Şimdi Ara

HONDA CİVİC 1.6 VTİ 160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
114.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve önerilerinize ihtiyacım var.97-98 model aralığında honda civic 1.6 vti 160hp sedan 4 kapı araç almayı planlıyorum.Fiyat aralığı olarak 20000 ile 22000 ytl bütçem var.Bu araç hakkındaki yorumlarınız ve önerilerinize açığım.Bu aracı daha önce kullanmış ve kullanmakta olan arkadaşlarında bilgi desteğini bekliyorum.

• Temizini bulursan ne ala..
    Ancak sanayi sitelerinin tozlu köşelerinde sökülmedik yerleri kalmadı çoğunun.
    Tamamen orjinal bulursanız da sahibinin sizin düşündüğünüz fiyatlara aracını satacağını pek zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helisel

Temizini bulursan ne ala..
    Tamamen orjinal bulursanız da sahibinin sizin düşündüğünüz fiyatlara aracını satacağını pek zannetmiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: helisel

• quote:

Orijinalden alıntı: Stanislav Petrov

quote:

Alıntıları Göster
    öyle birinde olucak ki arabanın özelliğinin farkında olmıcak ya emekli bir amca olucak yada bi teyze hem ucuz hem temiz olcak ama nerdeee... marea hlx lere bakmanızı şiddetle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: hektorSTK

öyle birinde olucak ki arabanın özelliğinin farkında olmıcak ya emekli bir amca olucak yada bi teyze hem ucuz hem temiz olcak ama nerdeee... marea hlx lere bakmanızı şiddetle tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    1,6 vti 160 hp makina

çok sağlam araçlar tabi arkadaşların dediği gibi orjinale yakın ve tertemiz ,saat gibi çalışanını bulmak lazım.buldun mu da almak lazım.

bir çok aracın eline veren ( kaybetmeyi yanlış anlamayın) bir araç ki hayranı olduğum bmw gibi bir markanın 323 ünü bile geçiyor ki var gerisini sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

1,6 vti 160 hp makina

çok sağlam araçlar tabi arkadaşların dediği gibi orjinale yakın ve tertemiz ,saat gibi çalışanını bulmak lazım.buldun mu da almak lazım.

bir çok aracın eline veren ( kaybetmeyi yanlış anlamayın) bir araç ki hayranı olduğum bmw gibi bir markanın 323 ünü bile geçiyor ki var gerisini sen düşün.

Alıntıları Göster
    oynanmamısını bulmak cok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRLAMA85

oynanmamısını bulmak cok zor.

Alıntıları Göster
    Bu araç hakıında fazla bi bilgim yok ama şu araç gerçekten sıfır gibi

http://www.sahibinden.com/boya_yok_sifir_hata_vtiWQQaXQQ6775013WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodomen

http://www.sahibinden.com/boya_yok_sifir_hata_vtiWQQaXQQ6775013WQQpXQQdisplayitem

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bloodomen

O adamda bu araçtan 3 tane vardı sanırsam.2sini sattı hepsi de çok çok çok temizdi.Alınır ama fiyat uçuk.

Ufak tefek kaza geçirmiş araç bulursan kaçırma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

quote:

O adamda bu araçtan 3 tane vardı sanırsam.2sini sattı hepsi de çok çok çok temizdi.Alınır ama fiyat uçuk.

Ufak tefek kaza geçirmiş araç bulursan kaçırma derim

Alıntıları Göster
    Tadına doyum olmayan ender araçlardan biridir. Denildiği gibi temizi bulunursa sorunsuzca uzun km'ler yapar ve baş ağrıtmaz. Benimde yeni aracım 95 civic si ama bunların yanında onun lafı bile olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hi-jackers

Tadına doyum olmayan ender araçlardan biridir. Denildiği gibi temizi bulunursa sorunsuzca uzun km'ler yapar ve baş ağrıtmaz. Benimde yeni aracım 95 civic si ama bunların yanında onun lafı bile olmaz.

Alıntıları Göster
    bu VTI dediğiniz araçlar 5500rpm'den sonra canavara dönüşen makinalar değilmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadirgurece

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

evet o araçlar, 8500 rpm'de de kesiciye giriyorlar. bir kaç kere kullanma şansım oldu, gerçekten çok keyifli bir araç. Her yönden çok iyi ve sorunsuzdur. Yukarıda ilandaki araç gerçekten de bahsedildiği gibi ise 20000-25000 ytl arası bir fiyatı hak eder bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodomen

Alıntıları Göster
    quote:

çok temiz araç fiyatı bana yüksek geldi ama hakettiği bu mu sizce de ?

pazarlık yapıp düşürürde alabilirsen çok süpper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

çok temiz araç fiyatı bana yüksek geldi ama hakettiği bu mu sizce de ?

pazarlık yapıp düşürürde alabilirsen çok süpper olur.

Alıntıları Göster
    O fiyatlara ne araçlar var değerini bilene..
    Aracın verdiği haz kişiden kişiye değişir.Hızlanabilmek için sürekli vitesle oynanması gereken bir aracı kullanmayı hayatta sevmem.
    Bence vti'ların kullanım tarzı hiç hoş değil.
    Gözünüzde de fazla büyütmeyin bu araçları 160 hp herşey demek değildir.

• quote:

Aracın verdiği haz kişiden kişiye değişir.Hızlanabilmek için sürekli vitesle oynanması gereken bir aracı kullanmayı hayatta sevmem.

Alıntıları Göster
    ya ben bu arabayı bir kez kullandım,başka da zaten böyle performanslı araba sürmediğim için midir nedir korkunç seri gelmişti bana...benzer duyguyu 174hp transporter'da da yaşadım...almayın bu kadar süratli arabaları,yavaş gidilmiyor bunlarla...

• quote:

Orijinalden alıntı: plateau

ya ben bu arabayı bir kez kullandım,başka da zaten böyle performanslı araba sürmediğim için midir nedir korkunç seri gelmişti bana...benzer duyguyu 174hp transporter'da da yaşadım...almayın bu kadar süratli arabaları,yavaş gidilmiyor bunlarla...

Alıntıları Göster
    Bir akrabamda vardı 300 bin km kazasız iyi kullanılmış 24 bin ytl ye sattı. Halk tipi ferrari derdik aramızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Armadillo

Bir akrabamda vardı 300 bin km kazasız iyi kullanılmış 24 bin ytl ye sattı. Halk tipi ferrari derdik aramızda

Alıntıları Göster
    güzel arabalar kullanırkende satarkende rahat edersin tabi temizini yıpratılmamışını bulursan
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalhacker

güzel arabalar kullanırkende satarkende rahat edersin tabi temizini yıpratılmamışını bulursan

Alıntıları Göster
    eğer geleceğe dönüş filmi çekildiğinde Vti piyasada olsaydı bu araçla bu filmi çekerlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Beğendiğim bir kaç fotoyu koymak istedim.

HONDA CİVİC 1.6 VTİ  160 HP HAKKINDA YORUMLARINIZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cool82

Beğendiğim bir kaç fotoyu koymak istedim.

Alıntıları Göster
    [simage][/simage]

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Her araca biçilen fiyat verilmez, haklısın.

Ama Civic VTi'dan bahsediyoruz.

Şahsen 1.6 160hp binme şansım olmadı ama 1.6 120hp sedan'a binmiştim, hani şu Türkiye'de üretilenlerden. Böyle bir hızlanma ben hiç bir aile aracında görmedim. 160 beygirliği düşünemiyorum bile.

Zaten bu araçları gördükten sonra Honda ne motor yapsa güvenirim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.