- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
casıo aw 80 saatinin ayarlarını yapamıyorum
29 Cevap43665 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

137 Mesaj
15 Ekim 2008; 18:10:26 

lütfen yardım edin casıo aw 80 saatinin ayarlarını yapamıyorum

1022 Mesaj
15 Ekim 2008; 19:54:34 

detaylı bilgi verirsen daha iyi olur. Analog saati mi, dijital saati mi yoksa alarmı mı ayarlayamıyorsun?
Analog saati ayarlayamadığını tahmin ederek yardımcı olayım.
mode tuşuna 6 kere ardarda bas h-s moduna gir. Sonra adjust'a basılı tut. Search tuşuna basılı tutarak ayarlayabilirsin artık
Ayarladıktan sonra adjust'a tekrar bas ve çık

2 Mesaj
29 Haziran 2009; 21:39:25 

bilgi için teşekkür ederim herdem09. 2 gündür ayarlayamıyordum :))

yaralı kartal.....2006!!!

1 Mesaj
25 Ekim 2009; 1:34:24 

ya dijital kısım nasıl yapılıyor onuda yazabılırmısınız?

32 Mesaj
3 Kasım 2009; 23:05:02 

HANGI TUŞ HANGI ISIMLE ARKA KAPAKTA YAZIYOR !!!!

MODE(Sol alt) tuşu saatin fonksiyonlarını gezmenize yarıyor. Mode de gördüğünüz TEL telefon numaraları kayıt için.(ama hiç kullanmadım gerek yokTelefondan sonra gelen menude bir kaç ülkenin saatlerinide kayıt edebiliyorsunuz. Sonraki menu de normal saatimiz. Saatin 24 saat üzerine kullanabilir yada 12 saat üzerine kullanabilirsiniz bunun içinde SEARCH tuşuna(sağ alt) tıklayarak geçiş yapabilirsiniz. 2 tane alarmı var 2 tane kronometre var geri sayım ve ileri sayım.

DIGITAL SAAT AYARI için ADJUSTa basılı tutun önce saniye yanıp sönücektir mode den saat ve dakikaye getirebilirsiniz saat yada dakikanın üzerine geldiğinizde SEARCH VE LIGHT (sağ alt üst) tuşlarına basarak düzeltebilirsiniz.

ANALOG SAATI AYARI için ise ilk önce MODE (sol alt) düğmeden H-S seçeneğine gelin. Sonra ADJUST (sol üst) düğmeye 1-2 saniye basılı tutun. SEARCH (Sağ alt düğme) ile mekanik saati ayarlayın.

Alıntıdır. Umarım Büyük faydasını görürsünüz ayarlaması büyük dertti sonunda çözüldü

318 Mesaj
3 Ağustos 2010; 12:32:51 

kardeş allah razı olsun senden büyük bir problemimi çözdün bende hepsiburada.comdan Casio Erkek Kol Saati AQ-160W-1BVDF almıştım berki duymuşsundur iyi bi saat.ama kullnımı zor hem digital hem de anolog saat ayarı var bende bilmiyordum sizin yazdığınız yazıdan öğrendim çok saolun.gerçekten çok teşekkür ederim..:)

13 Mesaj
1 Eylül 2010; 23:41:58 

bende de gant marka analog bı saat var uzerınde tarıh gun saat bolumlerı var. ne yaptıysam ayları tarıhıne tutturamadım. o ay ayarlıyorum dogru gıdıyor bı sonrakı ayda yıne bozuluyor.

merabalar

28 Mesaj
30 Mart 2011; 22:06:17 

arkadaşlar çok teşekkür ederim gece gece yeğenimin saati idi deli etti beni :) bu arada tuşların isimleri analog kısmındaki rakamların arasında yazıyor :)

1 Mesaj
23 Nisan 2011; 17:22:54 

bende aynı sorundan muzdariptim casio saatlerin her modeli türkçe kullanım kılavuzu için
piyasam.com sitesine girip talepte bulunmak yeterli bilginize arkadaşlar...

