- x
Tempralar nasıl araba
51 Cevap9363 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

208 Mesaj
13 Ekim 2008; 23:16:11 

Bazı duyduğum alımalara göre bi çukura tümseğe girince hemen ön takım istiyomuş pek sağlam araba değilmiş bilen kullanan varsa aydınlatmasını bekliyorum...

2003 1.5 dci 57.000 km beyaz symbol sedan.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ekim 2008; 0:26:32 

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fiat_Tempra
Sanıldığı kadar kalitesiz üretim değildir.
Sonuçta biraz eski teknoloji,fiat'ın ilk önden çekiş otomobillerinden birisi.

3044 Mesaj
15 Ekim 2008; 12:34:03 

pes vallahi, 12-13 yıl önce söylenen söylentiler hala devam mı ediyor? deposunun bakalit olduğunu, kaza anında hemen kırılıp yangın çıktığını, göstergelerin çabuk bozulduğunu ve yapılamadığını, 180'i geçince göstergede kuru kafa resmi çıktığını daha duymadınız mı?

Yiğit harpte, dost dertte, olgun adam hiddette belli olur...

1793 Mesaj
15 Ekim 2008; 16:58:39 

quote:

Orjinalden alıntı: aya

pes vallahi, 12-13 yıl önce söylenen söylentiler hala devam mı ediyor? deposunun bakalit olduğunu, kaza anında hemen kırılıp yangın çıktığını, göstergelerin çabuk bozulduğunu ve yapılamadığını, 180'i geçince göstergede kuru kafa resmi çıktığını daha duymadınız mı?

Honda VFR 1200 Rider
A5 SB 2.0 TDI

1817 Mesaj
18 Ekim 2008; 8:50:01 

Tempra edeceği paraya göre en konforlu en iyi yol tutan ve dahada önemlisi donanım olarak alınabilecek sayılı araçtır.Tüpü en iyi kabul etmesinide unutmamak lazım. Tüpün ana vatanı italyadır.

5 yıl kullandım SXAK sını 91 italyandı ve aracı her sene 2 kez sanayiye götürüp lifte çektiririrdim hiçbir usta bu aracın ön takımını değiştir demedi, girmediğim çukur ve köy yoluda kalmadı (köyle bağlantım var),

Rutin bakımlarını yaptırdıktan sonra ufak tefekte sorunları olur muhakkak (termostat vs) buji, yağ,yağ filitresi,hava filitresi,Buji kabloları,antifiriz,silecek suyu,radyotör suyu nu eksik etme yıllarca bin, ama artık yaşlanıyorlar 97-98 ini almak lazım eğer alınacaksa.

SONY W-110 - SONY DCR-HC 37E Huawei IDEOS X5 (U8800)

7551 Mesaj
18 Ekim 2008; 9:11:02 

Arabaya iyi bakıyorsan her arabaya binilir. Bende 77 model 12 var gören bizim torostan diri duruyor diyor. Modeline inanmıyorlar. Dağa taşa banamısın demiyor. Ancak şuda bir gerçekki tofaş (fiat)'ın üretmeyi başardığı en çürük (kaza anında ezilme açısından) araba. Bi arkadaş söylemişti hacı muratla çarpıştı tempra hamur gibi ezildi ama murata fazla bişey olmadı diye. Merak edip bi tanıdıkta vardı baş parmağımla sağına soluna bastırdım. Gerçekten çok ama çok yumuşak. Hadi burun filan neysede tavan vs'de dahil her yer gerçekten hamur gibi. Birde gözümün önünde dönerken hafiçe kapıya sürttüler ezilecek kadar bile değil tempraya. Yaklaşık 20- 30cm çapında boya resmen karton gibi kalktı ve sallanmaya başladı. Altında sac görünüyordu. Kaza yapan yada gören varsa daha iyi bilgi verebilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 18 Ekim 2008; 9:08:31 >

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi)
Monster Q63MS-16F41 (i7-4700QM, GTX 770M, 2x8GB DDR3, 240GB SSD, 750GB HDD); Asus Note 8; Dell Studio XPS 1640; LG G2 32 GB Beyaz [SATILIK]; Nokia Lumia 525 Sarı; iPod Touch 5 32 GB Siyah; Navimex 9917+Kenwood KFC-M1634A; Logilink HS0017; Logitech G100, G500, VX Nano, K310, Tablet Keyboard for iPad, S220; Creative EP630, EP630i; Casio EFA-111D-1AVDF; Adata CH94; Lacie Rikiki 1TB; WD WD15EARS, WD20EARS; Akasa Quasar; Sandisk Extreme 32 GB, Kingston DTDUO/32GB
Steam ID: Kesbi

