Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eveet diziyi an itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. 2013 yazından beri izliyorum diziyi anca bitirebildim. Öncelikle ilk iki sezon çok sıkıcıydı, üçüncü sezon itibariyle dizi açılmaya başladı, dördüncü sezonun bir iki bölümü vardı ki muhteşemdi, beşinci sezonun ilk birkaç bölümü hariç mükemmeldi.

Genel tabloya baktığımda 'keşke izlemeseydim' demiyorum iyi ki izlemişim karakterler müthişti oyunculuklar çok iyiydi. Ama benim için efsane bir dizi değildi, dizi bittikten sonra boşluğa düşmedim. Bi PB etkisi yaratmadı bende (ikisini karşılaştırmıyorum tabi, türleri ayrı konuları ayrı vsvs.) Çoğunun efsanesi olmuş bir dizi saygı duyuyorum ama benim için efsane değildi bu da benim düşüncem.

Bazen yorumları görüyorum diziyi eleştirenlere ağır yükleniyorlar. Ya olabilir kardeşim adam için dizi kötüdür sarmamıştır efsane değildir onun için, o onun zevkidir. Niye millete illa efsane olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsunuz ki. Benim içinde GoT efsane ama adam ilk sezondan sonra bırakmış sarmamış, olabilir o da onun düşüncesi. Kalkıp kişiye diziyi efsane olarak kabul ettirmek kadar saçmalık yok.

Son olarak ben anladım ki dram türü diziler sevmiyorum galiba, Shameless ıda yarım bırakmıştım. Neyse bu dizide böyle bitti haydi geçmiş olsunn.

• 2017'de yeniden başlayacağı kesin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmınd

2017'de yeniden başlayacağı kesin mi?

Ben yeniden başlayacağına dair dedikodulara inanmıyorum. Bu dizi bitmiştir, bir daha başlamaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Eveet diziyi an itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. 2013 yazından beri izliyorum diziyi anca bitirebildim. Öncelikle ilk iki sezon çok sıkıcıydı, üçüncü sezon itibariyle dizi açılmaya başladı, dördüncü sezonun bir iki bölümü vardı ki muhteşemdi, beşinci sezonun ilk birkaç bölümü hariç mükemmeldi.

Genel tabloya baktığımda 'keşke izlemeseydim' demiyorum iyi ki izlemişim karakterler müthişti oyunculuklar çok iyiydi. Ama benim için efsane bir dizi değildi, dizi bittikten sonra boşluğa düşmedim. Bi PB etkisi yaratmadı bende (ikisini karşılaştırmıyorum tabi, türleri ayrı konuları ayrı vsvs.) Çoğunun efsanesi olmuş bir dizi saygı duyuyorum ama benim için efsane değildi bu da benim düşüncem.

Bazen yorumları görüyorum diziyi eleştirenlere ağır yükleniyorlar. Ya olabilir kardeşim adam için dizi kötüdür sarmamıştır efsane değildir onun için, o onun zevkidir. Niye millete illa efsane olduğunu kabul ettirmeye çalışıyorsunuz ki. Benim içinde GoT efsane ama adam ilk sezondan sonra bırakmış sarmamış, olabilir o da onun düşüncesi. Kalkıp kişiye diziyi efsane olarak kabul ettirmek kadar saçmalık yok.

Son olarak ben anladım ki dram türü diziler sevmiyorum galiba, Shameless ıda yarım bırakmıştım. Neyse bu dizide böyle bitti haydi geçmiş olsunn.

Ara vere vere izlediğindendir. 3 ay gibi sürede bitirmiştim. 1 ay boşlukta kaldım

• olabilir hocam belki de o yüzdendir. Dizi izleyecek zaman bulamıyorum, zamanım olduğunda da BB yi izlemiyordum. Haliyle yeni bitirebildim.
  • Jesse Pinkman tv8''de sahur programına katılmış.
     Breaking Bad - (2008–2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Jesse Pinkman tv8''de sahur programına katılmış.
     Breaking Bad - (2008–2013)

