- x
kalorifer böceği ile mücadele nasıl yapılır?
73 Cevap64108 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1585 Mesaj
12 Ekim 2008; 11:14:11 

mrb arkadaşlar, evin mutfağında kalorifer böceği gördüm. İlaçlama yaptırayım diyorum. Ne tür bir ilaç kullanmak gerekiyor?
Bir daireyi kaç liraya ilaçlıyorlar?
Bu zirai ilacı kendimiz alıp ilaçlama yapabilir miyiz?
Lütfen bilgisi olanlar cevap yazsın.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!

2747 Mesaj
12 Ekim 2008; 11:16:27 

ilaçlama şirketlerini araştır. zehirler var ama asla tamamen ortadan kaldıramazsın o şekilde. şirketlerinde kendine özel fitayları vardır zaten.

birde komşularına sor onlarda da varmıymış ? eğer binada yaygınsa komple ilaçlama gerekir

693 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:19:25 

Hocam bak bende çok çektim bu hamamböceklerinden. Ama kökten kurtuldum çok şükür. Bizimde en çok mutfakta çıkıyordu. Gece yarısı ışığı bir yaktın mı tezgahta, yerlerde onlarca olurdu hem büyükleri hem de yavruları. Gündüz ise hiçbiri gözükmezdi saklanırlardı.

İlaçlama şirketi denen boş şeyleri geç hocam. Benim kendi arkadaşımın ilaçlama şirketi var. Ona gitmiştim ve bana kullandıkları ilaçtan vermişti. Aylarca kullandım hiçbir faydası olmadı. Böceğin üstüne sıkıyordum, yarabbi şükür diyip yoluna devam ediyordu. Ondan sonra arkadaşı getirdim eve makineyle o da ilaçladı bütün evi komple. Yok abi bi türlü çözülmeyecek. Bi de bu geberesi yaratıklar çok hızlı çoğalıyorlar ve yumurtalarını her yere bırakıyorlar çok dikkat etmelisin.

En sonunda kafam attı benim de gittim eczaneye 8 tüp RAID BOCEKSAVAR (Hamam Böcekleri İçin Yeşil Şişe) aldım. Sonra eve gittim, mutfağı komple boşalttım tabak çanak ıvır zıvır ne varsa başka odaya aldım. (Bu taşıma esnasında eşyaları kontrol ederek taşı içinde olabilir başka odaya gidebilir) Sadece bulaşık makinesi ve buzdolabı kaldı. Ondan sonra bastım ilacı her yere. Göreceksin ama nasıl çıkıyolar her delikten ilacın kokusunu duyunca. Öbek öbek. Sıktığım an böcek ölüo, hemen ters dönüo dikiyor bacaklarını havaya. Ani etki gösteriyor bu raid süper. Yumurtalarına ulaştım dolapların içinde toz gibi belli olmuyor. Her yeri kontrol etmezsen tekrar ürerler. 2 gün boyunca ilaçladım ve mutfağa girmedim hiç. En az 100-150 tane böcek ölüsü temizledim daha sonraki gün. Sonra gittim böcek yemi aldım ve dolapların altına buzdolabı altına bulaşık makinesi altına tezgah altına döşedim. Bir hafta içinde böcekler azaldı artık 3-5 tane çıkıyordu geceleri. 1 ay sonra gece ışığı yaktığımda 1 tane bile çıkmadı. Ve haftalardır 1 tane böceğe restlamadım sanırım kökünü kuruttum.

Ayrıca bulaşık makinesinin içine de giriyorlar her yeri kontrol et en küçük deliği bile. Duvardaki saatin içine bile yuva yapmışlar düşün artık

0

-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 12 Ekim 2008; 12:16:47 >

Hayat sadece üç çizgiden ibarettir...