2190 Mesaj
18 Ekim 2008; 9:29:10 

quote:

[font="Arial"]

allah iyiliğinizi versin hocam ne diyeyim başka

[/font]

3044 Mesaj
18 Ekim 2008; 12:15:35 

quote:

Orjinalden alıntı: kesbi

Arabaya iyi bakıyorsan her arabaya binilir. Bende 77 model 12 var gören bizim torostan diri duruyor diyor. Modeline inanmıyorlar. Dağa taşa banamısın demiyor. Ancak şuda bir gerçekki tofaş (fiat)'ın üretmeyi başardığı en çürük (kaza anında ezilme açısından) araba. Bi arkadaş söylemişti hacı muratla çarpıştı tempra hamur gibi ezildi ama murata fazla bişey olmadı diye. Merak edip bi tanıdıkta vardı baş parmağımla sağına soluna bastırdım. Gerçekten çok ama çok yumuşak. Hadi burun filan neysede tavan vs'de dahil her yer gerçekten hamur gibi. Birde gözümün önünde dönerken hafiçe kapıya sürttüler ezilecek kadar bile değil tempraya. Yaklaşık 20- 30cm çapında boya resmen karton gibi kalktı ve sallanmaya başladı. Altında sac görünüyordu. Kaza yapan yada gören varsa daha iyi bilgi verebilir diye düşünüyorum.

defalarca yazıldı çizildi, ama hala aynı mantıkla gidiyorsunuz? bir kez daha ben söyleyeyim, kaza anında hiç bir tarafı hasar görmeden, ezilmeden, kırılmadan tek parça kalan araba sağlam ve güvenli araba değildir. araba darbe anında olduğu yerde taş gibi kalırsa, siz içinde hareketinize devam edersiniz ve darbeyi alan karoser değil, siz olursunuz. yeni nesil araçların vurunca hemen dağılması güvenliklerinin yüksek olmasındandır. darbe geldikçe kademe kademe ezilerek darbeyi emmeleri ve kabine darbe gelene kadar, darbeyi minimuma indirebilmeleri için katlanma bölgeleriyle üretilirler. onun için artık 70 model arabalarla 95 model arabaları bu anlamda kıyaslamaktan vazgeçin. 70 model renault 12'niz cebinizle dosttur, 95 model tempra canınızla...

dolayısıyla tempra gibi bir arabaya kötü deme alışkanlığından vaz geçin artık lütfen. tempra gayet güzel ve binilesi bir araçtır. hala alınabilir ve hala çokda keyifle kullanılabilir... ön düzenle ilgili muhabbet konusunda da biraz açıklama yapayım, kafalardaki soru işaretlerinin kalkması adına. ön üdzenleri bir defa herkesin çatır çatır alıp sattığı kuş serisiyle kıyaslanamayacak kadar gelişmiş ve sağlamdır. tek hassas noktaları, ön takımı tutan üçgen şeklindeki tablaların köşelerindeki lastik takozların, sürekli darbe emmelerinden dolayı zamanla aşınması ve tıkırtı yapmalarıdır. çaresi, o tablaların tıkırtı sesleri gelmeye başlayınca değiştirilmelerinden ibarettir. tanesi en son 30 lira filandı ki sanırım şimdi daha da ucuzlamış bile olabilir. değişim zamanları da kullanım şartlarına göre değişir ama en kötü yol şartlarında bile 1 yıldan fazla dayanırlar. e böyle bir arabaya binen de yılda 50 lira verip değiştirsin onları casnım. sahip olunup 5 kuruş para ödemeden binilen araba yok maalesef. biniyorsanız bu kadar masrafı da kabulleneceksiniz...

