Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.982
Cevap
115
Favori
445.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    <!--ok--> Gece uykum kaçınca yapılmayacak iş yok :) Jesse'nin evini bulamadım bir türlü... 1. sezonda skyler adresine bakıyordu internetten ama o adreste öyle bir ev yok :)
  • 3. sezon da bittii

hayrlisiyla herkesin dedigi en iyi son 2 sezona girdimmm

ilk 3 sezon guzel ama boyesine abartilacak proson break la yarsblck bi dizi degil

ama 4.5. sezonu izledgmde fikrim degsevilrirr

ozellikle bizim adaminn sinirli olmasii mafya varii racirlara burnmesine bayiliyorum. dusuncem 4 5 sezon bu sekikde ilerlicek. o halde cok ii bolunler bekliyo beni

biitiren ark. sacma duzlsunmus olabilirm baklim geleck hafta 4 basliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın izlemeyin beyler. Ben izleyip bitirdim şuan hiç bir diziden zevk alamıyorum.
  • haritalar için sağolun,diziden sonra bayağı değişmiş oralar

saul godman ın dizisi mi çıkacak ne olacak ya,sayfalarda hep onla ilgili şeyler çıkıyor ama anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

/>

5 dakika izletti dur demesem daha da gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kry58

Sakın izlemeyin beyler. Ben izleyip bitirdim şuan hiç bir diziden zevk alamıyorum.

hannibal izle. bana bb yi unutturdu hatta öne geçti
  • Baba dizilerden biriydi.

• Walter reyiz ozledik beee

• 5. sezon 11. 12. ve 13. bölümü izledim. Şuana kadarki en iyi bölümlerdi. Heyecanla izledim.

Jesse niye bozdu ya.
  • Godman ın dizisi ne zaman başlıyor beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Luther'i izle pişman olamazsın, öyle bir lüksun olmayacak.

http://www.imdb.com/title/tt1474684/

Hocam tam olarak neyi konu alıyor?

Luther dedektif ve suçluların peşine düşüp olayları çözen beyin dizi boyunca. Ama kurgusu çok sağlam ve sürükleyici. Dizide sadece tek bir bölümde sıkıldım o kadar gerisine denecek laf yok. (sinekli bölüm gibi düşünebilirsin ) Kısa bir dizi ve 3-4 günde soluksuz bitirilebilir (çalışmayan için)

Bu arada haritaların linkini koyman hoş olmuş sağol

Dün gece 1. bölüme baktım dayanamayıp 2. bölümü de izledim :)) Gerçekten güzel bir dizi :) Kısa olması kötü olmuş...

Bulunca linkleri paylaşmak istedim...Bide demin haber sitesinde gördüm google mapin yaptığı yeni güncelleme ile game of thrones ve breaking bad'in setleri 3 boyutlu gezilebiliyormuş. Yapabilirsem onunda linkini atacağım :))

Bana da öyle olmuştu aynı BB gibi. Bir bölüm izleyip ardı ardına izleterek başlayan dizilere bayılıyorum. Hemen her bölümde yeni olay yer alıyor sadece bazı olaylara 2 bölüm yer verilmiş. Dizinin kısa tutulmasının da kalitesinde etkisi olduğunu düşünüyorum. Zorlama bir bölüm ben şahsen görmedim. Tadında bitirilmiş, çoğu dizi gibi sırf çekmiş olmak için çekilmezse böyle güzel olur ve akıllarda yerini alır.

BB setini merak ediyorum bulabilirsen iyi olur gerçekten.

• Diziyi bitirdim.

Ve sen şimdiye dek gördüğüm en zeki karakterdin.
  • Hala gördükçe duygulanırım, diğer diziler bb gibi zevki vermiyor
  • bb yi bitireli çok oldu ama kamera arkası, çekim hataları gibi extraları var mı ?
  • Var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

/>

• bobafett kullanıcısına yanıt
    Hocam BB gibi hemen bitirmeyelim dizi zaten kısa diye yavaş izliyorum :) 4. bölüm feci gerdi beni son kısımları... Şu sıkıcı dediğiniz bölüm kaçıncı bölüm fazla beklentiye girmeden izleyeyim o bölümü :))

İnternette sıkıntı var iki gündür bazı siteler çok kasıyor onun için bakamadım BB setine bulursam atacağım...
  • 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.