1585 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:30:28 

Abi, biz de ilacı kendimiz alıp ilaçlama yapmayı düşünüyoruz. Şirket 50 YTL istiyormuş.
Ona vereceğimiz para ile ilaçlama pompası alayım diyorum. Şu sırta takılı olanlardan. Daha sonra ilacını da alıp önce kendi dairemi daha sonra da isteyen diğer apartman dairelerini ilaçlayalım diyoruz. Bakalım başarılı olabilecek miyiz?
Zaten yumurtalara karşı 20 gün sonra tekrar ilaçlama yapmak gerekiyormuş.

quote:

Orjinalden alıntı: _-_

Hocam bak bende çok çektim bu hamamböceklerinden. Ama kökten kurtuldum çok şükür. Bizimde en çok mutfakta çıkıyordu. Gece yarısı ışığı bir yaktın mı tezgahta, yerlerde onlarca olurdu hem büyükleri hem de yavruları. Gündüz ise hiçbiri gözükmezdi saklanırlardı.

İlaçlama şirketi denen boş şeyleri geç hocam. Benim kendi arkadaşımın ilaçlama şirketi var. Ona gitmiştim ve bana kullandıkları ilaçtan vermişti. Aylarca kullandım hiçbir faydası olmadı. Böceğin üstüne sıkıyordum, yarabbi şükür diyip yoluna devam ediyordu. Ondan sonra arkadaşı getirdim eve makineyle o da ilaçladı bütün evi komple. Yok abi bi türlü çözülmeyecek. Bi de bu geberesi yaratıklar çok hızlı çoğalıyorlar ve yumurtalarını her yere bırakıyorlar çok dikkat etmelisin.

En sonunda kafam attı benim de gittim eczaneye 8 tüp RAID BOCEKSAVAR (Hamam Böcekleri İçin Yeşil Şişe) aldım. Sonra eve gittim, mutfağı komple boşalttım tabak çanak ıvır zıvır ne varsa başka odaya aldım. (Bu taşıma esnasında eşyaları kontrol ederek taşı içinde olabilir başka odaya gidebilir) Sadece bulaşık makinesi ve buzdolabı kaldı. Ondan sonra bastım ilacı her yere. Göreceksin ama nasıl çıkıyolar her delikten ilacın kokusunu duyunca. Öbek öbek. Sıktığım an böcek ölüo, hemen ters dönüo dikiyor bacaklarını havaya. Ani etki gösteriyor bu raid süper. Yumurtalarına ulaştım dolapların içinde toz gibi belli olmuyor. Her yeri kontrol etmezsen tekrar ürerler. 2 gün boyunca ilaçladım ve mutfağa girmedim hiç. En az 100-150 tane böcek ölüsü temizledim daha sonraki gün. Sonra gittim böcek yemi aldım ve dolapların altına buzdolabı altına bulaşık makinesi altına tezgah altına döşedim. Bir hafta içinde böcekler azaldı artık 3-5 tane çıkıyordu geceleri. 1 ay sonra gece ışığı yaktığımda 1 tane bile çıkmadı. Ve haftalardır 1 tane böceğe restlamadım sanırım kökünü kuruttum.

Ayrıca bulaşık makinesinin içine de giriyorlar her yeri kontrol et en küçük deliği bile. Duvardaki saatin içine bile yuva yapmışlar düşün artık

0

-1

403 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:32:32 

sobaya geçilir

1703 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:33:11 

aynı sorun bende de var bu böceklerden gündüz eser yok..gece mutfağın ışığını açınca her taraftalar gördüklerimi öldürüyorum ama bitmiyolar

2539 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:36:11 

böcek olan evde nasıl duruyorsunuz valal büyük sabır. deliririm ben. korkudan değil. bulunduğum ortamda kesinlikle olmaması lazım kelebekler dahil.

Asus Maximus IV GENE-Z\Gen3 Intel® Z68 *Intel Core i7 2600K 3.4Ghz* CORSAIR 8GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ C9 * Palit GTX560Ti 2GB GDDR5* SSD CH ForceGT * Samsung 26" T260HD * Creative inspire p5800 * RAZER Naga+G19 * Coolermaster Centurion B5 * High Power 560W * Coolermaster GP Hyper Cooler Samsung103SJ 1tb x2 Raid+WD 2TB EXT * Sennheiser PC360

1585 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:36:25 

Her yumurtada 30-35 tane böcek çıkıyormuş. Bu şekilde biter mi?
Yazdan 1. kattaki komşumuz söylemişti. İlaçlama yaptıralım bizim evde kalorifer böceği var demişti. Ben de ben hayvan severim bana gönderin demiştim. Benim daire 4. katta ve artık bende de böcek var. Besliyorum onları.

