Şimdi Ara

True Blood (2008- ) | 6.Sezon (Bu dizi yaşlandığımı hissettiriyor bana :_:) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
7
Favori
42.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    True.Blood.S02E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION

oh be başladı sonunda 2. sezon. izleyecek dizi kalmamıştı süper oldu bu.
  • İngilizce altyazı
    http://divxplanet.com/sub/s/130966/True-Blood.html

Türkçeye çeviren yok şuan, 2-3 güne çevrilse bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

İngilizce altyazı

http://www.indivx.net/true-blood-2-sezon-1-bolum-turkce-altyazi/

İndivx başlamış %25 şuan
  • %45 olmuş. :)
  • şöyle bi göz attımda anna paquin şov devam ediyor
    yalnız ilk sezondan unuttuğum şeyler var sanırım bi tekrar yapsam iyi olucak
  • Başladı demek 2. sezon
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEITGEIST

şöyle bi göz attımda anna paquin şov devam ediyor
    yalnız ilk sezondan unuttuğum şeyler var sanırım bi tekrar yapsam iyi olucak

Sonu feci

İlk bölüm iyiydi, aynı havada devam ediyor dizi.

• S1E4'ü izledim biraz önce.
    Jason'un penisinden kan aldı doktor, içim gitti valla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

quote:

İngilizce altyazı

http://www.indivx.net/true-blood-2-sezon-1-bolum-turkce-altyazi/

İndivx başlamış %25 şuan

Çıkmış indivx'te, divxplanetten de indirilebiliyor.
  • Sadweq %12..
  • Hoşuma gitti dün indirdim ve izledim ilk sezonla 2.sezon'un ilk bölümünü güzel dizi.Ne olucak diye merak ettiriyor.
  • ilk bölümü izledimde.Sookieyi hiç sevemedim.Yok hanımefendi davranışlar,dişlerinin arası zaten 10 cm.

bu kız yüzünden roguedende soğumuştum.
  • Kimse jenerikten bahsetmemiş çok ilginç bir jeneriği var dizinin

+18 Çalan şarkı Jace Everett-Bad Things

http://www.youtube.com/watch?v=Wet5OM7RR8Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorenzo Von Matterhorn -- 20 Haziran 2009; 22:09:09 >
  • 2. bölümde geldi altyazıyı bekliyoruz
  • Yukarı izleyin abi şu diziyi Pişman olmazsınız.
  • İndivx takımının altyazısı çıktı.

http://divxplanet.com/sub/m/17091/True-Blood.html

DP'de çevirmeye başlamış, %25 şuan.
  • quote:

İndivx takımının altyazısı çıktı.

http://divxplanet.com/sub/m/17091/True-Blood.html

DP'de çevirmeye başlamış, %25 şuan.

Evet izleyebilirsiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorenzo Von Matterhorn -- 26 Haziran 2009; 13:51:16 >
  • Birazdan izlemeye başlıyorum, 56dk

quote:

Orjinalden alıntı: lord_angelus

Kimse jenerikten bahsetmemiş çok ilginç bir jeneriği var dizinin

Jenerik çok iyi, buradan da yapımını izleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 26 Haziran 2009; 13:44:32 >
  • quote:

Birazdan izlemeye başlıyorum, 56dk

quote:

Orjinalden alıntı: lord_angelus

Kimse jenerikten bahsetmemiş çok ilginç bir jeneriği var dizinin

Jenerik çok iyi, buradan da yapımını izleyebilirsin.

Evet ek$i'de görmüştüm.Şuan netimde sorun olduğu için video'yu izleyemiyorum.Yapımında +18 içerik varmıydı hatırlayamadığım için koymadım bende

• Dizinin Konusu Hakkında Bilgiler

Dizinin senaryosu Charlaine Harris’in The southern vampire mysteries kitaplarına dayanarak yazılıyor. İlk kitap 2001′de yayınlamış ve HBO nun açıklamasına göre 1. sezon bu kitaba göre çekilmiştir.

