- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Başlangıç Sayfasını değiştiremiyorum
8 Cevap56646 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

132 Mesaj
12 Ekim 2008; 15:29:14 

internet explorer kullanıyorum ve benim isteğim haricinde MSN anasayfası otomatik olarak açılıyor başlangıç sitesi olarak ve bunu değiştiremiyorum. REGEDITTEN de denedim olmadı acaba yanlış bir şey mi yaptım?

ayrıca SİSTEM YÖNETİCİNİZLE bağlantıya geçin diyor ama ben öyle bir ayar yaptığımı hatırlamıyorum. ev bilgisayarında sistem yöneticisi mi olurmuş :)

düş oldum, düştüm!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Ekim 2008; 16:14:34 

trojan girmiş sanırsam başlangıç saçfasını değiştiren programlar var googlede aratıp bulabilirsiniz

414 Mesaj
12 Ekim 2008; 17:07:18 

Bilgisayarını virüs taramasından geçir. Ayrıca ie sayfasının değişmeme sebebi spy sanırım. Birde spybot gibi bir programla tara.

599 Mesaj
12 Ekim 2008; 17:30:26 

Virüs bulaşmış. Bana da olmuştu. Sen yine iyisin bende +18 bir sayfa açılıyordu

498 Mesaj
12 Ekim 2008; 17:45:29 

PesimistRap aslında kötü bişey değilmiş seninki ? Dostum spy yemişsin. Adaware se personal yükle. Onla tarat bulunanları sil düzelir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

512 Mesaj
12 Ekim 2008; 17:51:15 

* Başlat / çalıştır
* gpedit.msc
* Kullanıcı yapılandırması
* Windows ayarları
* Internet Explorer bakımı
* Url ler
* Önemli url ler
* Burada 1. seçeneği aktif hale getirip ana sayfanı kendin yaz..

123 Mesaj
12 Ekim 2008; 18:59:02 

Başlat > Çalıştır'a giriyoruz ve 'regedit' yazıyoruz açılan sayfada F3'e ya da 'ctrl + F'e basıyoruz ve karşımıza 'bul' penceresi geliyor... Bu pencereye değişmeyen IE başlangıç

sayfamızın URL'sini yazıyoruz ve size bazı seçenekler buluyor bu seçenekler arasından 'start page'i bulup sağ tıklıyoruz ve 'değiştir' diyoruz. Size seçili olarak başlangıç sayfanızın

URL'si geliyor .. Siz bu adres yerine başlangıç sayfanız olmasını istediğiniz URL'yi yazıyorsunuz ve başlangıç sayfanız değişiyor...

Olmadımı

Başlat > Çalıştır > Regedit HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer >

Control Panel sekmesindeki Homepage değerine tıklayarak 0 olan değeri 1 e değiştiryoruz. Şimdide internet

seçeneklerinden giriş sayfamızı değiştirerek çıkıyoruz..

hadi yine olmadı varsayarak birde bunu söylüyeyim.

çalıştır > regedit > hkey_current_user software >microsoft >internet explorer >main >start page

bu değere adresi yazın trojanden dolayı değişmeyen sayfayı değiştirin...

...

132 Mesaj
12 Ekim 2008; 22:34:24 

hepinize teşekkürler.

spy aramakla uğraşamadım.şimdilik regedit çözümünü denedim. özellikle

çalıştır > regedit > hkey_current_user software >microsoft >internet explorer >main >start page about:blank yazdım. sorun çözüldü.

teşekkürler.

düş oldum, düştüm!

22 Mesaj
2 Ağustos 2013; 16:08:58 

Arkadaşlar konuyu hortlattım kusuruma bakmayın ama benim durum daha vahim gibi görünüyor ne regeditte ne de gpedit.msc den internet explorer'ı göremiyorum mozilla firefoxta da aynısı olmuştu ama kaldırıp tekrardan yükleyince sorun çözüldü fakat ie de olmuyor ve göremiyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

İyi Forumlar
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Başlangıç Sayfasını değiştiremiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297