321 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:43:11 

Abi önce git tüp slikonlardan al

Çıkabilecekleri ve onları gördüğünde kaçabilecekleri küçük çatlak,deilikleri falan tamamen kapat

Ondan sonra Detan max veya raid falan al sık

Yapacak başka bir şey yok

693 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:49:09 

Hocam ilaçlama şirketlerinin ilaçlarına aldanma!!! Onların ilaçlarının hepsi standart ve ev için uygun değil. Büyük alanlarda faydasını gösteriyor o, fabrikalar gibi mekanlar için. RAID den ötesi yalan sıktığın an ölüyor böcek. Kokusundan bile kaçıyorlar. Sırta takılan ilaçlama makinesiyle sıkmıştı benim arkadaş bi faydası olmadı

Hayat sadece üç çizgiden ibarettir...

2935 Mesaj
12 Ekim 2008; 12:50:54 

Toz olarak zehirler var onlardan buzdolabı altlarına falan serp.. yiyecek zannedip yiyorlar daha fazla üreyemeden hepsi ölüyor..

ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ

143 Mesaj
12 Ekim 2008; 13:37:12 

en sevmediğim böcektir her yere girerler yumurtalarını heryerde görürsün ilaçlamadan başka çaresi yok zirai ilaç satan bayiler biliyor hangi ilaç daha iyi bizim evde de bir ara epey vardı biz ilaçlıyoduk tertemiz oluyordu bir bakıyorsun geri geliyodu bizim alt katta oturan pis bir komşu vardı oradan gelirmiş yandaki daireyede gelirmiş hep bir kerede o evden fare bile gelmişti bize taşındıda kurtulduk 2-3 yıldan beri yok böcek möcek 6 ay etkili ilaçlar var sulandırıp sıkıyosun el ayak değmeyen yere böcek oralarda gezerken ölüyor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Ekim 2008; 14:57:56 

2012 Mesaj
12 Ekim 2008; 15:23:41 

bi ilaç var çok etkili.böceği yakalıyorsun.böcek yakalanınca gözünü kapatır biraz gıdıklayınca gülecem diye gözünü açıyor.gözlerin ikisinede ikişer damla sıkıyorsun.

böcekte bir kaç saat sonra geçici körlük oluşuyor sonra yürürken kafasını bir yerlere çarpıp ölüyor veya kahrından ölüyor.eğerki ölmezse işlemi baştan alıyorsun.

şaka bir yana

zirai ilaç satanlarda çok etkili ilaçlar var. ama çok etkili olduğu için evi 1 gün terketmelisin.fiyatıda 3 5 tl. kadar.ben öyle kurtuldum.birde yukarda arkadaşlar yazmış

yumurtadan çıkma zamanına göre 2 nci hatta 3 ncü kez ilaçlama yaparsan çok daha etkili olur.

1751 Mesaj
12 Temmuz 2010; 15:29:01 

bizdede cıkıyor kocaman kalorifer boceginden acayip hızlıda kacıyor bu meletler bide ucuyor sanki. gece gunduz var detan vardı sıkıyom olmuyo raid alıp hem beyaz hemö yesil 8-10 kutu sıkıp denicez hafta sonu evede girmeyiz bakalım gorecez hayırlısı

OneHourTranslation

974 Mesaj
12 Temmuz 2010; 15:29:47 

kaloriferleri sök

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

480 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Teeraal
12 Temmuz 2010; 15:34:54 

Bizde de var o lanet hayvanlardan ya nefret ediyorum ufak ince açık kahverengimsi bir hayvanat gördüğüm yerde yapıştırıyorum terliği ama daha kalıcı bir çözüm bulmak lazım

58 Mesaj
12 Temmuz 2010; 15:47:53 

http://www.haseremarket...urun_detay.asp?pid=7218

Ustam kesin çözüm. Kesinlikle öneririm. Bayer'in öyle çok yüksek fiyatlı değil. her türlü haşereyi öldürür.

