- x
SHARP 32'' LC-32D44E LCD TV ANA TOPİĞİ (Made in JAPAN)
151 Cevap12219 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1923 Mesaj
4 Kasım 2008; 17:15:06 

Cevap geldi evet enkayın anlaşmalı mağazalarından fakat ben tv'yi alamadan tv 1350 YTL'ye çıktı. Sanıyorum enkaydan arayıp fiyat güncellemelerini söylediler böyle bir şans olamaz. Artık bu tv'yi almaktan vazgeçiyorum 3.kez aksilik yaşadım bu tv bana hayır etmeyecek.

6839 Mesaj
4 Kasım 2008; 17:25:40 

Bu tv'de takıntı nedir ki anlamadım. sallayın gitsin, hemen havalara girdiler. LG 32LG3000 var bu fiyatlara, o da 6 ms tepki süresi. Bu cihazı da aratmaz, belki de daha iyidir. Fiyat da uygun. Saplanıp kalmayın sharpın bu giriş modelinde.

1923 Mesaj
4 Kasım 2008; 17:46:59 

Saplandığım falan yok tabiki ama fiyatına göre gayet iyi bir tv olduğu için almayı denedim birkaç kez ya zam geldi ya stok bitti neyse. Bu arada lg tv'leri beğenmiyorum görüntü blurlu gözüküyor, renkler istediğim gibi değil. Toshiba, sony veya philips diğer düşündükdüklerim neyse alacaz eninde sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 5 Kasım 2008; 10:12:12 >

6839 Mesaj
4 Kasım 2008; 18:02:57 

samsung 32a431 de fiyatına göre fena değil (1.169 ytl ). Bu arad lg2lerde ben hiç blurlaşmaya rastlamaıdm açıkcası..

48 Mesaj
18 Kasım 2008; 22:46:04 

:)

5722 Mesaj
18 Kasım 2008; 23:36:12 

Sharp giriş seviyesi panel üretmez ! Sharp'ın giriş seviyesi diğer marka ve modellere kafa tutar(Orta ve Üst serilere) , (Japonlar LCD demez Sharp'der Albani) @8ms altı değerler sadece Sharp ASV vardır , Onlarında fiyatları dudak uçuklatır Ms değerleri ve bir çok Patent haklarının hepsini Sharp elinde bulundurur ! Patent ihlali yapan örnek Samsung gibi tazminatlar öder , ödemiştirde sharp'a! , Sharp enka garantiliyse alınır senelerce kullanılır , Alternatifi ise toshıba'dır , Chıp , İşlemci dahil bir çok parçayı toshıba üretiyor (PS-3 chip'i gibi ) , Saygılar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Kasım 2008; 23:49:17 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Kasım 2008; 22:13:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Sharp giriş seviyesi panel üretmez ! Sharp'ın giriş seviyesi diğer marka ve modellere kafa tutar(Orta ve Üst serilere) , (Japonlar LCD demez Sharp'der Albani) @8ms altı değerler sadece Sharp ASV vardır , Onlarında fiyatları dudak uçuklatır Ms değerleri ve bir çok Patent haklarının hepsini Sharp elinde bulundurur ! Patent ihlali yapan örnek Samsung gibi tazminatlar öder , ödemiştirde sharp'a! , Sharp enka garantiliyse alınır senelerce kullanılır , Alternatifi ise toshıba'dır , Chıp , İşlemci dahil bir çok parçayı toshıba üretiyor (PS-3 chip'i gibi ) , Saygılar.....

kesinlikle haklısınız mitsubushi ve sharp lcd ve plazma tvlerin liderleridir.bir nevi butik firmadırlar ilk yenilikleri onlar sunarlar digerleri taklit ederler.japonya ve amerikada 2 firmayla hicbir marka yarısamaz.pioneer diyenler olursa sharpın ortaklıgıdır lcd ıcın fark yoktur aynı teknolojiyi kullanıyorlar.fiyatlarında yukselmesı aslında biraz tuafınıza gıdebılır ama bu forumun etkisi var cunki farkında olun yada olmayın urun satıslarında DH forumunun etkısı buyuktur.insanları bilinclerdiriyor ona gore urun secımıne gıdıyorlar.cunki dikkat ediyorum bazen dh forumlarında gunluk 6000 kısı zıyaret gordum en basiti olarak bunu 5 le carpın 35.000 kısıye ulasan bir yaptırım gucu var.umarım boyle halkı bılıclendıren forumlar cogalır distributor firmalarda artık ınsanlara kalıtesız mal satmaya kalkmazlar.
herkese saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 18 Kasım 2008; 22:13:42 >

