Tik işareti koyma...
13 Cevap35502 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

275 Mesaj
12 Ekim 2008; 18:53:28 

beyler merhaba benım sımdı bır fılm arsıvım var ve bayada fılm var ve sureklıde download edıyorum...benım ıstedıgım sey ıse butun fılmler tek klasorde oldugu ıcın ızledıklerımın yanına bır ısaret kotmak hanı onayladı anlmaına geln ısaret var ya 'tik' gıbı he bılenınz varsa veya onungıbı bır ısarette olur veya resk te olur.işte byle seyler arıyorum yardımlarınız ıcın sımdıden saolun byler

ASUS MAXIMUS VI FORMULA Anakart || INTEL i7 4770K 3.50 GHz Islemci || Asus Matrix Platinum R9 280X Ekran Karti || Corsair Vengeance 8 gb (2x 4gb) ddr3 1600 mhz Ram || 1 TB Seagete Barracuda HDD || CORSAIR Neutron GTX 240GB SSD || COOLER MASTER Seidon 240M CPU Sivi Sogutucusu

1109 Mesaj
12 Ekim 2008; 19:01:58 

İzlediklerini gizli dosya yap

3757 Mesaj
12 Ekim 2008; 19:06:10 

\ / : * ? " < > | Vb. karakterleri dosya isimlerinizde falan kullanamazsınız.. Bu tür bir uygulamaya gerek yok. İzlediğiniz filmleri ayrı bir klasöre atın.

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..

272 Mesaj
12 Ekim 2008; 19:10:47 

Valla program için şöyle bir çözüm var film arşiv programları var onlarda not olarak düşebiliyorsun izlendi diye..

http://forum.divxplanet...dex.php?showtopic=94296 linkteki program gibi..

Diğer bir alternatif ise 2 klasör oluştur.. İzlendi ve izlenmedi diye ona göre ayır

1109 Mesaj
12 Ekim 2008; 19:14:14 

quote:

Orjinalden alıntı: ShimariK

Valla program için şöyle bir çözüm var film arşiv programları var onlarda not olarak düşebiliyorsun izlendi diye..

Diğer bir alternatif ise 2 klasör oluştur.. İzlendi ve izlenmedi diye ona göre ayır

Galiba arşivi bozmak istemiyo
Tek klasör olsun filan..
Programada bakıyorum

275 Mesaj
12 Ekim 2008; 21:19:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphetaminé

quote:

Orjinalden alıntı: ShimariK

Galiba arşivi bozmak istemiyo
Tek klasör olsun filan..
Programada bakıyorum

ewt arsıvı bozmadan yapmak ıstıyorum devamlı fılmler ınıyor rapid.üyelık olunca kotu oluyor cayır cayır fılm ınıyor bılgısayarada:D oyuzden senınde dedıgın gıbı bır program lazım bunları duzenlı tutmak ıcın kullanıslı bır program...

ASUS MAXIMUS VI FORMULA Anakart || INTEL i7 4770K 3.50 GHz Islemci || Asus Matrix Platinum R9 280X Ekran Karti || Corsair Vengeance 8 gb (2x 4gb) ddr3 1600 mhz Ram || 1 TB Seagete Barracuda HDD || CORSAIR Neutron GTX 240GB SSD || COOLER MASTER Seidon 240M CPU Sivi Sogutucusu

5524 Mesaj
12 Ekim 2008; 22:27:01 

benim gibi yap izlediklerim için ayrı izlemediklerim için ayrı

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

1091 Mesaj
13 Ekim 2008; 9:20:59 

izlediklerinin klasör yada dosya simgesini değiştirebilirsin. illa tik istiyorsan klasör simgesine photoshopta tik kaoyup o simgeyi seçebilirsin nasıl fikir ama.

beyler bu arada ardışık iki mesaj atma süresi kaç dakika yada saat :)

208 Mesaj
13 Ekim 2008; 9:41:42 

Yıldızla rate ver. Rate verdiklerin izlediklerin olsun mesela. Hatta 5 üstünden not bile verebilirsin

Bir iyilik bir kötülüğü silerse, integral hesaplarda kaybolur giderse, olur hipopotam.

281 Mesaj
17 Temmuz 2010; 23:04:18 

Başlata gir tüm programlar donatılar sistem araçları karakter eşlem orda var

YAĞMURLU BİR GÜNDE GÖRMÜŞtÜM SENİ

263 Mesaj
18 Temmuz 2010; 4:07:36 

Filmin isminin başına veya sonuna bir işaret koy.

281 Mesaj
18 Temmuz 2010; 22:34:50 

Arkadaşlar yazıyorsunuz ne yapsam diye söyliyince ne konuyu bakmak var ne teşekkür

YAĞMURLU BİR GÜNDE GÖRMÜŞtÜM SENİ

59 Mesaj
19 Temmuz 2010; 0:57:38 

yada fımler klasor halınde ıse klasorları kırmızı mavı renklı bırsey yapabılırsın sag tık ozelıklerden degıstıebılırsın be oyle yapıyorum ozel fılmerı farklı renk falan

adaletin bumu dunya

1 Mesaj
17 Ağustos 2011; 13:52:33 

Kopyala: ✔

"Abi siz rockçı değil miydiniz bu ne böyle" diyenlere Kaybedenler Klübü'ndeki gibi "Siktirin lan!" diyoruz.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.298