Tek kusuru çok titizsen etkisi çabuk geçer. Odaya fısfıslıyorsun bunu. Hiç bir zararı yoktur sadece ne olur nolmaz gözüne dokundurtma içindede var. Eski bir ilaçtır biz bunu 4 senedir kullanıyoruz.
Bu ilacı bizim evde kullanıyoruz komşudaki böcekler bile ölüyor.

Etki süresi evin temizleme durumuna göre 3 aydan 6 aya kadar varabilmektedir. Ucuz ve etkilidir ve kaliteli Bayer'in...
Araştırabilirsiniz.

... Eve dönmek, kafayı yastığa koymak ve koyar koymaz da, yarın gene sabahın olacağını bile bile karanlık bir yokluğa doğru yuvarlanmak demekti.
Ben düşünmüyorum, beynim kanıyor

21 Mesaj
20 Kasım 2010; 18:18:58 

kardeşim kesin çözüm her türlü haşerelerin kafasını kopartıyor. damdızlak bırakıyor.

http://www.telestarshop...oduct.php?id_product=12

2477 Mesaj
20 Kasım 2010; 20:46:35 

Bir de kalıcı çözüm olarak, evin özellikle mutfak dolapları eskiyse, yenilemeniz; bizm evde de kalorifer böceğinden geçilmiyordu,mutfak dolaplarını yenileyince eser kalmadı

1325 Mesaj
20 Kasım 2010; 21:17:47 

Sorun
0

Çözüm
0

Garantili

Gerhauen

2689 Mesaj
20 Kasım 2010; 21:29:18 

2008 Konusuna mesaj atıyorsunuz gençler.

1 Mesaj
31 Ekim 2011; 11:45:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

2008 Konusuna mesaj atıyorsunuz gençler.

Sende öyle yapmışsın.

Ama kalorifer böceklerini şirketler çözmez diyenlere kesinlikle katılmıyorum. Benzer bi problem amcamların evinde vardı. kalorifer böcekleri hakkında biraz araştırma yaptım, geldiler ilaçladılar problemde ortadan kalktılar.

Aha burdada detaylar : Kalorifer böceği ilaçlama

böcek ilaçlama

ilaçlama

179 Mesaj
21 Aralık 2011; 12:19:31 

Ben 4 defa ilaçlattım hiçbir işe yaramadı. Raid, detan, böcek yemi vs ne varsa boca ettim ama nafile. İlaçlama firmalarının hepsini bilmem ama bana gelenler kesinlikle hiçbir işe yaramadı. İlaçlama yapıldığının sonraki günü böcekler evde köşe kapmaca oynuyorlardı.

En son apartman görevlisi zirai bir ilaç getirdi ilaçlayıp evden kaçtık. Bildiğiniz kaçtık
Sonraki gün eve geldik mutfakta ne varsa tek tek yıkadık. Sonraki 6 ay değil böcek esamesi yoktu evde. Nasıl bir ilaçsa artık 1 hafta kokusu da gitmedi evden... Diğer daireleri böcek bastığı halde bizim eve uğramadılar bile. Bu arada diğer daireleri defalarca uyardım gelin ilaçlatalım diye ama yanaşmamışlardı

Şimdi o ilacı arıyorum yine çünkü tek tük de olsa böcek var evde. Görevliye sordum adı "ddv" dedi. Aradım bulamadım. Aldığı yerde artık yokmuş ama satan yerler varmış.

Birde böcekleri gördüğünüz yerde öldürmek için domestos birebir. Şu fıs fıs şişelerin 1/3'ünü domestos 2/3'ünü su doldurup çalkalayın. Gördüğünüz yerde böceğin üzerine sıktığınızda en fazla 5 saniyesi var. Domestos ne yapıyorsa artık böceğe 3-5 saniyede ters dönüyor.