1317 Mesaj
28 Haziran 2011; 14:19:55 

tşk ediyorum , bende cırmalayıp duruyordum , analog ayrı gidiyor digital ayrı, tarifle ne de kolay oluyormuş. eyw.

309 Mesaj
11 Ağustos 2011; 13:31:06 

merhaba konu eskimiş ama adı gecen saatin kullanım kılavuzunu ekliyorum belki lazım olur.

http://www.ersa.com.tr/bayi-dosya/2747.pdf

1 Mesaj
10 Eylül 2011; 23:15:48 

bakarmısınız acaba bu ben yanlışlıkla telefon rehberi bölümüne girdim harfler yazdım da onu nasıl sileceğim şimdiden teşekkür ederim

865 Mesaj
30 Ekim 2011; 21:15:13 

eski konu ama ayarlamaya yardım etti. teşekkürler

8 Mesaj
19 Aralık 2011; 16:20:25 

quote:

Orijinalden alıntı: herdem09

detaylı bilgi verirsen daha iyi olur. Analog saati mi, dijital saati mi yoksa alarmı mı ayarlayamıyorsun?
mode tuşuna 6 kere ardarda bas h-s moduna gir. Sonra adjust'a basılı tut. Search tuşuna basılı tutarak ayarlayabilirsin artık

teşekkürlerrrr..

387 Mesaj
26 Aralık 2011; 11:51:23 

demin bir abimde almış kıvrandım buldum ama tesadüfen bulduğumdan bidaha beceremedim. meğer hs olayı imiş can nokta:) çok çok teşekkürler herdem09 arkadaşım

124 Mesaj
10 Mart 2012; 0:11:05 

Bende de casio ef-519d var. saat analog. tarihi ve günü ayarlıyorum. doğru zamanda değişmiyor. lütfen yardım

937 Mesaj
29 Mart 2012; 13:37:14 

quote:

kardeş uğraşıp duruyodum çok güzel anlatmışsın çok işime yaradı teşekkürler

2012 GL AT Beyaz

1 Mesaj
28 Ekim 2012; 15:23:01 

Kardeş yardım için teşekkürler. Çok işe yaradı 4 yıldır kullanıyorum bu saati her yaz saati uygulamasında saatlerce uğraşıyordum sayende kısaca halletim gerçekten teşekkürler...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Ekim 2012; 18:14:04 

Çok yardımcı oldu Allah razı olsun yardımcı olan arkadaşlardan.

10 Mesaj
17 Kasım 2012; 17:59:13 

bende de casio aw 90 var analog kısmını ayarlayamıyorum. dijital çaışıyor ve ayarlanıyor. analog çalışmıyor ve ayarlanmıyor. nasıl olduğunu bilen var mı arkadaşlar

1093 Mesaj
31 Mart 2013; 13:12:41 

quote:

Orijinalden alıntı: uykucu4207

HANGI TUŞ HANGI ISIMLE ARKA KAPAKTA YAZIYOR !!!!

MODE(Sol alt) tuşu saatin fonksiyonlarını gezmenize yarıyor. Mode de gördüğünüz TEL telefon numaraları kayıt için.(ama hiç kullanmadım gerek yokTelefondan sonra gelen menude bir kaç ülkenin saatlerinide kayıt edebiliyorsunuz. Sonraki menu de normal saatimiz. Saatin 24 saat üzerine kullanabilir yada 12 saat üzerine kullanabilirsiniz bunun içinde SEARCH tuşuna(sağ alt) tıklayarak geçiş yapabilirsiniz. 2 tane alarmı var 2 tane kronometre var geri sayım ve ileri sayım.

DIGITAL SAAT AYARI için ADJUSTa basılı tutun önce saniye yanıp sönücektir mode den saat ve dakikaye getirebilirsiniz saat yada dakikanın üzerine geldiğinizde SEARCH VE LIGHT (sağ alt üst) tuşlarına basarak düzeltebilirsiniz.

