Şimdi Ara

Cebit 2008: Zyxel Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cebit 2008'i ekranlara taşımaya devam ediyoruz. Bu sefer Zyxel standındayız ve fuarda sergiledikleri çoklu ortam ve kablosuz ağ ürünleri hakkında bilgi alıyoruz.

[wvp=366]

• Cebit 2008 fuarına gitme imkanım olmadı, zaten İstanbul'da değilim bu nedenle bu çalışmalar teknolojiyi takip etmek isteyen benim gibi arkadaşlara çok faydalı oluyor. Ayrıca fuarda bu kadar ayrıntılı bilgi bile alamıyoruz.
  • @nihat

Aslında fuar yeri itibariyle pek gidilecek gibi değil. Zira biz cuma günü Anadolu yakasından 1,5 saatte gidip akşam trafikte 6! saatte geri döndük. Bu yol işkencesi ardından videoların işinize yaradığını görmek sevindirici.
  • mesut hocam bugün fuarda gözüm hep seni aradı göremedim ya :( sana oc le ilgi bişey sorucaktım
    akşamda fethiyeye dönmek zorunda kaldım valla senle tanışmak isterdim neyse 2009 a artık kısmetse :)
  • IPTV yok ama cihaz Türkiye'de var ilginç gerçekten. Yine network ürünlerinde ülkemizdeki en geniş ürün çeşitliliğini sağlayan firma olmuş tebrik etmek gerek Zyxel'i.
  • WMAX öyle kısaca geçmiş laf arasında
    WMAX kullanılmaya başlasa da bir zyxel alsak yani
  • Yukarı Mesut abi çok emek vermiş çok teşekkürler
  • Mesut Çevik zyxel elemanını epey zorlamış bence harika bir röportaj olmuş Elinize sağlık, direk ve net sorularınıza bayıldım. Ulusal kanallarda çıkan bilişim muhabirlerine on basarsınız valla
  • şu ağ depolama cihazı ilgimi çekti forever torrent
  • Video için Teşekkürler. Fakat çok fazla donuyor akıcı bir şekilde izlenmiyor hiçbir video bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.