Unutmadan... Bu böceklerin ciğeri yokmuş. Suyun içinde olsa 40 dakika canlı kalabiliyorlarmış. Bu yüzden evin lavabo ve balkon giderlerinden rahatlıkla eve çıkabiliyorlar. Ve eve genelde buralardan giriyorlar. Girmelerini engellemek neredeyse imkansız. Sadece güçlü ve uzun süre etkili bir ilaçla evi ilaçlayıp öyle kurtulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flort -- 21 Aralık 2011; 12:27:03 >

53 Mesaj
2 Haziran 2012; 0:01:42 

hort! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasimkirboga -- 2 Haziran 2012; 0:12:22 >

369 Mesaj
2 Haziran 2012; 0:03:32 

yumruğunla öldür onu

515 Mesaj
2 Haziran 2012; 0:04:29 

quote:

Orijinalden alıntı: kasimkirboga

hort! :)

Off ne kadar uzun süreli bir hort bu aklım almıyor.Forumun ilk konularından biri bu galiba.

Hobilerim arasında tabiki de kitap okumak ve müzik dinlemek var.

53 Mesaj
2 Haziran 2012; 0:07:15 

arkadaş bende bu konuda etkili bir ilac arıyorum bana bi öneriniz varmı

394 Mesaj
2 Haziran 2012; 0:08:35 

belediyeye git evde çok sayıda kene var de onlar gelip bedavaya ilaçlıyorlar

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2012; 0:11:35 

Anneannemin özel bir ilacı vardı nereden aldılarsa beyaz birşey deliklere sürüyosun 1 gece odaya girmiceksin zehirlenirsin kokudan hepsi ölüyordu bizde temizliyorduk

13 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:01:20 

aradığınız bütün bilgileri şu sayfadan bulabilirsiniz : kalorifer böceği

29 Mesaj
6 Ekim 2012; 14:04:55 

merhaba arkadaşlar, kalorifer ve hamam böceklerine karşı yapılacak ilaçlama işlemleri ve uygulamaları mekandan mekana değişiklik gösterebilir, bazılarını en basit raid ilaçlarla çözebilirken, bazı durumlar içinde bir ilaçlama şirketi ile çalışmanız gerekir. çünkü sizler sadece gözle görebildiğiniz kadarını görebiliyorsunuz ancak bu böcekler çok hızlı bir şekilde üreyip çoğalabiliyorlar, ayrıca çoğunluğu geceleri ortaya çıkarlar. yuvalarını bir çok yere yapabiliyorlar, aklınızın ucundan geçmeyecek yerler. örneğin elektrik priz kutularının içine dahi.. bu kadar çok bilgiye sahip olmamın nedeni de bende aylarca uğraştım, hatta bir kaç ilaçlama şirketi ile çalıştım ancak sorun benim olduğum binadaydı. yoğunluk ne kadar fazla olursa o kadar fazla ilaçlama gerekebiliyor. en son çalıştığım ilaçlama şirketi 3. kez ilaçladıktan sonra bu sorundan kurtuldum. ancak dediğim gibi bizler sadece görebildiğimiz kadarını görebiliyoruz. 4 5 tane büyüklerinden görmeniz demek devamında en aşağı 100 150 tane olacağının garantisi demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epitaph -- 18 Şubat 2014; 9:25:44 >

3 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:48:43 

Evdeki böcek ve haşereden kurtulmak istiyorsanız bu firmayı önerebilirim : Kalorifer böceği ya da diğer firmaları da oldukça iyi hizmet veriyor. İstanbulda olanlar içinde Böcek ilaçlama için iyidir.

Karşıda oturan teyzem için internetten üstteki firmayı bulmuştum aynı gün gelip halletmişlerdi.Telefonları hala kayıtlı cebimde.Alttaki firmada ekim ayında apartmanımızı ilaçlattığımız firma gayet profesyonel iş yaptılar.Tavsiye edebilriim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hobi alemi -- 9 Şubat 2013; 11:51:07 >

21 Mesaj
20 Mart 2013; 11:33:33 

quote:

Orijinalden alıntı: _-_

0

-1

Çok teşekkürler tavsiyen üzerine kullandım. ve anında etkisi ile büyülendim diyebilirim.

Daha önce sıvı, jel ve kapsül kullandım fakat yeni taşındığım evde hiçbirinin faydası olmadı her tarafta onlarca kalorifer böceği geziniyordu.

Bebeğimiz sürekli yerde oynadığı için çok tedirgin oluyorduk.

Özellikle mutfakta, en son ekmek sepetinden çıkınca hemen gidip RAİD köpük aldım ve akşam bolca ilaçladım.