Dizinin içeriği ise japonların ürettiği sentetik kan içmeye başlayan vampirlerin saklandıkları yerlerden çıkarak kimliklerini göstermesi ve halka karışmasını anlatan bir drama. Dizinin güzel yanı ise yeni bir trend üretmesi. Vampirler insan kanı içmekten vazgeçiyor, bu sefer insanlar vampir kanı içmeye başlıyor.

Sentetik kan

Dizideki ana kahramanımız The Piano, X-Men ve Almost Famous gibi filmlerden hatırlayabileceğiniz genç yıldız Anna Paquin dizide Sookie Stackhouse isimli Louisiana’nın küçük kasabası Bon Temps’de garsonluk yapan bir kızı canlandırmaktadır. Kızımızın insanların düşüncelerini okuma gibi bir kabiliyeti var,ama bu yeteneğini nasıl kazandığını ilk sezon boyunca öğrenemiyoruz. Sookie birgün bara gelen vampir Bill’in düşüncelerini okuyamadığını anlar. İnsanların düşüncelerini sürekli okuyabildiği için sessiz sakin bir ortam ihtiyacı duyan Sookie Bill Compton’a ilgi duymaya başlar ve devamında olaylar gelişmeye başlar.

Bill Compton

Bill Compton rolünde Stephen Moyer oynuyor. Sookie’nin abisi vampir karşıtı Jason’ı Ryan Kwenten, Sookie’nin çalıştığı barın sahibi ve ona aşık olan Sam Merlotte’i Sam Trammell, Sookie’nin en iyi arkadaşı sorunlu Tara Thornton’ı Rutina Wesley ve barda çalışan garip gay Lafayette Reynolds’u da Nelsan Ellis canlandırıyor.

Dizinin yapımcısı ise ALan Ball’u Six feet under’dan ve Amerikan Güzeli’nden tanıyoruz. Moonlight’ın iptal haberinden sonra True Blood vampir sevenlere ilaç gibi gelecek…

HBO, yeni sezon dizilerinden, vampir draması “True Blood”ın ikinci sezonu için yeşil ışık yaktı. Yalnızca iki bölümün ardından gelen 2. sezon siparişi, kanalın “True Blood“a olan güvenini gösteriyor olsa gerek. “True Blood”, tekrarlarıyla birlikte yaklaşık olarak 4 milyon izleyici topluyor. Yeni sezon siparişiyle alakalı olarak konuşan bir HBO yetkilisi, “Dizi, her geçen bölüm daha da iyiye gidiyor. Reytingler ne olursa olsun, bu dizi kesinlikle ikinci sezonu hak ediyor” dedi.

Bence de dizi izlenmeyi hak ediyor.

Dizi Karakterleri Hakkında Bilgiler

Anna Paquin Dizideki Adı Sookie Stackhouse

Bu hanım kızımız Lousianada Bon Temps isimli kasabada yaşamını sürdürüp bir barda garson olarak çalışmaktadır.Küçük yaştan beri etrafındaki kişilerin düşüncelerini duyabilme gibi bir özelliği vardır.Dizide Bill Compton adında vampire aşık olur.

Stephen Moyer Dizideki Adı Bill Compton

Bu abimiz Tru Blood'un bulunmasıyla artık topluma karışma vakti geldiğini düşünmektedir.Vede bu düşüncesini gerçeğe dönüştürür.Barda Sookie Stackhouse ile tanışır ve aşık olur.Sookie Bill'in düşüncelerini okuyamadığını anlayınca oda Bill'e ilgi duyar...

Sam Trammell Dizideki Adı Sam Merlotte

Sam Merlotte Sookie'nin patronudur ve Merlotte Barının sahibidir.Sam Sookie'ye ilgi duyar ama bir türlü açılamaz.Diziyi izledikçe çok ilginç biri olduğunu anlıyıcaksınız.

