Şimdi Ara

Pioneer 'İndir ve Yazdır' tipi yeni DVD yazıcılarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazırladığı optik sürücülerle sektörün saygın isimlerinden biri olan Pioneer, iki yeni DVD/CD yazıcısını duyurdu. Sonic Solutions firması ile işbirliği çerçevesinde geliştirilen Qflix DVD Download & Burn teknolojili yeni sürücülerle, kullanıcıların ilk etapta film ilerleyen günlerde ise TV yapımlarını kolayca ve legal olarak interweb'den indirip DVD veya CD'ye yazabilecekleri belirtiliyor.

Qflix destekli yeni sürücülerden DVR-2920Q modeli dahili (SATA destekli), DVR-X162Q ise harici (USB 2.0 arabirimini kullanıyor) tasarıma sahip. DVD±R SL medyalara 20x, DVD±R DL medyalara 12x, DVD-Download medyalara 8x ve DVD±RW SLlere ise 8x hızında kayıt yapabilen Pioneer'ın yeni sürücüleri daha sessiz çalışma için Quiet Drive teknolojisini desteklemekte.

İndirilen dosyaların yönetimi ve yazımı için Roxio'nun Venue yazılımıyla gelen yeni sürücülerden, DVR-2920Q modelinin ay sonunda 69.99$, DVR-X162Q modelinin ise Kasım ayı içerisinde 114.99$'lık yurt dışı etiket fiyatlarıyla kullanıma sunulmaları bekleniyor.

• Çok pahalı ve gereksiz.
  • çok fonksiyonel değil ancak pioneer ben yaparım istersem demek istemiş.
  • fiyatı uçuk
  • Pio DVDRom/Wr.v.s özellikle USA/Canada/Japonya da hem çok popüler hemde ciddi olarak fazla alıcısı varken,aynı durum
    Avrupa için geçerli değil!!
    2-3 sene evvel giriş seviye bir kaç modeli bulunuyordu ama sonra kesildi,dandik cihazlara $ 30/40 verip alıyoruz,sonrası hikaye!!
    Yaw ben son 3 senede 7.nci Writer ı kullanıyorum!!
    En son Plextor aldım rahatladım(eski Writer lara verdiğim parayla 2 tane Plextor alınıyor bu arada)

İlk aldığım Plextor 2 ay sonra bozuldu,ulen ne iş dedim,alt-tarafı 10/15 DVD yazdım,cihaz uçtu!hemen Ankara ya
    gönderdim,adamlar ertesi gün bir tane daha sıfır gönderdiler iyi güzelde buda hem çok sesli çıktı(diğerinde tık yoktu)+geç yazıyor!! eskisi
    4,20dak.yazıyordu bu 6.30dak.yazıyor! 4,5Gb Datayı!

Pio ise hep gözümde idi,umarım bu sefer gelir artık++
    Ayrıca bilgi için teşekkürler
    Selamlar++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 15 Ekim 2008; 21:24:09 >

• Qflix'in başarı kazanmasına göre bu üründe başarı kazanabilir. Zira DVD satın alacağına böyle bir sistem daha başarılı olabilir fiyat avantajı nasıl olacak ne kadar kullanabileceksin vs. vs.

Takip etmek için ;
    http://www.qflix.com/
  • Pioneer Slot tip DVD sürücülerine hastaydım,ama bulmak nasip olmadı.
    Eğer Slot cihaz üretirse,ki sanmıyorum ama,alabilirim...
  • fena değil ama fiyatı birz yüksek gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Pioneer Slot tip DVD sürücülerine hastaydım,ama bulmak nasip olmadı.
    Eğer Slot cihaz üretirse,ki sanmıyorum ama,alabilirim...

ondan bende iki tane kullandım ama küçük dvdlerde bir sorundu
  • merhaba bırakında bıraz yuksek olsun hem yenı urun hemde pionner yanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.