İlaçlamayı bayanların yapmasını tavsiye etmiyorum çığlık çığlığa bir durum yaşanabilir.

kısaca özetliyorum sebebini.

Mutfak kapısından başlayarak ( dışarı kaçmasınlar diye düşünerek yaptım ama meğer bunlar uçuyormuş :) ) tezgah altlarına girdim ve inanın hiç böcek yokken ortalık ve üstüm başım böcek doldu her tarafta uçuşmaya başladılar. Bu dediğim olay ilaçlamaya başladıktan iki dakika sonra oldu. bu durumu görerek daha fazla ilaç kullanma isteği duydum istem dışı.
Mutfakta ilacın yarısından biraz fazlasını kullandım diyebilirim.

10 dk. sonra her yerde bir sürü ölü böcek ve ölü böceğe denk gelme durumu iki gün devam etti.

ve mutlu son artık temiz ama 2 hafta sonra yumurta ihtimaline karşı tekrar ilaçlamayı düşünüyorum.

bu arada uçabilenler erkek olanlar mış diye okudum.

1597 Mesaj
20 Mart 2013; 11:43:18 

silahla

Su sesi,Para sesi,Fan sesi

901 Mesaj
20 Mart 2013; 11:51:59 

quote:

Orijinalden alıntı: 61Şenol

Çok teşekkürler tavsiyen üzerine kullandım. ve anında etkisi ile büyülendim diyebilirim.

Daha önce sıvı, jel ve kapsül kullandım fakat yeni taşındığım evde hiçbirinin faydası olmadı her tarafta onlarca kalorifer böceği geziniyordu.

Bebeğimiz sürekli yerde oynadığı için çok tedirgin oluyorduk.

Özellikle mutfakta, en son ekmek sepetinden çıkınca hemen gidip RAİD köpük aldım ve akşam bolca ilaçladım.

İlaçlamayı bayanların yapmasını tavsiye etmiyorum çığlık çığlığa bir durum yaşanabilir.

kısaca özetliyorum sebebini.

Mutfak kapısından başlayarak ( dışarı kaçmasınlar diye düşünerek yaptım ama meğer bunlar uçuyormuş :) ) tezgah altlarına girdim ve inanın hiç böcek yokken ortalık ve üstüm başım böcek doldu her tarafta uçuşmaya başladılar. Bu dediğim olay ilaçlamaya başladıktan iki dakika sonra oldu. bu durumu görerek daha fazla ilaç kullanma isteği duydum istem dışı.
Mutfakta ilacın yarısından biraz fazlasını kullandım diyebilirim.

10 dk. sonra her yerde bir sürü ölü böcek ve ölü böceğe denk gelme durumu iki gün devam etti.

ve mutlu son artık temiz ama 2 hafta sonra yumurta ihtimaline karşı tekrar ilaçlamayı düşünüyorum.

bu arada uçabilenler erkek olanlar mış diye okudum.

Bayanı bırak beni soksan öyle bir ortama kalp krizi geçirirdim heralde. Düşününce bile kötü oldum.

LORD OF THE RINGS STORE

30 Mesaj
20 Mart 2013; 11:56:16 

Kaloriferi yak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

I knew all the rules but the rules did not know me.

9 Mesaj
20 Nisan 2013; 3:16:07 

quote:

Orijinalden alıntı: hobi alemi

Evdeki böcek ve haşereden kurtulmak istiyorsanız bu firmayı önerebilirim : Kalorifer böceği ya da diğer firmaları da oldukça iyi hizmet veriyor. İstanbulda olanlar içinde Böcek ilaçlama için iyidir.

Karşıda oturan teyzem için internetten üstteki firmayı bulmuştum aynı gün gelip halletmişlerdi.Telefonları hala kayıtlı cebimde.Alttaki firmada ekim ayında apartmanımızı ilaçlattığımız firma gayet profesyonel iş yaptılar.Tavsiye edebilriim.

hocam fiyatları ne kadar acaba bizim muftakta siyah hamam böceği çıkıyordu geçen sene şimdide odada kalorifer böceği çıktı lanet olsun kesin çözüm gerekiyor bana kaç liraya mal olur bilginiz var mı

333 Mesaj
20 Nisan 2013; 3:43:37 

Yalnız konunun okunma sayısı 35000'e dayanmış mesaja bak. Demek ki baya arayıpta uğrayanlar var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SokemoN -- 20 Nisan 2013; 3:43:33 >

3400 Mesaj
20 Nisan 2013; 4:17:17 

eve kedi al.

