senin kullandıkların bir virus programı bile sayılmaz bu devirdeki virusler için avg panda veya da norton 2005 i kullan bana hak vereceksin :)))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.