Ryan Kwanten Dizideki Adı Jason Stackhouse

Dizinin renklerinden olan Jason abimiz Sookie'nin abisi olup azgının önde gidenidir.Dişilere olan zaafları yüzünden başını beladan kurtaramaz ve vampirlerden nefret eder.

Rutina Wesley Dizideki Adı Tara Thornton

Sookie'nin çocukluk arkadaşı.Çok dobra ve asi biri.Jason'a aşıktır ama Jason onun farkında değildir.Annesinden dolayı sorunlar yaşamaktadır.Patronu sam ile de değişik bir ilişki yaşamaktadır.

Nelsan Ellis Dizideki Adı Lafayette Reynolds

Lafayette Tarra'nın yiğeni olup makara bir gay arkadaşımız =) Dizi'nin en renkli karakteri.Bir kıyafetleri var ki ... görmelisiniz.Dizide Sam'in barında aşçı olarak çalışıyor.Aynı zamanda tam bir ticaret adamı

Carrie Preston Dizideki Adı Arlene Fowler

Sam'in barında garson Sookie'nin arkadaşı Rene'nin sevgilisi...Enteresan bir kadın milleti pofpoflayıp istediğini elde eden biri

Deborah Ann Woll Dizideki Adı Jessica Hamby

Bu kızımız diziye 1.sezonun sonuna doğru katılmıştır.İnsanken hanım hanımcık olan kız vampir olduğunda asi ve seksi bir dişi olmuştur. Devamını bekliyoruz.

Jim Parrack Dizideki Adı Hoyt Fortenberry

Jason'ın arkadaşı.Bir annesi vardır ki meraklı ve uyuzun önde gideni.Hoyt'a kuzu gibi davranır.Hoyt ne kadar annesine ters cevap versede sözünden çıkmaz.Arada bara gelen kızlara sarkar .

Todd Lowe Dizideki Adı Terry Bellefleur

Terry asker olarak ırakta bulunmuş ve psikoleji bozulmuştur.Enteresan hareketleri vardır.Ama herşeye rağmen sevecen biri çok çaktırmasada Arlene'a ilgi duyar.

Michael Raymond-James Dizideki Adı Rene Lenier

Rene Arlene'nın sevgilisidir.Jason'nın en iyi arkadaşıdır.Diziyi izledikçe daha iyi tanıyıcaksınız.

Chris Bauer Dizideki Adı Dedektif Andy Bellefleur

Adından da anlaşılıcağı gibi kasabanın dedektifi.Ama ona kimse dedektif demez Andy der ve bu onun çok uyuzuna gider.Uyuz olan Andy bu yüzden dahada uyuz olur En uyuz olduğu kişi ise Jason'dır.

William Sanderson Dizideki Adı Şerif Bud Dearborne

Kasabanın şerifi iyi bir adam.

Alexander Skarsgård Dizideki Adı Eric Northman

Karizma denen şey bu adamda var abi :) Diziye 1.sezonun ortalarında katıldı.Kim der bu adama 1000 yaşında diye ? Vampirlerin 5. bölge Lousianna şerifidir kendileri.Ayrıca vikingdir.

Kristin Bauer Dizideki Adı Pam

Bu ablamız Eric ile birlikte taklıyor ve hakkında daha pek birşey yok.

Evet arkadaşlar size diziyi tanıtmaya çalıştım inşallah yardımcı olabilmişimdir.İlk başlar biraz alıntı diğerleri kendi düşüncemdir.Derleyip topladım.Eksik gördüğünüz bir yer varsa söyleyin düzeltirim.İlerleyen zamanlarda daha çok bilgi verebilirim şuan pek zamanım yok.Yani izleyin birşey kaybetmezsiniz =) Burayada yorumlarınızı yazarsınız.Ayrıca bu postu ilk mesaja ekleyebilirsin tàlhà ilgi çekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorenzo Von Matterhorn -- 27 Mart 2010; 20:11:40 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.