Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.981
Cevap
115
Favori
445.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öncelikle dizi değil, mini dizi tarzı bir şey istediğimi söyledim yani 6-8 bölüm arası yapsalar yeterli olur. walter'ın geçmişini ve neden böyle bir hayata sürüklendiğini yani bu kadar dahi seviyesinde biri olmasına rağmen lisede öğretmenlik yaptığını ve skyler ile nasıl evlendiğini anlatabilirler. ayrıca henüz izlemeye başlamadım ama bildiğim kadarıyla better call saul dizisinde de saul'ın geçmişini anlatıyorlar yani onun geçmişi tutuyor da walter'ın mı tutmayacak? elbette bir breaking bad reytingi yakalayamayabilirler ki bence better call saul'da da yakalayamazlar.
  • diziyi bitirdim
    5. sezon son ve 14 bölüm değil mi?
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    5. sezon son fakat 16 bölüm.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Ana karakterin geçmişiyle ilgili bu tarz 'spin off' tutmazdı diye düşünüyorum. Mister White dizideki kırılış öncesinde düz adam dediğimiz tiplerden. Mini dizi veya birkaç sezonluk dizi yapılsa IMDB puanı 7'yi bile bulamazdı bence.
    ben de imdb den yeni gördüm, 2 bölüm daha varmış
    ben de diyordum böyle mal gibi bitmemesi lazım
  • iztuzu kullanıcısına yanıt
    iyi de bu adam noluyor da ismini verdiği, ileride milyar dolarlar değerine ulaşacak şirketi bırakıyor ve skyler ile evlenip lise öğretmeni oluyor? bunu anlatan 6 bölümlük mini dizi bence 9 puan rahat alır. zaten en azından bb izleyicisi bile bb hatrına izler diye düşünüyorum. nasıl ki spartacus ilk sezondan sonra gods of the arena çıktı ve tuttu, bu da onun gibi olurdu kesinlikle.
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    aynen hocam izlediğiniz site eksik koymuş herhalde.
    site değil de pc de vardı, eksikmiş o da, tamamlıyorum şu an :)
  • Tum diziyi 1 haftada 5. sezonu 1 gunde bitirdim.. Simdi cok pismanim.. keske biraz yavas izleseydim tadini cikarsaydim ama yapamadimm..
    En sevdigim karakterler Hank, Better Call Saul :D ve tabi ki Mike...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeTheBest -- 19 Şubat 2015; 15:19:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mdelice

Tum diziyi 1 haftada 5. sezonu 1 gunde bitirdim.. Simdi cok pismanim.. keske biraz yavas izleseydim tadini cikarsaydim ama yapamadimm..
    En sevdigim karakterler Hank, Better Call Saul :D ve tabi ki Mike...

Bu ne hız böyle

• BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    Dizinin surukleyiciligi hizlandirdi beni

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

iyi de bu adam noluyor da ismini verdiği, ileride milyar dolarlar değerine ulaşacak şirketi bırakıyor ve skyler ile evlenip lise öğretmeni oluyor? bunu anlatan 6 bölümlük mini dizi bence 9 puan rahat alır. zaten en azından bb izleyicisi bile bb hatrına izler diye düşünüyorum. nasıl ki spartacus ilk sezondan sonra gods of the arena çıktı ve tuttu, bu da onun gibi olurdu kesinlikle.

gönül ilişkiler ve gurur yüzünden bırakıyor
    ve bıraktıgı zamanda o kadar degerli bir şirket degildi izledigimiz kadar.

ayrıca ww nasıl bir adam oldugunu bir before sahnesinde görebilirsin
    ev bakmaya gittikleri sahne
  • Az önce bitirdim diziyi. Tadında bırakmaları çok iyi olmuş. Olayları don lastiği gibi uzatıp işin suyunu çıkaran dizilere (ki en uyuz olduğum supernatural'dır) ders niteliğinde her bölümü dolu, efsanevi bir dizi olmuş. Asla unutamayacağım anılar bıraktı.

• Öncelikle Dünya'nın en iyi "Baş Yapıt" denilecek düzeyde bir diziyi geçmişte bıraktık.Şubi gerçek ki Breaking Bad'i izleyemeden ölmek en büyük kayıptır.Böylesine fantastik bir dizi gelir mi bilmem ama şuana kadar ki en iyisiydi.Kurgu,Oyuncu,Müzik Her Yönden eşsizdi.

Ama final bölümünde intikamı alması (zekice bir intikamla...) çok iyiydi.Ama kanserle ölmesi daha iyi olurdu bence.Ama Vince Abi nasıl uygun görürse öyle güzeldir.Ve şansımıza Better Call Saul gibi bir efsane olmaya hazırlanan dizi ile döndü.Ve çok akıllıca bir kurgulanmış ve Saul'un başından geçmesi daha da çekici açıkçası.1.bölümünü izledim ve dizini ilk sahnesinde Saul'un Breaking Bad'in finalinde kaçışının devamını gösterdi.Buda demek oluyorki dizi Breaking Bad den önce ve sonrasını anlatacak.Heyecanla izliyoruz.İyiki varsın Vince Gilligan...Dahi adammm..

• diziyi bitirdim, son sezon müthişti
    better call saul nasıl bilmiyorum, güzel deniliyor ama nasıl devam edecek bakalım, indirip başlasam mı?
  • Dizi bitti konuya hiç yorum yapmamışım.

Jesse Mike ve Saul çok iyiydi Walter bozdu biraz.Gustavo'nun soğukkanlılığına hayrandım. Skyler ve Marie'yi hiç sevemedim.

• O değil de bu Marie'nin kullandığı eşyalar, giydiği elbiseler falan neden hep mor ya?
  • 3. Sezona yeni başladım bitirmeye korkuyorum diziyi resmen ygs lys öncesı saka maka kimyayı sevdırdı adam bilinç altından efsane dizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane diziydi ya hele finalde ki heyecanım..
  • Dizi tek kelimeyle efsaneydi karakterlerin ilk sezondan son sezona kadar değişimi muhteşemdi

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.