Şimdi Ara

Thermalright, Ultra 120 Extreme soğutucusunda Core i7 güncellemesi yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merakla beklenen Ultra-120 True Copper modelini bu ay içerisinde kullanıma sunması beklenen Thermalright, işlemci soğutucularından oluşan ürün gamındaki iddialı modellerinden Ultra 120 Extreme'i, Intel'in Nehalem tabanlı Core i7 işlemcileri için hazırlıyor.

Gelen bilgiler göre Thermalright'ın Ultra 120 Extreme için hazırlayacağı yeni pakette, LGA1366 formundaki anakartlar için montaj kiti de yer alacak ve bu sayede performansıyla dikkat çeken soğutucu, Thermalright'ı yeni jenerasyon Intel platformunda da temsil edebilecek.

Hem pasif hem de aktif soğutma ile kullanılabilecek şekilde hazırlanan Ultra 120 Extreme'in kutu içeriğinde 120mm'lik fan da yer alacak. Fiyatı belli olmayan yeni paketin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması beklenirken benzer bir adımı diğer bazı üreticilerin de atması beklenebilir.

• Thermalright mevcut sogutuculari yeni islemcilere uyarlamak konusunda usta...

Uygulama

Thermalright Core 7i Backplate+Boltthrough kit.
  • uyarlamaya fanda dahilse süper olmuş...
    965'i 4 Ghze taşıyacak soğutucu bu olsa gerek...
  • işlemci üzerindeki fan2ın boyutları hakkında bilgi var mı anakart kadar görünüyorda
  • keşke 140mm fan kullansalardı aerocool un 140mm fanları çok sessiz ve performanslı
  • fan 140 lık gibi görünüyor.
  • Yeni Sistem İcin Anakart, Islemci ve Soğutucu Belli Oldu Sıra Ramlerde Triple Channel Ramler Biran Once Cıksada Ne Yapıcağımıza Karar Versek.
  • gerçektende çok şekil bir soğutucu olmuş
  • Güzel bir soğutucuya benziyor direct contact (ısı borularının direk işlemciye temaslı olduğu ) tipteki soğutucuları geçebilecekmi acaba ? test sonuçlarına bakmak lazım.
  • soğutucu belli belli olmasinada millet kıtlıktan cıkmış ayni .
    Ön sipariş falan vermek lazım
  • Cooler Master V8 ve V10 modelleri de dehşet... V10 ve V12 modellerinin piyasaya sürülmesi ertelenmiş ama V8 modeli yurtdışında satışta. Avrupa piyasasında 38 -80 euro arasında değişen fiyatlar mevcut. Görünüm müthiş ve performans testlerinde de yukarıdaki soğutucu ile kafa kafaya giden hatta oc de daha düşük değerlere imza atan bir başarımı mevcut.

Tabi ürün piyasaya çıkar çıkmaz ortalıkta gezinen bu testlerden çıkan sonuçlar ne derece doğrudur onu da düşünmek lazım. Genelde reklama yönelik bir pazarlama stratejisi olarak test sonuçları gerçekdışı olarak sunulabiliyor. Ama Cooler Master markasını yakından tanıyanlar ne denli kaliteye önem verildiğini bilirler. Ben şahsen sadece kasa olarak iki makinemde Cosmos ve Cpsmos S modellerini kullanıyorum. Ana makinem Thermaltake MozartTX üzerine kurulu. Kasa alırken Armor modellerini de yakından inceledim ama Cooler Master Cosmos modelleri gibi kasalar şahsen görmedim. Adamlar kaliteye önem veriyor. Herhalde bu kadar reklamlarını yaptım, bi kasa bedavadan atarlar :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.