501 Mesaj
27 Kasım 2008; 16:19:52 

Dostlar bu panel 16:9 ebatında. Peki 14:9 görüntü modu varmıdır. SD yayınlar kaynaktan genelde 4:3 formatında gelir. 4:3 formatındaki gelen görüntü panele tam yayıldığında basıklaşır ve kenarlar düzgün gözükmez. 14:9 modunda kenarlardan biraz daha görüntüyü merkeze yaklaştırır ve görüntü basıklığı önemli ölçüde azalır. Kısacası orjinal görüntüye en yakını 14:9 dur. İnşaallah bu mod vardır. Yoksa uydu sd yayınları hep basık izlenmek zorunda kalınır ki bu durum da uydu yayınlarının izlenme zevkini ve kalitesini önemli ölçüde düşürür malesef. Kestane kebap ivedii cevap...

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

22 Mesaj
28 Kasım 2008; 18:59:43 

arkadaşlar shar 42 xl2e almayı düşünüyorum .lg 7000 modeline göre nasıl bilen varmı.lutfen bilgi?teşekkürler

312 Mesaj
23 Aralık 2008; 22:53:24 

bu tv de yeni kampanya yokmu

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

593 Mesaj
25 Aralık 2008; 15:03:18 

şu cihazı kaçırdık ya kendimi affetmicem. ama şanssızlık bizde alacağımız günün bi önceki gün kampanya bitti.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

104 Mesaj
16 Şubat 2009; 22:34:29 

hepsiburada.comdan aldim arkadaslar ayni tv.yi. yilbasindan onceydi sanirim. hakkaten 4/4 luk bir lcd. goruntu cok net gozu hic yormuyor. yanliz sesinde bass lar eksik gibime geldi. en iyi yani made in japan. sanirsam dvb-t yayinlar icin kart slotuda mevcut.

1016 Mesaj
26 Şubat 2009; 17:43:56 

vay be hala taksitli fiyatı 1.390 tl de..iyi ki kampanya günü almışım lcd yi ...

DH XBOX 360 TOPLULUĞU

6839 Mesaj
26 Şubat 2009; 18:14:48 

Hizli al'da kdv indirmli şu an 1,199.93 TL

quote:

Orjinalden alıntı: goztepeli_TR

vay be hala taksitli fiyatı 1.390 tl de..iyi ki kampanya günü almışım lcd yi ...

384 Mesaj
27 Şubat 2009; 14:14:15 

quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Hizli al'da kdv indirmli şu an 1,199.93 TL

gerçekten iyi mi o kadar ? çok methediliyor .... sony samsung gibi markalardaki muadillerinden farklı mı?

1016 Mesaj
1 Mart 2009; 22:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: glaxi

gerçekten iyi mi o kadar ? çok methediliyor .... sony samsung gibi markalardaki muadillerinden farklı mı?

izmirdeysen gel gör performansını evimde hocam.

DH XBOX 360 TOPLULUĞU

6839 Mesaj
21 Mart 2009; 16:02:55 

Birkaç ay once, bu cihaz kapmanyada 1000 YTL ye satılırken alamayan ve kaçırdıgına üzülen çok arkadaş vardı.
Onlara haber vermek isterim ki bu cihaz su an Carrefour'da 1099 TL.

0

Standart Fiyat: 1099 TL

Detaylar : 91,58 TL x 12 Taksit// l Çözünürlük: 1366 x 768 l Dinamik kontrast oranı: 10.000:1 l Parlaklık: 450 cd/m2 l 2xHDMI

http://www.carrefour.co...ndetay.asp?ProdId=27864

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 23:21:22 

quote:

izmirdeysen gel gör performansını evimde hocam.

Ben bugün gördüm tesadüfen kipada tepehome mağazasında satıcıya LG2000-3000 ve Samsung A330 modelleri ile hazngi avantajları var diye sorduğumda kıyaslama bile yapman ayıp bir kere panel farkı var onların panelleriyle bu modelin paneli arasında dağlar kadar fark var dedi.Sharpın kalitesini biliyorum tabiki hatta Buzdolabımı bile sharp alıcaktım ama başka sebeplerden dolayı alamamıştım.Görünen kontrast oranı LG ve Samsung'a göre az olabilir ama gerşek kontrast oranını 2000.1 olduğunu buna diğerlerinin yaklaşamadığınıda söyledi,indirimli olarak 1,296 yada 1,256 dedi.Aklımda yokken kafama öyle bir takıldı ki kesin Bu markayı almaya almaya karar verdim.Fakat belki daha büyük ekran alabilrim.

