Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Badfinger - Baby Blue aklıma geldikçe dinliyorum. Böyle bir final hiçbir dizide yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Çok geç kaldığımın farkındayım ama izlemeye başladım 1. sezon abartıldıgı kadar müthiş bir dizi göremedim. Sürekli meth üretip satıyorlar eğer böyle devam edecekse izlemeyeceğim. Umarım 2. sezon güzeldir.

ne bekliyorsun ki onu anlamadım ben
    izleyeceksin filmi yorumları okumada birşey sorma

ben ilk başlarda yorumlara bakma gafletine düştüm ve sogudum resmen

sonra bakmadan direk izledim
    günde 3-4 bölüm izliyordum resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

Çok geç kaldığımın farkındayım ama izlemeye başladım 1. sezon abartıldıgı kadar müthiş bir dizi göremedim. Sürekli meth üretip satıyorlar eğer böyle devam edecekse izlemeyeceğim. Umarım 2. sezon güzeldir.

ne bekliyosun derken ben dizi kötü demedim. ortalama üstü güzel dizi fakat anlatıldıgı gibi efsane falan oldugu yok bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

ne bekliyosun derken ben dizi kötü demedim. ortalama üstü güzel dizi fakat anlatıldıgı gibi efsane falan oldugu yok bence.

işte bunu diyorum
    yorum isteme sadece diziyi hisset

• İlk iki sezonu yavaş,sıkıcı ve kötü 3.sezonu fena değil 4 ve 5.sezonu çok güzel bir dizi
    Ama sonuç olarak 62 bölümlük bir dizinin son 29 bölümünün çok güzel olması diziyi efsane yapmaz hatta mükemmel bile yapmaz. Breaking bad Overrated bir dizidir.
    Diziye 3 kez başladım hepsinde de sıkıldığım için bıraktım. Geçen sene yine başladım ve 48 dakikalık 62 bölümlük bir diziyi 3 ayda bitirdim. 80 dakikalık 79 bölümlük aşk-ı Memnuyu 3.tekrar başlayışımda bile 2.5 ayda bitirmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 21 Mart 2016; 0:19:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

İlk iki sezonu yavaş,sıkıcı ve kötü 3.sezonu fena değil 4 ve 5.sezonu çok güzel bir dizi
    Ama sonuç olarak 62 bölümlük bir dizinin son 29 bölümünün çok güzel olması diziyi efsane yapmaz hatta mükemmel bile yapmaz. Breaking bad Overrated bir dizidir.
    Diziye 3 kez başladım hepsinde de sıkıldığım için bıraktım. Geçen sene yine başladım ve 48 dakikalık 62 bölümlük bir diziyi 3 ayda bitirdim. 80 dakikalık 79 bölümlük aşk-ı Memnuyu 3.tekrar başlayışımda bile 2.5 ayda bitirmiştim

Breaking Bad konusuna askı memnu yazdı bravo
    Kalk git şurdan. Terk et bu forumu.
    2.5 ayda izlemiş bilmem ne de get.
    Breaking Bad efsanedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

İlk iki sezonu yavaş,sıkıcı ve kötü 3.sezonu fena değil 4 ve 5.sezonu çok güzel bir dizi

Bana göre de overrated ama Aşk-ı Memnu ile karşılaştırmak nedir allasen?
  • AristocraticaL* kullanıcısına yanıt
    Six Feet Under izle. Sonra gel bir daha konuşalım bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

quote:

Bana göre de overrated ama Aşk-ı Memnu ile karşılaştırmak nedir allasen?

Dikkat ettiysen iki diziyi karşılaştırmadım aşk-ı memnu verdiğim bir örnekti.

• Aynen öyle, Breaking Bad şişirilmiş bir balondur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Mesajınızı görüp her cevaplayan izleyin yazacak.

Bende yazıyorum.

Kesinlikle izleyin.

Farketmeden diziye bağlandığınızı bir anda hissedeceksiniz.

Hocam 2. sezpn 5. bölümdeyim gerçekten sıkılıyorum izlerken.
    Walt'ın hafıza kaybı oyunu 4 bölümdür devam ediyo gına geldi artık Skyler kadar itici bir karakter görmedim ekranı kırasım geliyor onu görünce. Jesse desen Where is my money b*itch diyip duruyor Sırf son sezon efsane dedikleri için katlanıyorum şuan.

Hocam bence vaktini harcama şu dizi için hakikaten harcadığın vakte yazık. Bende yorumlara kanma gafletinde bulundum hala harcadığım vakte acıyorum.

Pilot bölümü güzeldi. Bide ilk birkaç bölümde hakikaten zekice yazılmış bir senaryo vardı. Zaten kimse bilmez ama dizi yayın hayatına kara mizah olarak başladı, ama bir kaç bölüm senaryo rezalet bir hal aldı. Baktı kotaramadılar salt drama çevirdiler işi.

Bende izledim de izledim şimdi güzel olacak diye ta dördüncü sezonun son iki-üç bölümünde biraz aksiyonla dizi güzelleşti. Beşinci sezonda da güzel bölümler var ama kesinlikle şaheser seviyesinde bir şeyler değil.

Hayatımda gördüğüm en büyük balon olarak kalacak bu dizi...

• Breaking Bad efsanedir.Dizilerin Godfather'ıdır.

• Şimdi bitirdim diziyi söylenecek çok söz var ama fazlasıyla yazılmış çizilmiş gerek yok.

Bazı arkadaşların sırf farklı görünmek ilgi çekmek için kötü demeleri veya absürd şeylerle örnek göstermesi boşa çaba bilen biliyor cidden efsane dizi.

Son sezon hele soluksuz izledim diyebilirim her bölümünü.

İzlemeyen varsa kesinlikle başlasın derim büyük kayıp olur izlemeyenler için.

• Su diziye balon diyenler gitsin selena cennet mahalesi falan izlesin

• Breaking Bad'a kötü diyenler şu sıralamaya bi bakıp öyle yorum yapsınlar.

http://m.imdb.com/chart/toptv?ref_=m_nv_tv_top

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmiş geçmiş en iyi dizi

• en yakın zamanda tekrar başlayacağım en çok etkisinde kaldığım dizilerin başında gelir .Tamam zevkler ve renkler tartışılmazda bu diziyi beğenmeyip sıkılan kişi teen wolf izliyordur
  • Yaptığım bütün olumsuz yorumları geri alıyorum evet 2-3-4. sezonlarda sıkıcı bölümler var hemde baya var ama son sezon özellikle son 5-6 bölüm efsane ötesi... Hele son bölüm çalan mavi bebeğim şarkısı tüylerim hala diken diken...

Prison break'ın bile devam ettiği dünyada bence bu dizi de devam etmeli yav.

Scofield nasıl ölmediyse Waltta ölmesin abi banane

• Dizi tam anlamıyla mükemmeldi acaba dizinin tişörtlerini nereden bulabilirim İstanbul'da veya internetten alsam sorun çıkar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.