ANALOG SAATI AYARI için ise ilk önce MODE (sol alt) düğmeden H-S seçeneğine gelin. Sonra ADJUST (sol üst) düğmeye 1-2 saniye basılı tutun. SEARCH (Sağ alt düğme) ile mekanik saati ayarlayın.

Alıntıdır. Umarım Büyük faydasını görürsünüz ayarlaması büyük dertti sonunda çözüldü

Teşekkür ederim. 2 gündür uğraşıyordum. Aklıma burası geldi... işime de yaradı..

Gerçeğin, eninde sonunda ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

660 Mesaj
27 Ekim 2013; 22:23:34 

saatleri geri alma zamanı gene

quote:

Mode mode tuşuna basarak ekranda H-S yazan yere gelene kadar yavaş yavaş devam edin. Geldiğiniz vakit Adjust tuşuna uzun basın.Dıt sesini duyduğunuz vakit search tuşuna basa basa ileriye doğru gidin. Saati ayarladığınız zaman durun mode ya da adjust tuşuna basın tamamdır.

Nokia N9

4 Mesaj
15 Kasım 2013; 16:55:00 

Arkadaslar yardım edın lutfen benım casio-edifice-ef-550d-1av-ef550d markalı saatim var ve ayar düğmesını sanırım cok zorladım tarıh ayarlarken ve artık hıc sıkılmıo sureklı boşa dönüyo yardımcı olabılecek varmı? garantiside doldu ayrıca normal tamir yaptırsam su geçirirmi daha cok zarar gorurmu?

Biz Dünya'ya Değil Dünya Bize Ayak Uydursun...

4 Mesaj
15 Kasım 2013; 17:02:21 

Arkadaslar yardım edın lutfen benım casio-edifice-ef-550d-1av-ef550d markalı saatim var ve ayar düğmesını sanırım cok zorladım tarıh ayarlarken ve artık hıc sıkılmıo sureklı boşa dönüyo yardımcı olabılecek varmı? garantiside doldu ayrıca normal tamir yaptırsam su geçirirmi daha cok zarar gorurmu?

Biz Dünya'ya Değil Dünya Bize Ayak Uydursun...

299 Mesaj
15 Kasım 2013; 17:53:50 

Kardeş bu Casiolar çok zor bi saat ( ayarları , menüsü ) açısından ..

Bende de G-SHOCK var

çok zor ayarlamıştım . Kendim deneye deneye ayarladım .. Sende öyle yap

He is crazy like a fool...

Daddy, daddy cool!

299 Mesaj
15 Kasım 2013; 17:54:52 

Çok bişi tutmaz .. İyi bir saatçiye gidersen problem yaşamassın

Bu mesajda bahsedilenler: Osiris35

He is crazy like a fool...

Daddy, daddy cool!

33 Mesaj
28 Aralık 2013; 18:08:53 

quote:

Abi Allah razı olsun da bu saatin search tuşuna basılı tutunca ileri gidiyor bu aletin geri gelmesi için bir secenek car mı

Arkadaşkar bileniniz varsa yazabilir mi

1022 Mesaj
24 Şubat 2014; 21:29:38 

Sorali cok olmus ama cevap vereyim. Geri alinamiyor maalesef. Mesela saatler 1 saat geri alindiginda saatin analogunu 11 saat ileri almaniz gerekiyor. Uzun suruyor ama tek yontem bu maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

1399 Mesaj
8 Nisan 2014; 20:01:01 

Allah razı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4 Mesaj
26 Ekim 2014; 19:39:52 

2002'ten beri kullanıyorum bu saati, her saat değişikliğinde tekrar netten nasıl yapılıyor diye aramak zorunda kalıyorum :) ama olsun, güzel saat, alırken söyledikleri 10 yıl pil ömrü fazlasıyla doğruymuş 11 yıl oldu hala pili bitmedi :)

"Bön bön bakma kitap oku!"
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Elektronik » casıo aw 80 saatinin ayarlarını yapamıyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484