4214 Mesaj
18 Ekim 2008; 12:20:25 

quote:

defalarca yazıldı çizildi, ama hala aynı mantıkla gidiyorsunuz? bir kez daha ben söyleyeyim, kaza anında hiç bir tarafı hasar görmeden, ezilmeden, kırılmadan tek parça kalan araba sağlam ve güvenli araba değildir. araba darbe anında olduğu yerde taş gibi kalırsa, siz içinde hareketinize devam edersiniz ve darbeyi alan karoser değil, siz olursunuz. yeni nesil araçların vurunca hemen dağılması güvenliklerinin yüksek olmasındandır. darbe geldikçe kademe kademe ezilerek darbeyi emmeleri ve kabine darbe gelene kadar, darbeyi minimuma indirebilmeleri için katlanma bölgeleriyle üretilirler. onun için artık 70 model arabalarla 95 model arabaları bu anlamda kıyaslamaktan vazgeçin. 70 model renault 12'niz cebinizle dosttur, 95 model tempra canınızla...

dolayısıyla tempra gibi bir arabaya kötü deme alışkanlığından vaz geçin artık lütfen. tempra gayet güzel ve binilesi bir araçtır. hala alınabilir ve hala çokda keyifle kullanılabilir... ön düzenle ilgili muhabbet konusunda da biraz açıklama yapayım, kafalardaki soru işaretlerinin kalkması adına. ön üdzenleri bir defa herkesin çatır çatır alıp sattığı kuş serisiyle kıyaslanamayacak kadar gelişmiş ve sağlamdır. tek hassas noktaları, ön takımı tutan üçgen şeklindeki tablaların köşelerindeki lastik takozların, sürekli darbe emmelerinden dolayı zamanla aşınması ve tıkırtı yapmalarıdır. çaresi, o tablaların tıkırtı sesleri gelmeye başlayınca değiştirilmelerinden ibarettir. tanesi en son 30 lira filandı ki sanırım şimdi daha da ucuzlamış bile olabilir. değişim zamanları da kullanım şartlarına göre değişir ama en kötü yol şartlarında bile 1 yıldan fazla dayanırlar. e böyle bir arabaya binen de yılda 50 lira verip değiştirsin onları casnım. sahip olunup 5 kuruş para ödemeden binilen araba yok maalesef. biniyorsanız bu kadar masrafı da kabulleneceksiniz...

+1

Bilindik hikaye...

298 Mesaj
18 Ekim 2008; 12:20:46 

ne diyelim karar senin...ama ne çok sağlam nede dedikleri kadar kötü bir arabadır...tipo kadar tutulmadı nedense...

adalet için...

708 Mesaj
18 Ekim 2008; 16:11:27 

quote:

Orjinalden alıntı: samurayjack

ne diyelim karar senin...ama ne çok sağlam nede dedikleri kadar kötü bir arabadır...tipo kadar tutulmadı nedense...

Tutulmamasının sebebi kötü şöhreti.Halk arasında Tempraya "dötü kalkık arabası" derler.Sırf bu yüzden alınmaz.O arkası ne biçim öyle.Geri viteste duvara çarpmış gibi.Hiç alınacak araba değil.

3661 Mesaj
18 Ekim 2008; 17:30:52 

quote:

o bişeymi, onun max. hızı sonsuz

208 Mesaj
18 Ekim 2008; 22:33:11 

Bide sx ile sxa arasında ne fark var??

325 Mesaj
18 Ekim 2008; 23:06:29 

Komşumda var ön takım yaptırmaktan bıktım diyordu.

777 Mesaj
18 Ekim 2008; 23:41:33 

2.0ie 16v ler biraz sorunlu o doğru ama diğer serileri iyi diye biliyorum...

ama çok konforlu araba helede uzun yolda... bizdeki o bahsettiğim sorunlu modeldendi lakin onu kullanırken aldığım hazzı şimdi çoğu arabadan alamıyorum...

El-Müstenidü bi Tevfikãti'r Rabbãniyye Meliki'd Devlet-il-Osmãniyye.

Vatansızlara İnat, Vatan Sağolsun...

315 Mesaj
18 Ekim 2008; 23:44:51 

5 yıl kullandım. Çok memnun kaldım.

1817 Mesaj
19 Ekim 2008; 9:13:59 

quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

Bide sx ile sxa arasında ne fark var??

sx en boşudur direksiyon hidrolik değildir, arka camlarda manueldir, sxa ya göre, en dolusu sxak dır, hidrolik direksiyon, kol dayama, 4 kapı ayrı açık kapalı bildirimi, tam dijital panel, klima, sis farı, aliminyum alaşım jant standarttır. SXA da sadeec klima yoktur. Klimayı ben hiçbir zaman kullanamadım o yüzden alacaksanız beyaz SXA bakın 97-98 lpgli lavato veya brc olsun bakın keyfinize. Kazasız sürüşler.

