Şimdi Ara

True Blood (2008- ) | 6.Sezon (Bu dizi yaşlandığımı hissettiriyor bana :_:) (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
7
Favori
42.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

Sookie de vampir sanki uyumuyor hiç

aynen :D
  • ne kadar true blood sevsemde fanıda olsam van helsing deki vampir ve kurtadam tasvirlerinin yerini tutmuyor ha modern vampir dersen tamam kurt adamları biraz :D

zaten 3 tip kurt adam vardır fantastik edebiyat acısından.

- Wolf ( en alt kademe diyebiliriz sürüdür ) = true blooddaki gibi
     True Blood (2008- ) | 6.Sezon (Bu dizi yaşlandığımı hissettiriyor bana :_:)

- Yarı yarıya :D klasik olan

- ve en sevdiğim werewolf fantastik edebiyat da vampirlerden daha güçlüdür :D en sağlamıdır en 3-4 metre vardır true bloodda bu kadar buyuk bir sey olmazdı ama bunun biraz da kucugu ama sağlamını koyabilirlerdi :D kavgalar daha iyi olurdu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riqus -- 26 Ağustos 2013; 1:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

ne kadar true blood sevsemde fanıda olsam van helsing deki vampir ve kurtadam tasvirlerinin yerini tutmuyor ha modern vampir dersen tamam kurt adamları biraz :D

zaten 3 tip kurt adam vardır fantastik edebiyat acısından.

- Wolf ( en alt kademe diyebiliriz sürüdür ) = true blooddaki gibi

- Yarı yarıya :D klasik olan

- ve en sevdiğim werewolf fantastik edebiyat da vampirlerden daha güçlüdür :D en sağlamıdır en 3-4 metre vardır true bloodda bu kadar buyuk bir sey olmazdı ama bunun biraz da kucugu ama sağlamını koyabilirlerdi :D kavgalar daha iyi olurdu .

Sondaki iyiymiş.
  • 6.sezonu yeni bitirdim ve şunu söylemek istiyorum;

6000 yıllık vampiri kolayca öldürdüler ya, daha ne diyeyim ben. Bari Russell Edgington gibi 4-5 katliam yapaydı iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

6.sezonu yeni bitirdim ve şunu söylemek istiyorum;

6000 yıllık vampiri kolayca öldürdüler ya, daha ne diyeyim ben. Bari Russell Edgington gibi 4-5 katliam yapaydı iyiydi.

Pekte kolay sayilmaz sonucta perilerin krali tuttu warlowu oda cok gucluydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce HBO duyurdu dizi 2014te sonlanacakmış 7.sezon son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Az önce HBO duyurdu dizi 2014te sonlanacakmış 7.sezon son.

Ben de yeni gördüm haberi. Bir yandan üzüldüm bir yandan da sevindim. Umarım güzel bir final sezonu hazırlayıp işleri bağlayıp ucu açık kalmayacak şekilde bitirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Az önce HBO duyurdu dizi 2014te sonlanacakmış 7.sezon son.

Ben de yeni gördüm haberi. Bir yandan üzüldüm bir yandan da sevindim. Umarım güzel bir final sezonu hazırlayıp işleri bağlayıp ucu açık kalmayacak şekilde bitirirler.

Bende oyle umuyorum.
    True bloodsiz ne yapacagiz yazlari.

• Şu ana kadar izlediğim en iyi vampir seneryosu.Bir daha ki sezona bayağı var galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_123

Şu ana kadar izlediğim en iyi vampir seneryosu.Bir daha ki sezona bayağı var galiba ?

Nerden baksan 9 ay falan var
  • quote:

quote:

Şu ana kadar izlediğim en iyi vampir seneryosu.Bir daha ki sezona bayağı var galiba ?

Şimdiden özledim valla. :) Bir an önce çıksa da izlesek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

quote:

quote:

Şimdiden özledim valla. :) Bir an önce çıksa da izlesek. :)

Bende özledim Birde son sezon olacak
  • Keşke son sezonu olmasa, benim için efsane bir diziydi....
  • Benim içinde kesinlikle bir efsane olarak kalacak.
  • quote:

Benim içinde kesinlikle bir efsane olarak kalacak.

Kesinlikle öyle hocam, efsane bir dizi. Katılmamak elde değil.

Beni ciddi anlamda etkiledi, Jessica ve Nora'ya aşık olmuştum. Kana tutkum artmıştı.
  • Yapılmış en iyi vampir dizisi olarak akıllarımızda kalacak heralde.Bu diziyi izledikten sonra Telepati olduğunu idda eden insanların sayısında artış göze çarpmıştır.
  • İzlenebilir listemde ilk 10 da.

• İlk iki bölümünü izledim ancak şu sookie midir nedir hiç rol yapamıyor yahu.Başrol olduğu için görmezden de gelinmiyor.Napim devam ediyim mi sizce?

• İzlenebilir bir dizi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMetallurgist

İlk iki bölümünü izledim ancak şu sookie midir nedir hiç rol yapamıyor yahu.Başrol olduğu için görmezden de gelinmiyor.Napim devam ediyim mi sizce?

O iyi rol yapamama değil. Anna Paquin çok iyi bir oyuncudur. Sookie karakteri biraz aptal bir karakter olduğu için öyle gözüküyor. İzlerken eğlenmiyorsan bırakabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.