Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.981
Cevap
115
Favori
445.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call Saul izlemeye başlamayı düşünüyorum yakında. Bu diziyi erken bitiren eller utansın.
  • Favori 3 dizim
    Dexter / Prison Break / Lost

Bunlar seviyesinde midir başlanır mı sarar mı tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbangem kullanıcısına yanıt
    Dediğin dizileri izledim ve BB onların daha üstünde.
  • Breaking Bad themed coffee shop in Istanbul

9gag.com/gag/a2qdEZY

lisanslı mı acaba

• olm ben acayip özlüyorum lan bu diziyi.. valla aradada aklıma geliyor hüzünleniyorum. ailem gibiydi bizim elemanlar. :(
    youtube'da final bölümünde çalan "baby blue" şarkısına denk gelince böğrüme öküz oturuyor.
  • İzlediğim bir şeyi 2.defa izlemekten nefret ederim, ne kadar seversen Seveyim , merak uyandirmadigi sürece izleyemem . of of her ayrıntı aklımda,2 sene oldu olacak izlemeyeli.

• Gelmiş geçmiş en iyi dizidir boşluğunu dolduracak dizi çıkmaz herhalde.
  • 4. sezon 10. bölüme geldim.Başlarda çok sıkıcıydı ama 3. sezonun ortalarından itibaren yardırdı resmen.Bunu bitirdikten sonra hemen Better Call Saul'a başlayacağım.
  • real07 kullanıcısına yanıt
    4. sezon 10. bölüm dizinin en iyi bölümlerinden biridir.

Gustavo vs Don Eladio 20 yılın intikamı televizyon tarihindeki en büyük karşılaşmalardandır bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 25 Temmuz 2015; 21:37:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: real07

4. sezon 10. bölüme geldim.Başlarda çok sıkıcıydı ama 3. sezonun ortalarından itibaren yardırdı resmen.Bunu bitirdikten sonra hemen Better Call Saul'a başlayacağım.

4. Sezon 10-11-12 ve 13 ü dün gece tek solukta izledim. Muhteşemdi tek kelimeyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 sene önce bitirdim ama hala boşluğunu adam akıllı dolduramadım.Yani diğer izlediğim dizilerde güzelde Breaking Bad bir başka.
  • Tam bir sanat eseri. Okullarda ders olarak okutulmalı.
  • 5. sezonun kalan 13 bölümünü dün gece bitirdim.Bugünde The Flash' a başladım.Ama Breaking Bad den sonra oda tat vermiyor.Müthiş dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real07 -- 27 Temmuz 2015; 18:50:42 >
  • quote:

5. sezonun kalan 13 bölümünü dün gece bitirdim.Bugünde The Flash' a başladım.Ama Breaking Bad den sonra oda tat vermiyor.Müthiş dizi.

onun tadinda tek dizi better call saul

• ketchup. kullanıcısına yanıt
    Flash bitsin ona başlayacağım hocam
  • real07 kullanıcısına yanıt
    zaten 1. sezon yayinlandi hemen izlersiniz

• Bitti az önce. Değişik hissediyorum ya. Sanki hayatta başka hiç bir şeyden tat alamayacakmışım gibi hissediyorum. Geçen sene bu zamanlar başladım diziye. YGS LYS olduğu için izleyemedim bir türlü ara ara bir bölüm bir bölüm gittim. İyiki öyle yapmışım bu tadı 1 seneye yaymışım.
  • Özledik be walter !

• quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

quote:

5. sezonun kalan 13 bölümünü dün gece bitirdim.Bugünde The Flash' a başladım.Ama Breaking Bad den sonra oda tat vermiyor.Müthiş dizi.

onun tadinda tek dizi better call saul

Bende başlayayım
  • Twitter da gördüm.

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.