Şimdi Ara

Cebit 2008: Türk Telekom görüntülü telefon!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom'un evler ve iş yerleri için geliştirdiği görüntülü telefon ve görüntülü telefonlar için hazırlanan servisler hakkında bilgi alıyoruz.

[wvp=371]

• Videofon Evde Kullanmak Bence Sacma. Neden? Sizin İnternet Bağlantınız Olması Gerekiyor Karşıdaki Kişininde Görüntülü Konuşması İçin Onunda İnternet Bağlantısı Gerekiyor. Öyle Ayda Videofona 29 YTL Vereceğime 29 YTLLİK WebCam Alırım, Msn Mesenger Aracılığıyla Görüntülü Konusurum. Her Ay İnternet Faturası Zaten Ödüyorum 49 YTL Ona Para Vermek Anlamsız. Tabi İşyerleri İçin İyi Bir Uygulama. Teşekkürler Mesut ÇEVİK
  • Karşı taraftada bu cihazdan olması baştan saçma bikere.
    Neymiş rekabet yasasına aykırıymış!(bizzat tt'dan öğrendim)
    Anca bu şekilde geldi ülkemize
  • Aylık 29 ytl çok fazla.. Ayrıca çok açıkları var kotadan kullanması gibi ya da normal bir telefonu arayamama gibi... Birde ekran biraz küçük daha büyük olabilirdi diye düşünüyorum...
    Vİdeo inceleme için teşekkürler.( Reportaj yaptığınız adamı bayağı heyecenlandırmışsınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CastingFailed. -- 12 Ekim 2008; 1:34:18 >
  • 2 taraftada olmassa olmuyo yani ? Ben öyle anladım .
  • Bu biraz telefondan çok internet cihazına benzemiş.

Esas uygulamalar ilerde girecek hayatımıza, mesela bir şirketi arayınca karşılaması ve yol tarifini vermesini filan süper olur. Fiyatlandırması sınırsız sanırım eğer öyleyse çok güzel olur.

Ben şahsen 3G ile şirketlerin standart olarak bu tür görüntülü santral hizmeti vermek zorunda kalacağını düşünüyorum. Bu videofon sadece evden bu işlemi yapmak istenyeler için uygun.
  • Ya madem internet bağlatısını kullanarak çalışıyor bu telefon, konuşma ücreti almaları çok saçma olur. Aslında microsoft, Skype falan böyle bi telefon üretmek için anlaşsa bir firmayla, biz de hiçbir ücret ödemeden konuşsak süper olur. Yapılabilir bir şey neden yapılmıyor acaba.
  • Oldukça güzel fakat Turkiyede aile yada sülale çapında yaygınlaşması güç...Kurumsal iş yerleri için harika bir uyguluma...

Bir şey dikkatimi çekti.Telefonun markası LEADTEK.Ben LEADTEK i ekran kartı firması diye biliyordum
  • O kadar hızlı yaygınlaşacığını sanmam ama yinede çok iyi olmuş. Türktelekom çok ilerledi, bu cihaz pek çok yarar sağlayabilir.
  • Nerde konuşmata zorluk çeken laga luga insan varsa onu koyuyor telekom. O standa iyi bir delikanlı koysanız ya .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerKaraboz

Videofon Evde Kullanmak Bence Sacma. Neden? Sizin İnternet Bağlantınız Olması Gerekiyor Karşıdaki Kişininde Görüntülü Konuşması İçin Onunda İnternet Bağlantısı Gerekiyor. Öyle Ayda Videofona 29 YTL Vereceğime 29 YTLLİK WebCam Alırım, Msn Mesenger Aracılığıyla Görüntülü Konusurum. Her Ay İnternet Faturası Zaten Ödüyorum 49 YTL Ona Para Vermek Anlamsız. Tabi İşyerleri İçin İyi Bir Uygulama. Teşekkürler Mesut ÇEVİK

• Çok tutmaz gibi geldi, bu tür olaylara sıcak yaklaşanlar zaten web camle konşuyor.Bu videoda da söylendiği gibi daha çok şirketler için ideal.Ben yaşlı dedemle evinde internet olmayan akrabamı göremeyeceksem cık.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.