2952 Mesaj
19 Ekim 2008; 12:32:49 

[font="Trebuchet MS"]Ben de ilk çıktığım zaman kullanmış hayran olmuştum. Asfaltta çok rahat dı. Ama ilk kasisli yola girdiğimde her tarafından gürültülü bir şekilde ses gelmesi canımı sıktı. Ama araba o zamanların en rahat arabasıydı. Hala Rize'de taksi duraklarında tüplü kullananlar var. Eniştemin kardeşinde var diyor ki benim paramla en az yakan ama en konforlu araba.. (Tüplü)

Kaza yapan bir Tempra görmüştüm yıllar önce çekici iile götürüyorlardı. Önden vurmuştu ve akordion gibi büzülmüştü çok enteresan bi görüntü idi hala unutmam. Ama içerisi yani yaşam alanı sapasağlamdı..
[/font]

...::: İnsanın kazandığı paradan değil paranın kazandığı insandan korkulur :::...

1246 Mesaj
19 Ekim 2008; 13:22:43 

valla eskişehir yolunda focus la 180 le giderken beni bir tempra sollamıştı.artık göstergesinde ne resmi vardı bilemiyorum . bu 2000 motor olanları felaket gidiyor. hatta bir arkadaşımın rivayetine göre 235 km hızı görmüşler 2.0 tempra ile....doğrumudur bilmiyorum..

tempra ile ilgili sıkıntı şu bence. bu saat ten sonra temizini bulmak çok güç. temiz bulunursa da uygun bir fiyata almak çok güç. onun dışında alınır niye alınmasın...

konforlu bir arabadır tempra..üzmeden dikkatli kullanılırsa bir sıkıntı çıkarmaz..

quote:

392 Mesaj
19 Ekim 2008; 13:46:05 

quote:

Biz zamanında 5 sene Tempra kullandık ne gostergesi bozuldu, nede 180'i geçince kurukafa çıktı sen ruyanda gordun herhalde iskelet

7834 Mesaj
19 Ekim 2008; 18:27:26 

quote:

Orjinalden alıntı: umtdrn

valla eskişehir yolunda focus la 180 le giderken beni bir tempra sollamıştı.artık göstergesinde ne resmi vardı bilemiyorum . bu 2000 motor olanları felaket gidiyor. hatta bir arkadaşımın rivayetine göre 235 km hızı görmüşler 2.0 tempra ile....doğrumudur bilmiyorum..

8.5 saniye gibi bir 0-100 ü var 2.0 ie tempranın sürtünme katsayısı da 0,27 (daha hala 0.27 çok iyi bir rakam, onun alnda sedan bildiğim kadarıyla pek yok) kadran hatasıyla beraber 235 görme olasılığı var yani.

208 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:19:16 

20.16V in ne sorunu oluyomuşki ben en sevdiğim o deri döşeme falan çok süper bi araba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACOCUK71 -- 19 Ekim 2008; 22:23:23 >

3044 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:23:35 

quote:

Orjinalden alıntı: makul

Komşumda var ön takım yaptırmaktan bıktım diyordu.

komşunuzla bi muhabbet etmek isterdim? ne umuyordu ne buldu? kaç defa ön düzen yaptırdı? ön düzende neleri değiştirdi diye? bir takım şeylerin müşteri beklentileriyle alakalı olduğu bir kez daha tescilleniyor bu örnekle. demek ki kimse, üstesinden gelemeyeceği araba almamalı. komşunuzun hakkı, broadway veya şahinmiş aslında... eminim onlardan çok memnun kalırdı...

3044 Mesaj
19 Ekim 2008; 22:25:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Philip27

Biz zamanında 5 sene Tempra kullandık ne gostergesi bozuldu, nede 180'i geçince kurukafa çıktı sen ruyanda gordun herhalde iskelet

espirime, espiriyle karşılık verdiğinizi umuyorum. bana bunları ciddi olarak söylüyorsanız, espri ve kinaye anlayışınız adına üzülürüm...