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."

1085 Mesaj
20 Nisan 2013; 4:25:10 

quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

Yalnız konunun okunma sayısı 35000'e dayanmış mesaja bak. Demek ki baya arayıpta uğrayanlar var..

hemen reklam yeri açalım şu köşeye o zaman.

0

303 Mesaj
20 Nisan 2013; 4:37:16 

Bizim mutfakta da vardı bunlar. Her yaz her mutfağa girişimde lambayı açtığımda tezgahta dolaşıyorlardı. 2 senedir görmüyorum. İlaçlama falan yapmadık. Sadece mutfak havasız kalıyordu bu yüzden camı çok açmaya başladık. Gitti namussuzlar.

O lambayı her açısında tezgahta onları görmek çok sinir bozucu birşey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

177 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:00:07 

2008 de açılmış konu sene 2013 hala ürüyo bu böcükler işyerimde mutfak kısmında çoğunlukta heryerden çıkabiliyor. en mantıklısı raid köpük geldi deniyeceğim yorumlara teşekkürler :D seneye görüşmek üzere

310 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: _-_

0

-1

hocam sen kitap yazsana

5 Mesaj
2 Mayıs 2013; 15:59:56 

Arkadaşlar ben burada Pestgo haşere kovucular hakkında yorumda bulundum fakat bazılarının işine gelmediğinden yorumlarım kaldırılmış. Yaptığım yorumlar galiba birkaç şirketin reklamını yapmaya çalıştığı ürün için iyi olmamış. Ben burada sadece aldığım üründen memnun kaldığımı belirtmek ve tavsiye etmek için yorum yapmıştım. Burada konu açıp ürünlerini tanıtmaya çalışanlar arkadaşlar sadece iyi yorumları bulundurup başka marka tavsiye edildiğinde diğerlerini siliyorlar. Herkesi saygıya davet ediyorum.

1334 Mesaj
2 Mayıs 2013; 16:06:46 

Bu namussuzlardan bizim iş yerinde çok vardı. Hatta temizlik yaparken masadan hoperlör düştü ve içinden böcekler fırladı onun içine bile yumurtlamış şerefsizler.

3 Mesaj
19 Haziran 2013; 21:03:17 

quote:

Orijinalden alıntı: solesman

hocam fiyatları ne kadar acaba bizim muftakta siyah hamam böceği çıkıyordu geçen sene şimdide odada kalorifer böceği çıktı lanet olsun kesin çözüm gerekiyor bana kaç liraya mal olur bilginiz var mı

Merhaba

fiyatları öğrenmek için siteyi ziyaret edip telefon numaralarını arayın

www.kaloriferbocegi.us

100m2 için 70 tl idi

Uzaklaştırılmış
23 Haziran 2013; 22:11:13 

konu güncel kalsın savaş sürüyor

243 Mesaj
23 Haziran 2013; 22:12:33 

kaloriferle ez onlari

Ya mekan yanlisti ya zaman, ya dusunceler yanlisti ya kararlar, ya soylediklerim yanlisti ya gozlerin ya ben yanlistim ya da sen

Biraz benden, çokça senden...
Ayrılmayalım işte, ben senden öteye gidemem

652 Mesaj
24 Haziran 2013; 3:17:39 

Kediler gerçekten böcek düşmanı oda daki uçan sineğe bile kıllanan kedi uçacağını zannederek yakalamaya çalışıyor. böcek gördümü üzerine basıyor ama yemiyor bazılarını yiyor gözümle şahit oldum. herneyse aynı sorun bende de var arkadaşlar az önce mutfağa girdiğimde tezgahta 3 tane büyük 5-6 tane de yavru gördüm. üstelik raidin paket halindeki plastik böcek yemlerinden mutfakta 8 tane olmasına rağmen 1 aydır değişen hiç bir şey yok. sözde yemi yiyen böcekler yuvaya gidip yuvadakileri de öldürüyor.. yalan! böcek yemiyor ki belki de etrafta daha lezzetli malzeme vardır diye.. herneyse yarın ilk işim raid in o yeşil spreyini alıp mutfağı boşaltıp ilaç basmam olacak yanlız sormak istiyorum ilaç sıkarken benide etkilermi?