döviz o kadar oynuyorki,kampanya bekleyelim derken fiyatlar artabiliyor,artar hemen alalım desek bu sefer yeni bir kampoanyayı kaçırmış oluyoruz,çok zor bir durum işte bu.Hafta sonu agora ve forum bornovaya gidip tekrar bakıcam karar verirsem alıcam(ekran boyutuna).Belki almadan önce Rahatsız etmessem müsait bir zamanında ben gelirim dostum.Bu arada Lg nin lg2000 modelinde direk ekrana dokunulmasını engelleyen ve bence çocukların oyuncak fırlatmalarından koruyacak olan ekran koruması var bundada öyle birşey varmı acaba göztepeli_TR dostum.

Ayrıca neden bu Marka ve model üstelik bu fiyat ve kalitede olmasına rağmen,bu forumda altlarda kamış ve Lg ve Philips ve Samsung kadar rağbet edilip tartışılmıyor,kullanıcı kulübü vs olmuyor acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denson -- 31 Mart 2009; 1:02:35 >

1016 Mesaj
31 Mart 2009; 0:32:14 

HOCAM kusura bakma bi yandan iş bi yandan vizeler olunca pek vakit ayıramıyorum geç yazıyorum bu yuzden dolayı...ekran koruma panelı ozellıgı varmı yokmu bilmiyorum ama musait oldugun birgün gelip evimde performansını pc de uyduda da kontrol edebilrsin....

bu arada agora ya gleirsen YALISPOR a uğra ... ben agora yalıspor dayım.İBRAHİM ARDİL dersen yonelndriirler. orta kısmındayım(puma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goztepeli_TR -- 31 Mart 2009; 0:21:18 >

DH XBOX 360 TOPLULUĞU

Uzaklaştırılmış
31 Mart 2009; 1:13:38 

quote:

HOCAM kusura bakma bi yandan iş bi yandan vizeler olunca pek vakit ayıramıyorum geç yazıyorum bu yuzden dolayı...ekran koruma panelı ozellıgı varmı yokmu bilmiyorum ama musait oldugun birgün gelip evimde performansını pc de uyduda da kontrol edebilrsin....

bu arada agora ya gleirsen YALISPOR a uğra ... ben agora yalıspor dayım.İBRAHİM ARDİL dersen yonelndriirler. orta kısmındayım(puma)

Tamam sağolasın,biliyomusun aslında bugün yani dün akşam 19:00 da agoradaydım sonradan kipaya geçtim agorada teknosaya uğradım hemen çıktım,daha önce görseydim bu başlığı Bakrdım mağazaya ayrcı uğrardımda.Neyse mutlaka uğrucam.Görüşürüz.

5 Mesaj
8 Nisan 2009; 23:49:52 

herkese selamlar

bu aksam annemlere bozulan vestel tüplü televizyonlarının yerine ümraniye carefourdan 1099 tl ye %5 indirimli sharp 32 d44e lcd televizyon aldım.
bende tosıba av500 var. goruntu kalıtesı netlık kasa kalıtesı arasında dağlar kadar fark var.

benım tavsıyem kesınlıkle sharp made ın japon

6839 Mesaj
9 Nisan 2009; 0:35:58 

sony 32L4000 ile karşılastırsak hangisi agır basar ?

6109 Mesaj
9 Nisan 2009; 0:44:34 

quote:

SHARP VS SONY

Tartışılaım isterseniz Yorumlar Gelsin Bi Bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 9 Nisan 2009; 0:45:14 >

People are born free
life chained forever NBC

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2009; 2:00:50 

SONY(miş)

5722 Mesaj
9 Nisan 2009; 5:41:18 

quote:

Sharp fotoğraf kalitesi olarak sony'den daha iyi , Sony genel kullanım uygun SD,HD,P.C bağlantıları dahil ne kadar'da Sharp seven olursam oluyim Sony-L4000

6109 Mesaj
9 Nisan 2009; 5:49:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Sharp fotoğraf kalitesi olarak sony'den daha iyi , Sony genel kullanım uygun SD,HD,P.C bağlantıları dahil ne kadar'da Sharp seven olursam oluyim Sony-L4000