3684 Mesaj
19 Ekim 2008; 23:05:19 

Tempra olmasa da Tempra'nın HB versiyonu olan Tipo'nun 1999 model 1.6 i.e SLX MPİ dijital klimalı versiyonunu 2005'te 45.000Km'de 12.500 YTL'ye almıştım. 2 yıl sorunsuzca ve zevkle kullandım. Bu araçlar hakkında hurafe çoktur, temizni bulup bakımlarını periyodik olarak yaptırırsan çok memnun kalırsın.

2005 Ford Focus C-MAX 1.6 TDCİ Ghia - AYTOZU GRİ

46 Mesaj
20 Ekim 2008; 0:07:12 

TEMPRA 2000 VE 2000 8 VALF ARASINDAKİ YAKIT VE PERFORMANS FARKI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.

208 Mesaj
22 Ekim 2008; 0:05:13 

Hadi tempracılar????????????*

1817 Mesaj
22 Ekim 2008; 10:18:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ozgur1618

TEMPRA 2000 VE 2000 8 VALF ARASINDAKİ YAKIT VE PERFORMANS FARKI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.

2000 8v sakın almayın performans yok
birde hiçbir tamirci el sürmek istemiyor, vergi dezavantajıda cabası.

2000 16v belki lpg ile alınabilir.

Ama yukardada belirttim 98 civarı beyaz lpgli, tekerleri yeni, 100000 km civarıSXA , temiz kullanılmış bakımları yapılmışı tercih ederim.

Ben aldığımda 161000 km idi ve satarken 213000 km sattım ve aracın motoru hiç açılmamıştı. o yüzden motor olarak sorun çıkarmaz ama yağ yakar ayda 0.5 lt civarı ilave etmek lazım kronik olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz1 -- 22 Ekim 2008; 10:15:19 >

1 Mesaj
6 Ekim 2011; 0:15:29 

ya birader sen hiç tempra kullandınmı onun uçak kokpiti gibi göstergelerini gördünmü hiç konforunu denedinmi bnm 1,6 motor var bastımı uçuyor gazlı 190 falan görüyorum klima hidrolik diroksiyon bunları kullandınmı bide bunun 2,0 motorları var abs hava yastığı klima hidrolik direksiyon onlar uçak gibi 230 km görüyor bunları yaşadınmı sende komşunu dinleyip o yazıyı yazıyorsun sen oraya

3532 Mesaj
6 Ekim 2011; 0:21:14 

quote:

Orijinalden alıntı: aya

biraz ağır olmuş sanki

2254 Mesaj
6 Ekim 2011; 0:44:49 

"Efendiler,
Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık, Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanadurmuştur. Artık vaziyeti düzeltmek için, mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre uygun yapmak, yürümek, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi bir takım zihniyetler belirdi. Halbuki, hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatiyle, ecnebilerin planlarıyla yükseltilebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir" Gazi Mustafa Kemal 6 Mart 1922, Büyük Millet Meclisi

3804 Mesaj
6 Ekim 2011; 0:45:36 

Ne Temprasi yav.Gidin 405 alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sa

1421 Mesaj
6 Ekim 2011; 1:43:09 

konu hort beyler :D

proton 415 glsi '99 [12 valve 1.5 90 hp]
renault laguna rxt '99 [16 valve 2.0 140 hp]
volvo s70 t5 '98 [20 valve 2.3 241 hp] incelemesi ---> http://forum.donanimhaber.com/m_62283468/tm.htm
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-proton-muayneli-lpg-li-4-lastik-0-klimali-airbagli-101650004/detay/

4080 Mesaj
6 Ekim 2011; 2:05:37 

Alacam kışa bi tempra sxa

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

72 Mesaj
28 Temmuz 2013; 18:44:47 

bence tempralar inanılmaz rahat araba vw den inince bu ne kadar rahat bi araba dedim şaşırttı benı

3108 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:13:57 

quote:

Orijinalden alıntı: harunkrgl

bence tempralar inanılmaz rahat araba vw den inince bu ne kadar rahat bi araba dedim şaşırttı benı

Hocam 2008 konusunu hortlatmışsınız ya

Ayrıca ön takım bozuluyor diyenler gösterge arızasında araba kadar masraf çıktığını ve arabayı çöpe atmanız gerektiğini söylemediler mi

