Şimdi Ara

oto hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 5.1 ses sistemi var ve 5.1CH Tv ve Aux girişi var ben bunlara en kolay şekilde altta bulunan linkteki oto hoparlörünü nasıl bağlarım.Yardımlarınızı bekliyorum.tşk
    http://urun.gittigidiyor.com/Osawa-Yuksek-Teknoloji-Urunu-Super-Bass-22-cm_W0QQidZZ12860395

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 13 Ekim 2008; 12:32:32 >

• güç 5+1 setin amfisinden gelecekse bir fark olmaz olsa da daha iyisi olmaz bağlamak anlamsız.
  • peki ana haparlörün içini açıp mı çift damarlı kablolardan mı ek yapcaz yoksa arka çıkışlardan mı alacağız.tşk
  • Uğraşmayın set amfisi 5.1 olduğundan performans alamazssınız.Ev amfisi ile deneyin.
  • http://www.hepsiburada.com/minton-2101-anfi/productDetails.aspx?categoryid=26050&productid=otminmpa2101b şunu alsam birde yukarıda ki linktedi bass ı alsam 5.1 ile 2sini aynı anda kullanabilirmiyim.birde bunlara ben yapabilirmiyim lehim leme tecrübem biraz var işe yararmı bilmem.
  • deedim bu setler için kullanılan hoparlör empedansları ve yapıları en iyi performans için yapılmış sizin ekleyeceğiniz hoparlörler performans verebilmek için çok daha güçlü bir amfiye ihtiyaç duyacaktır bağlasanız da setin kendi setinden daha iyisi çıkmayacaktır ve büyük ihtimal daha az ve boğuk ses elde edeceksiniz.
  • Elindeki 5.1 ne bilmiyorum ama 1.si bnce bu ürünlere yaklaşma derim.2si zaten oto hoparlörünü evde kullanmak başlı başına dert.Çünkü elektrik aksamı falan eve uygun değil.Eğer çok kaliteli değilse kendi 5.1 100-200 arası oldukça güzel 5.1 ler var.Onlara bakmanı öneririm.
  • yardımlarınız için teşekkürler.doğru diyorsunuz zaten elimdeki 5.1 gayet etrafı iyi titretiyor.ben biraz açlık yaptım galiba.
  • Bu yapmak istediğini uydulara bağlasan ya da woofera bağlasan da zor kabin gerekir zaten setin gücü o hoparlörler ile daha fazla olmaz yani bir wooferı uydu kanalına bağladığında o wooferdan bass alamazsın sadece uydu sesleri yani tiz mid ve belirli oranda bass o nedenle fark olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.