Şimdi Ara

IT Koordinatörü Nedir ? Ne değildir ? Ne iş Yapar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
25.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorum gayet açık...Bilen birileri varsa bu IT Koordinatörünün ne iş yaptığını açıklayabilirmi ?

Ayrıca nasıl IT Koordinatörü olunur onuda bi anlatsanız

• quote:

Orjinalden alıntı: Emre!

quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Açılımı Information Technology Bilgi İşlem Koordinatörü

Kurumsal şirketlere yeni unvan olarak kullanılmaktadır.

Peki bu ünvana sahip kişiler geleceğin Bilgi İşlem Müdürleri diyebilirmiyiz ?

Benim fizik hocam üni'de fizik bölümünü bitirmiş.Sonra business school'da bilmemne masterı yaptı.Yazılımdan da anlıyordu.Baya sağlam yerlerde görev yaptı.Sonra çok para kazandım diye lisede ve üniversitede ders vermeye başladı.IT'ci olarak kariyeri aşağıda:

http://www.linkedin.com/pub/0/242/660

• quote:

Orjinalden alıntı: Ata

quote:

Orjinalden alıntı: Emre!

quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Açılımı Information Technology Bilgi İşlem Koordinatörü

Kurumsal şirketlere yeni unvan olarak kullanılmaktadır.

Peki bu ünvana sahip kişiler geleceğin Bilgi İşlem Müdürleri diyebilirmiyiz ?

Benim fizik hocam üni'de fizik bölümünü bitirmiş.Sonra business school'da bilmemne masterı yaptı.Yazılımdan da anlıyordu.Baya sağlam yerlerde görev yaptı.Sonra çok para kazandım diye lisede ve üniversitede ders vermeye başladı.IT'ci olarak kariyeri aşağıda:

http://www.linkedin.com/pub/0/242/660

Valla hocam ne yalan söyliyim hiç bişey anlamadım

Ya 2 gündür araştırıyorum bu IT Koordinatörü hakkında hiç bişey bulamadım . ..

Yani bu adamlar ne iş yaparlar , hangi konuda uzmandırlar , ne yerler ne içerler ...Doğru dürüst hiç bişey yok

Ama diğer bir yandan aldıkları maaşlara bakıyoruz.... Baya güzel para kazanıyorlar.... Peki hiç kimse bilmiyormu bu adamların ne iş yaptıklarını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.