4317 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:24:52 

söylentilere körü körüne inanmayın.sorgulayın,araştırın biraz ya

K.Atatürk

3108 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:29:28 

quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

söylentilere körü körüne inanmayın.sorgulayın,araştırın biraz ya

Hacu deme öyle arabanın göstergeleri (göstergeler de demiyorlar, beyni diyorlar ) bozulursa araba parası kadar masraf açarmış arabayı çöpe atarmışız

Ayrıca 180 km üzerinde çıkan kurukafa göstergesi de cabası

4317 Mesaj
28 Temmuz 2013; 19:33:47 

şaka yapıyorum de,espri yapıyorum de,yalvarırım

K.Atatürk

3108 Mesaj
28 Temmuz 2013; 20:20:16 

quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

şaka yapıyorum de,espri yapıyorum de,yalvarırım

Son derece ciddiyim. Hatta tempralar sonsuz basıyormuş

469 Mesaj
28 Temmuz 2013; 20:27:26 

göstergesi yeter

0

148 Mesaj
28 Temmuz 2013; 23:37:08 

Tempra gibi araç bir daha gelmedi, ilk çıktığında nasıl bir arabaydı o öyle, göstergeler, arka tasarım vs bakar dururduk.

iç hacim, motor, serilik... çok güzel araba, halen de yolda gördüm mü bakarım.

hakkındaki şehir efsaneleri çoktur ve komiktir.

Fiat temparaya devam edeydi iyiydi. golf gibi efsane olurdu...

ikinci el araç alsam, ilk arabam olsa ya da düşük bütçeyle kalabalık bir aile için alsam, direk alırdım temprayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 28 Temmuz 2013; 23:38:31 >

5098 Mesaj
28 Temmuz 2013; 23:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: harunkrgl

Konu açılış tarihi 2008.

Eski konudan devam. Neyse!

Tempralar gerçekten çok konforlu araçlar.

Nazik ön takımlar ise eksi yönü.

Kasası günümüzde de beğeni toplayan nadir araçlardan. Bence güncelliğini her zaman koruyacaktır.

1139 Mesaj
29 Temmuz 2013; 0:37:42 

silecek ve far kollarında bile aydınlatma olan tek araç :)

3135 Mesaj
29 Temmuz 2013; 0:59:03 

Arkası bu kadar büyük olmasa sırf ön konsolu için bile alınabilecek bir araç.Sanki Tempra alsam park edemiyeceğimi hep düşünürüm

COMINGSOON

73 Mesaj
29 Temmuz 2013; 15:36:29 

Köye giderken abim arkadasının arabasını alırdı yaklaşık 40-45 km gidiş geliş 80-90 km yol. 30 liralık gaz atardık 25 lira yaktığını soyluyordu tüplü biz 30 atıyorduk yani buda bnce az bi yakıt. ve çok seri gitmicem demez 180 üzerine çıkarsın.

5 Mesaj
3 Nisan 2014; 15:40:33 

1992 model tempramız sıfırdan beri babam da... iyi bakılıp değer verildiği sürece mükemmel bir arabadır arkadaşların dediği gibi üretime devam etseydi efsane olurdu. 22 yılda bir sefer beyin arızası verdi o da motor yıkanırken yıkayan vatandaş beynin üzerini kapatmayı unutmuş onun dışında her aracın verdiği sorunlar dışında sorun vermedi. 2 sefer göstergedeki ampüller patladı değiştirdik göstergedede başka sorun olmadı. Kronik sorunu sıfır aldığımız günden beri var yağ çıkıyor dışarıya engel olamadık. şu anda 160 bin km de hala gayet yakışıklı ve bir çok araç da olmayan donanıma sahip :D

Iphone 4s
Honda Civic 2011 Premium

579 Mesaj
4 Nisan 2014; 16:21:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Plan-M

· Bütün ümidim gençliktedir.

328 Mesaj
11 Nisan 2014; 15:09:59 

6-7 bin liraya 93-94 model SX-A iyi bir tercih bence

1 Mesaj
20 Nisan 2014; 13:51:43 

arkadaşlar bu tempra 1.6 larn en iyi model hangi arızalı dyr herkez

11 Mesaj
1 Mayıs 2014; 0:07:00 

Şehir içi atak , seri midir bu araç ?

202 Mesaj
1 Mayıs 2014; 14:02:49 

2.0 motor kesinlikle alma
Konfor olarak iyi bir arac ancak cok narin

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.480