Tv 8 e Kadar Düşmüş

• 3 haftada izledim hepsini pişman oldum şimdi ne izleyeceğiz ramazanda bu walter ne kötülük, hata vs. yapsa itici olmuyordu arkadaş adam empatiye zorluyordu milleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

3 haftada izledim hepsini pişman oldum şimdi ne izleyeceğiz ramazanda bu walter ne kötülük, hata vs. yapsa itici olmuyordu arkadaş adam empatiye zorluyordu milleti

Better call saul a başlayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

3 haftada izledim hepsini pişman oldum şimdi ne izleyeceğiz ramazanda bu walter ne kötülük, hata vs. yapsa itici olmuyordu arkadaş adam empatiye zorluyordu milleti

Güzel mi o dizi başlamayı düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

quote:

Başla 10 bölüm zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

quote:

Breaking Bad'ın geçtiği zamanlardan öncesini anlatıyor güzel dizidir tavsiye ederim.
  • https://iceriks.com/breaking-bad-2017de-yeniden/

Yok artik

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Kaynak bayağı sağlammış.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bayadır dönüyor bu haber. Ben 3-4 ay önce de görmüştüm.

• Jesse Pinkman kadar gıcık gittiğim hatta nefret ettiğim bir film karakteri daha yok.

walter ı sattığında deli oldum resmen. son bölümde jesse yi saldığında içime oturdu. jesse ölse çok mutlu olurdum.
    gustavo gider ayak kravatını düzeltmesi güzeldi.

final için
    walter için üzüldüm ama onun için ölümden başka bir son yoktu. jesse keşke ölseydi.

• Öncelikle dizi hayatımdaki en iyi 3 diziden biriydi..Kolay kolay her yabancı diziyi seven bir insan değilim ama bu dizinin her bölümünü sevdim..Laboratuvarda sinek yakalamaya çalıştıkları bölümü bile sevdim diyebilirim
    Bundan önce hayatımda en sevdiğim dizi Lost'tu..Ama şuan hem Lost , hem de Breaking Bad..Prison BreaK'de izlemiştim ama sadece ilk 2 sezonunu sevmiştim..Tabi kişiden kişiye göre zevk değişir ..Ama Bu diziye çöp diyen adamın ağzının ortasına kürekle vururum..Diziyi 2 haftada bitirdim..Şuan acayip derece boşluktayım. Hele o final bölümünde kendimi sıkmama rağmen gözümden yaş geldi...Dizi önerin beyler şuan ağır derece boşluktayım ..

Mike ve Hank reyiz gerçekten kolay harcandi..Hele Walter White offffff RİP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Öncelikle dizi hayatımdaki en iyi 3 diziden biriydi..Kolay kolay her yabancı diziyi seven bir insan değilim ama bu dizinin her bölümünü sevdim..Laboratuvarda sinek yakalamaya çalıştıkları bölümü bile sevdim diyebilirim
    Bundan önce hayatımda en sevdiğim dizi Lost'tu..Ama şuan hem Lost , hem de Breaking Bad..Prison BreaK'de izlemiştim ama sadece ilk 2 sezonunu sevmiştim..Tabi kişiden kişiye göre zevk değişir ..Ama Bu diziye çöp diyen adamın ağzının ortasına kürekle vururum..Diziyi 2 haftada bitirdim..Şuan acayip derece boşluktayım. Hele o final bölümünde kendimi sıkmama rağmen gözümden yaş geldi...Dizi önerin beyler şuan ağır derece boşluktayım ..

Breaking Bad'i yeni bitirdiğine göre "Better Call Saul" izle hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Öncelikle dizi hayatımdaki en iyi 3 diziden biriydi..Kolay kolay her yabancı diziyi seven bir insan değilim ama bu dizinin her bölümünü sevdim..Laboratuvarda sinek yakalamaya çalıştıkları bölümü bile sevdim diyebilirim

Ve ayrica better call saul u izledikten sonra amc nin baska bir yapimi olan the walking dead i izleyebilirsin. Br ba kadar olmasa da gercekten sariyor ve 5 sezonu da hemen bitirdigimde biraz bosluk hissetmistim yalan degil. Ama neyse ki dizi devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.