3570K @4.4Ghz || GTX660 Ti Power Edition || MSI Z77A-G45 || 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 || 120GB Force 3 GT SSD || 1TB + 500GB Seagate NCQ Sata2 || Feel hurricane II 550midt || Tagan Force 2 700W || Cooler Master Hyper 612S Cpu Cooler || LG E2360 23" || Logitech Z-523 2+1 || Snopy V5H || Jwin 7000 Joypad || Ibanez GRG170DX || Roland Mıcro Cube 15w

1063 Mesaj
27 Haziran 2013; 2:38:56 

raidi bulamayınca deodorant sıkayım dedim ama o da ne birden üzerime uçtular böcekler isyan bayrağını çekti evden pay istiyorlar

kinguin ve steam market üzerinden istediğiniz her oyun çok çok ufak komisyonlarla alınır.

4751 Mesaj
7 Temmuz 2013; 14:08:47 

Ilk 1 ay once tektuk gormeye basladim salak gibi onemsemedim. Simdi geceleri tuvalete gittigimde 2 3 tane goruyorum hemen kacip mutfaga gidiyorlar.

Raid bocek yemi alip ucra koselere 4 adet koydum ama konuyu okuduktan sonra raid kopuk almaya karar verdim.

Yalniz zart diye uzerime ucarsalar pek hos karsilamayabilirim ne yapcam bilmiyorum

Serefsizler gunduz hic yoklar gece hep tuvalette yakaliyorum. Kesin tuvalette bir yerden giriyolar eve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayMakers -- 8 Temmuz 2013; 14:09:14 >

364 Mesaj
2 Aralık 2013; 10:22:08 

Arkadaslar bu sorundan bende muzdaribim once sadece 1 tane gordum, daha sonradan dun bulasık makinesinin kapagini actigimda bildigin striptiz kulubu kurmuslar icine disiler geziyor erkekler ucuyor yeni onerilerinizi bekliyorum yoksa makineyi yakacam

DH ESOGU
Öğrencileri

Uzaklaştırılmış
2 Aralık 2013; 10:25:49 

kaloriferleri sökerseniz sorun kalmaz, ilaçlama masrafına da girmezsiniz.

1654 Mesaj
2 Aralık 2013; 10:38:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

böcek olan evde nasıl duruyorsunuz valal büyük sabır. deliririm ben. korkudan değil. bulunduğum ortamda kesinlikle olmaması lazım kelebekler dahil.

Aynen.

1536 Mesaj
2 Aralık 2013; 11:04:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ozan387

Arkadaslar bu sorundan bende muzdaribim once sadece 1 tane gordum, daha sonradan dun bulasık makinesinin kapagini actigimda bildigin striptiz kulubu kurmuslar icine disiler geziyor erkekler ucuyor yeni onerilerinizi bekliyorum yoksa makineyi yakacam

Soba kur

429 Mesaj
2 Aralık 2013; 11:17:12 

Şu başlık çok güzel bir konuyu gözler önüne seriyor. O zamanda atılan mesajlar hep adam akıllı, üsluplu iken her yükseltmede seviye katlanarak düşmüş. Aynı başlığı şimdi açsak "evi yak, evi terket, ona kırıcı olduğunu söyle" vs. mesajlar atılır.

Bu hesap artık forumda aktif değildir, lütfen cevapları buna dikkat ederek gönderiniz. (25 Haziran 2006 - 29 Ağustos 2014)

http://i.hizliresim.com/bQ7m6Z.png - Umarım forum yönetimi bir gün gerçek hakaret edenleri, kural dışı davrananları sırf üye fazlalığı yapıyorlar diye kayırmayı bırakır.

364 Mesaj
2 Aralık 2013; 12:19:43