HTCP,Bağlantısında (Avs) Forumda Bi Arkadaş HTCP,Bağalntısı İçin Genel SHARP YÜksek HIGH Seri ve Orta Paneller İçin (1.1 Pixsel Mapping) Sorunları Yaşayan Varmış Ama (Bu) D,Serisi 1.1 P.M Çok Çok İİ___Ben gene (L4000) Dicemki Bu Orta seviye Bi Panel__Görmedim Yakından Ama (Bunun 40''Olan aynı Modeli gördüm ___Parlaklıkta Pasif Ama Renklerde Aktif Başarılı İdi__Şahsım (SONY) Ama Gönlüm Daha Üst (HIGH) Seri Sharp Misal (XS1) Abi __Başka SHARP_Yemez

Ama Kesinlike Çok Çok İii Bi Panel Bu Konuda Hakkını vermek İsterim

Amadeus

People are born free
life chained forever NBC

7 Mesaj
19 Nisan 2009; 16:00:45 

Arkadaşlar bu tv hakkında daha önceden bir bilgim olmamasına rağmen eşimin ısrarıyla dün carrefoursa Tekirdağ'dan aldım. 788 TL. 12 taksit. Satıcı ürünü pek methedince ve daha önceki fiyatının 1296 Tl olduğunu söyleyince inanmadım ve hemen internete girip buradaki yorumlarınızı okudum. Tabii vakit geçirmeden hemen gidip ellerinde kalan son ürünü aldım. Kasa çok şık ve görüntüde çok iyi. Şuan aldığıma memnunum. Şu Trued picture özelliği nedir onu öğrenmek istiyorum bilgisi olan varmı? Birde ürün enkay group güvencesinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatgur -- 19 Nisan 2009; 16:02:07 >

Uzaklaştırılmış
19 Nisan 2009; 23:04:01 

quote:

Orjinalden alıntı: suatgur

Arkadaşlar bu tv hakkında daha önceden bir bilgim olmamasına rağmen eşimin ısrarıyla dün carrefoursa Tekirdağ'dan aldım. 788 TL. 12 taksit. Satıcı ürünü pek methedince ve daha önceki fiyatının 1296 Tl olduğunu söyleyince inanmadım ve hemen internete girip buradaki yorumlarınızı okudum. Tabii vakit geçirmeden hemen gidip ellerinde kalan son ürünü aldım. Kasa çok şık ve görüntüde çok iyi. Şuan aldığıma memnunum. Şu Trued picture özelliği nedir onu öğrenmek istiyorum bilgisi olan varmı? Birde ürün enkay group güvencesinde..

Yüksek ihtimal teşhir üründür.başka bir ihtimal mümkün değil bana göre

7 Mesaj
20 Nisan 2009; 10:17:04 

olsun garantisi var sonuçta. Ayrıca ölü piksel kontrolü yaptım almadan önce herhangi bir eksiği yok. Şuan özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. DTV özelliğini anlayamadım mesela. Ben merkezi yayın yapan bir sitede oturuyorum. Normal anten kablosuyla prizden alıyorum yayını. 25 kanal var onları seyrediyorum.

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2009; 11:47:32 

quote:

Orjinalden alıntı: suatgur

olsun garantisi var sonuçta. Ayrıca ölü piksel kontrolü yaptım almadan önce herhangi bir eksiği yok. Şuan özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. DTV özelliğini anlayamadım mesela. Ben merkezi yayın yapan bir sitede oturuyorum. Normal anten kablosuyla prizden alıyorum yayını. 25 kanal var onları seyrediyorum.

Hayırlı olsun kardeşim.Güle Güle kullanın.

110 Mesaj
4 Ağustos 2009; 18:09:01 

az önce enplus ankara ankamall şubeden aldım. 1290 lira akbank kartlarına 2010 da ödemeye başlanıyor -6 taksit-. alma sebebim 32 inçlerde full hd çok aramamam ve shrap markasına olan güvenim(sağlamlık olarak) sonuçta japon üretimi. ilerde daha büyük bir televizyon alsam da senelerce 2. televizyon olarak bana sorunsuz hizmet edecek bi televizyon olduğunu düşünüyorum.umarım yüzümü kara çıkarmaz..

az laf çok iş!!

179 Mesaj
31 Mart 2010; 23:14:47 

bu urunu bugun mm da ayırttım teshırdı 790 lıraya alşilan urun bayaı bı eskıymıs ılk cıkn panellerde ancak sarıcıya bangır bnır sordum guncel 2010 ylında cıkan 32 sharp cd ler ıle aynı panelı kullnıyomuş-aklım karıstı ya fıyat cebettı bnı 2 gun snra elımde olck urun

Biz 3 kişiydik: Bedirhan, Nazlıcan ve ben...

Sayfa:   <<     1 [3]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » SHARP 32'' LC-32D44E LCD TV ANA TOPİĞİ (Made in JAPAN)
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.395